Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25 Lis 2017, 00:15Odpowiedz  [ 100 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
 Rząd światowy otwarcie ustanowiony - czyli NWO 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2007, 12:02
Posty: 992
Miejscowość: Sławno
Post Rząd światowy otwarcie ustanowiony - czyli NWO
To co dla wielu wydaje się fantasmagorią, niedorzecznością lub też wymysłami frustratów z żelazną konsekwencją wprowadzane jest w życie.

Polecam obejrzenie tego filmu.

http://www.youtube.com/watch?v=4VUDdznp ... r_embedded


26 Kwi 2010, 19:47
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Kwi 2007, 17:25
Posty: 396
Miejscowość: z jeziora, z zielonego jeziora
Post 
A mają tam jakiś wakat np tekę ministra skarbu? To ja chętnie :)

_________________
"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"


28 Kwi 2010, 18:31
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post Re: Rząd światowy otwarcie ustanowiony - czyli NWO
"04.24.66 Mój drogi Panie, wszystkie żywe istoty w tym materialnym świecie są szalone na punkcie planowania różnych rzeczy i zawsze pochłonięte są pragnieniem robienia tego czy tamtego. Przyczyną tego jest niekontrolowana chciwość. Żądza materialnej przyjemności zawsze istnieje w żywej istocie, ale Wasza Łaskawość jest zawsze czujny i z biegiem czasu porażasz ją, tak jak wąż chwyta mysz i z łatwością ją połyka.

04.24.66 Znaczenie: Każdy jest chciwy i każdy planuje w jaki sposób osiągnąć materialną przyjemność. Ogarnięta pożądaniem materialnej przyjemności, żywa istota opisana jest jako szaleniec. Jak oznajmia Bhagavad-gita (3.27):

prakrteh kriyamanani gunaih karmani sarvaśah
ahankara-vimudhatma kartaham iti manyate

Zdezorientowana dusza, znajdująca się pod wpływem fałszywego ego, siebie uważa za sprawcę czynów, które w rzeczywistości spełniane są przez trzy siły materialnej natury."

O wszystkim decydują prawa natury, a prawa te znajdują się pod nadzorem Najwyższej Osoby Boga. Ateiści, czyli ludzie nieinteligentni, nie zdają sobie z tego sprawy. Tworzą oni swe własne plany, a wielkie narody zwiększają swoje imperia. Ale z dotychczasowego doświadczenia wiemy, że w odpowiednim czasie wiele imperiów powstawało i wiele było niszczonych. W krańcowym szaleństwie ludzie tworzyli wiele arystokratycznych rodzin, ale możemy zauważyć, że z upływem czasu wszystkie te rodziny i imperia ulegały destrukcji. Ale mimo to głupi ateiści nie akceptują najwyższego autorytetu Pana. Tacy głupcy niepotrzebnie wymyślają sobie obowiązki bez odwołania się do najwyższego autorytetu Pana. Tzw. przywódcy polityczni zajęci są robieniem planów mających na celu rozwój materialnego dobrobytu ich narodów, ale w rzeczywistości pragną jedynie sami osiągnąć wysoką pozycję. Z powodu swej żądzy posiadania materialnej pozycji, fałszywie przedstawiają się ludziom jako przywódcy i zbierają ich głosy, chociaż są całkowicie opanowani przez prawa materialnej natury. Są to niektóre z wad współczesnej cywilizacji. Bez przyjęcia świadomości Boga i zaakceptowania autorytetu Pana, żywe istoty zostają ostatecznie oszołomione i są sfrustrowane swoimi próbami tworzenia planów. Z powodu ich nieautoryzowanych planów rozwoju ekonomicznego, na całym świecie z dnia na dzień ceny towarów wzrastają do tego stopnia, że staje się to kłopotliwe dla klas uboższych, które cierpią konsekwencje takiej sytuacji. I z powodu braku świadomości Krsny ludzie są ogłupiani przez tzw. przywódców i twórców planów. Wskutek tego coraz bardziej cierpią. Zgodnie z prawami natury, za którymi stoi Pan, w tym materialnym świecie nic nie może być trwałe; dlatego każdemu należy pozwolić przyjąć schronienie Absolutu, aby osiągnąć zbawienie. W związku z tym w Bhagavad-gicie (5.29) Pan Krsna mówi:

bhoktaram yajna-tapasam sarva-loka-maheśvaram
suhrdam sarva-bhutanam jnatva mam śantim rcchati

"Osoba w pełni świadoma Mnie, znając Mnie jako ostateczny cel wszelkich ofiar i wyrzeczeń, Najwyższego Pana wszystkich planet i półbogów oraz przyjaciela i dobroczyńcę wszystkich żywych istot, osiąga pokój i wolność od wszelkich nieszczęść i cierpień materialnych."

Jeśli ktoś pragnie osiągnąć spokój umysłu i spokój w społeczeństwie, musi zaakceptować fakt, że prawdziwym podmiotem radości jest Najwyższa Osoba Boga. Pan jest właścicielem wszystkiego w całym wszechświecie i jest również najwyższym przyjacielem wszystkich żywych istot. Zrozumiawszy to, ludzie mogą stać się szczęśliwi i spokojni, tak indywidualnie, jak i zbiorowo."

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


25 Paź 2011, 22:21
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post Re: Rząd światowy otwarcie ustanowiony - czyli NWO
Coś się ostatnio dzieje w temacie, dwa dni temu Watykan a teraz Gorbaczow.

"Watykan ujawnił plan, chce "światowej władzy publicznej"
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/watykan ... omosc.html

Watykan zaapelował do rządów na świecie o reformę międzynarodowego systemu finansowego i monetarnego oraz powołanie „światowej władzy publicznej” zarządzającej finansami. Wezwanie to znalazło się w dokumencie Papieskiej Rady Iustitia et Pax.

Watykan położył nacisk na to, że „logika nakazuje”, by taka światowa władza zarządzająca finansami „miała za punkt odniesienia Organizację Narodów Zjednoczonych” i była bezstronna.

Gorbaczow wzywa do amerykańskiej pierestrojki i utworzenia rządu światowego!
http://czasprzebudzenia.wordpress.com/g ... wiatowego/

Były komunistyczny przywódca Michaił Gorbaczow powiedział zebranej publiczności w Lafayette College, że gospodarcze problemy Stanów Zjednoczonych wskazały potrzebę nowej amerykańskiej „pierestrojki”, zdefiniowanej przez „nowy porządek światowy” oraz system „globalnego zarządzania” (ang. global governance).

Podczas tego spotkania, które było transmitowane na żywo w całym kraju, Gorbaczow nawiązał do zamieszek i demonstracji, które przetaczały się na świecie w ciągu ostatnich dwóch lat, w tym i Ruchu Okupacji Wallstreet w Stanach Zjednoczonych.

Kontynuacja artykułu:
Oczywiście, powołanie się Gorbaczowa na globalną niestabilność finansową ma na celu wykorzystanie jej jako pretekstu do dalszej centralizacji władzy i niszczeniu suwerenności, która będzie się zmniejszać wraz z koncentracją władzy w rękach elit sprawujących władzę nad globalnym systemem.

Próba powołania się przez Gorbaczowa na ruch protestów, które ogarniają świat i etykietowanie ich jako wezwania dla ustanowienia globalnego zarządzania jest delikatnie rzecz ujmując nieszczere. Nowy porządek świata oznacza jeszcze mniej demokratycznej reprezentacji. Globalny rząd jest ostatecznym wyrazem autokratycznych rządów, które są z natury niedemokratyczne. Amerykańska pierestroika Gorbaczowa nie będzie równoznaczna z wolnością i dobrobytem, a jedynie spowoduje obniżenie standardu życia jak też ograniczenie reprezentacji politycznej.

W dosłownym tłumaczeniu „pierestrojka” oznacza „restrukturyzacje”, ale ostatnie komentarze Gorbaczowa zdecydowanie ilustrują fakt, że była ikona komunistów wzywa Amerykę aby doświadczyła upadku w sowieckim stylu i wchłonięcia jej jako wasala podporządkowanego ONZ-owskiemu globalnemu rządowi.

Były przywódca Związku Radzieckiego już od dawna jest zwolennikiem przekształcenia Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz jej filii w architekturę globalnego rządu, niszcząc amerykańską suwerenność w tym procesie.

We wrześniu 2000 r. Gorbaczow wezwał ONZ do ustanowienia w sowieckim stylu „organu centralnego” do kontrolowania świata biznesu i ochrony środowiska. Przez dziesięciolecia konsekwentnie wzywa do „nowego porządku świata”, w celu zastąpienia istniejących państw narodowych mających obecnie samostanowienie.

Gorbaczow i jego koledzy globaliści tacy jak Zbigniew Brzeziński wyraźnie starają się wykorzystać i przejąć kontrolę nad zbiorowym niezadowoleniem wzrastającym na całym świecie aby osiągnąć cel globalnego zarządzania, oddając jeszcze większą władzę elitom, które są odpowiedzialne za obecny finansowy upadek.

Źródło: http://www.prisonplanet.pl/polityka/gor ... 1884271867

Image


W związku z czasami jakie nadchodzą polecam

BARDZO Ważny film - aby NIE BYĆ Manipulowanymi!!..

OBOWIĄZKOWA "lektura" - i MOCNO Przemyśleć podstawy JAKICHKOLWIEK Protestów.. ŚWIADOMIE Robić każdy ruch.. WIedzieć aby przypadkiem nie wciągnąć się w jakąś gierkę TYCH WIELKICH..

A JAKŻE ŁATWO skłócić ludzi.. wystarczy ich "przypiąć" - do alterglobalistów, ekologów, chrześcijan, lewaków, prawicowców.. ekstermalistów..

Jak Się Robi Rewolucje PL (Polski Lektor)
http://www.youtube.com/watch?v=-ZfAVvIc ... re=related

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


26 Paź 2011, 20:59
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post Re: Rząd światowy otwarcie ustanowiony - czyli NWO
Sri Isopaniszad, tekst 10 znaczenie:

"Ogół ludzi kultywuje niewiedzę, dlatego w różnych częściach świata rozwinął się nacjonalizm. Nikt nie bierze pod uwagę, że nasza maleńka Ziemia jest zaledwie bryłką materii unoszącą się w bezmiarze kosmosu wraz z wieloma innymi bryłkami. Wobec ogromu kosmosu te bryłki materii są jak drobiny kurzu w powietrzu. Ponieważ Bóg w swej łaskawości uczynił je kompletnymi, są doskonale wyposażone we wszystko, co niezbędne do unoszenia się w przestrzeni. Piloci statków kosmicznych pysznią się swymi wyczynami, nie przychodzi im jednak do głowy myśl o najwyższym pilocie sterującym statkami większymi od ich maszyn – gigantycznymi statkami, które określamy mianem planet.

Istnieją niezliczone słońca i niezliczone systemy planetarne. A my, nieznaczne stworzenia, nieskończenie małe integralne cząstki Najwyższego Pana, usiłujemy zawładnąć tymi niezliczonymi planetami. Dlatego musimy ciągle na nowo rodzić się i umierać, a ponadto cierpieć z powodu starości i chorób. Wyznaczona długość ludzkiego życia wynosi około stu lat, jakkolwiek stopniowo obniża się do lat dwudziestu-trzydziestu. Za sprawą kultury niewiedzy ogłupiali ludzie stworzyli na swoich planetach różne narody, by przez ten krótki dany im czas móc skuteczniej zadowalać zmysły. Opracowują rozmaite plany uzyskania dla tych narodów doskonałych granic, co jest zadaniem od początku do końca niewykonalnym. Ale w dążeniu do tego celu narody stały się zagrożeniem dla siebie nawzajem. Ponad pięćdziesiąt procent energii narodu idzie na cele obronne, czyli w błoto. Nikomu nie zależy na kultywowaniu prawdziwej wiedzy, a zarazem ludzie szczycą się – bezpodstawnie – że są zaawansowani tak w wiedzy materialnej, jak i w duchowej.

Śri Iśopanisad ostrzega przed taką nieprawidłową edukacją, a Bhagavad-gita udziela wskazówek, jak uzyskać prawdziwą wiedzę. Ta mantra mówi, że vidyę trzeba przyswajać sobie od tego, kto jest dhira, czyli ponad niepokojami wypływającymi z materialnego złudzenia. Wolny od niepokoju może być tylko i wyłącznie ten, kto osiągnął doskonałą realizację duchową – wtedy bowiem nie pragnie on już niczego ani nad niczym nie rozpacza. Dhira wie, że materialne ciało i umysł to rzeczy zewnętrzne i obce, które nabył przez przypadek, w wyniku kontaktu z materią. Robi więc po prostu najlepszy użytek ze złego nabytku.

Aby móc przestrzegać zasad, trzeba przyjąć schronienie u autentycznego mistrza duchowego. I transcendentalny przekaz, i zasady przekazywane są drogą od mistrza duchowego do ucznia. Tej wiedzy nie szerzy się ryzykownymi metodami przyjętymi w systemie edukacji opartym na niewiedzy. Dhirą można się stać tylko dzięki pokornemu słuchaniu nauk autentycznego mistrza duchowego.

Arjuna na przykład stał się dhirą w ten sposób, że pokornie słuchał nauk Kryszny, samego Najwyższego Pana. Doskonały uczeń musi iść za przykładem Arjuny, a mistrz duchowy musi być równie dobry jak sam Pan. Na tym polega zdobywanie vidyi od dhiry, czyli mędrca wolnego od niepokoju.

Adhira (osoba, która nie została wyszkolona przez dhirę) nie może ani właściwie przewodzić, ani nauczać. Politycy doby współczesnej pozują na dhirów, w rzeczywistości są jednak adhirami i nie można spodziewać się po nich doskonałej wiedzy. Dbają tylko o własne wynagrodzenie. Jak więc mogą poprowadzić masy ludzkie właściwą ścieżką, ścieżką samorealizacji? Kto chce zdobyć prawdziwe wykształcenie, musi słuchać dhiry. "

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


26 Paź 2011, 21:53
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2011, 13:38
Posty: 2068
Miejscowość: UK
Post Re: Rząd światowy otwarcie ustanowiony - czyli NWO
Green lake jak wyslesz CV z tym zdjeciem i tak Cie nie wezma:)


27 Paź 2011, 07:29
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2011, 13:38
Posty: 2068
Miejscowość: UK
Post Re: Rząd światowy otwarcie ustanowiony - czyli NWO
Rosja się jeży
Rosja rozmieści rakiety Iskander w obwodzie kalinigradzkim
http://www.youtube.com/watch?v=yYf6vq5PhkA

Wkrótce w obwodzie kaliningradzkim na granicach Rosji z Polską i Litwą stacjonować będą kompleksy rakiet taktycznych Iskander. Ministerstwo Obrony Rosji zapewnia, że niezwłocznie wykona zadanie wyznaczone przez prezydenta Dmitrija Miedwiediewa.

Rosyjski prezydent we środę oświadczył w telewizyjnym wystąpieniu, że jego kraj jest zmuszony podjąć odpowiednie kroki w związku z rozbudową w Europie amerykańskiej tarczy antyrakietowej.

Wśród zadań, jakie postawił przed armią prezydent Miedwiediew, jest wprowadzenie gotowości bojowej dla stacji radiolokacyjnych rozmieszczonych w Kaliningradzie; następnie rozmieszczenie na terytorium obwodu kompleksów rakietowych Iskander. Wykonamy to zadanie w ściśle wskazanym przez prezydenta czasie - zapowiedział dowódca wojsk obrony powietrzno-kosmicznej generał Oleg Ostapienko. Dodał, że tego typu systemy rakietowe mogą nie tylko unieszkodliwiać elementy amerykańskiej tarczy antyrakietowej, ale i wykonywać wiele innych zadań bojowych.

Rakiety typu Iskander w zależności od wersji mają zasięg od 300 do 500 kilometrów. Ich prędkość i zwrotność pozwala na oszukiwanie systemów obrony przeciwrakietowej. Niektórzy eksperci sugerują, że są one zdolne do przenoszenia głowic jądrowych. Rosyjska armia nigdy nie zaprzeczyła tym twierdzeniom.


25 Lis 2011, 13:10
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2011, 13:38
Posty: 2068
Miejscowość: UK
Post Re: Rząd światowy otwarcie ustanowiony - czyli NWO
Zacieśnianie pętli wokół Iranu postepuje, jest kontrolowany Afganistan i Irak teraz czas na resztę
http://konflikty.wp.pl/kat,127354,title ... omosc.html


02 Gru 2011, 11:57
Profil

Rejestracja: 17 Lut 2008, 22:06
Posty: 839
Miejscowość: Kraków
Post Re: Rząd światowy otwarcie ustanowiony - czyli NWO
trigi napisał(a):
Rosja się jeży
Rosja rozmieści rakiety Iskander w obwodzie kalinigradzkim

Tym akurat bym się nie przejmował. Na Rusi bliżają się wybory (tzn. car wybierze się na kolejną kadencję) i trzeba pokazac ludowi, że jesteśmy silni i nikt nam nie podskoczy. Więc trochę się nastroszą, ale to pokazówka na potrzeby wewnętrzne.

[ a tak przy okazji - napisałem mój trzechsetny wpis na tym forum :D ]

_________________
Nie jedz na czczo (grafitti)


02 Gru 2011, 23:09
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2011, 13:38
Posty: 2068
Miejscowość: UK
Post Re: Rząd światowy otwarcie ustanowiony - czyli NWO
Było niebyło radar sie fajnie prezentuje teraz to 2 smolenska nie bedzie wszystko widac i we mgle


06 Gru 2011, 13:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 100 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.