UFO nad Mayapur

Przepowiednie i przewidywania, archeologia, dziwna rzeczywistość
Gauri
Posty: 313
Rejestracja: 29 lis 2006, 16:49

Post autor: Gauri » 26 sty 2010, 21:37

Kunja Devata dasa pisze:A dlaczego nie ma nic o tym w TV?
chyba było by głośno o tym wydarzeniu...
a słyszałes kiedys ze tv kłamie???? wiec Oni nie są zainteresowani zebys znał prawde ,tylko zebys oglądał reklamy i sie dobrze bawił.

Bolito
Posty: 839
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:06
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bolito » 27 sty 2010, 22:48

Gauri pisze:
Kunja Devata dasa pisze:A dlaczego nie ma nic o tym w TV?
chyba było by głośno o tym wydarzeniu...
a słyszałes kiedys ze tv kłamie???? wiec Oni nie są zainteresowani zebys znał prawde ,tylko zebys oglądał reklamy i sie dobrze bawił.
A może po prostu nie są zainteresowani tematyką ufologiczną w ogólności ? Dla niektórych UFO stoi na tym samym poziomie, co gazetowe horoskopy, dwugłowe cielaki, albo "kto i gdzie ostatnio widział Elvisa".
Nie jedz na czczo (grafitti)

Mat
Posty: 67
Rejestracja: 23 gru 2009, 14:00

Post autor: Mat » 28 sty 2010, 08:03

Gauri pisze: wiec Oni nie są
najważniejsze jest okazanie szacunku, na przykład przez użycie dużej litery

Gauri
Posty: 313
Rejestracja: 29 lis 2006, 16:49

Post autor: Gauri » 29 sty 2010, 00:13

Bolito pisze:
Gauri pisze:
Kunja Devata dasa pisze:A dlaczego nie ma nic o tym w TV?
chyba było by głośno o tym wydarzeniu...
a słyszałes kiedys ze tv kłamie???? wiec Oni nie są zainteresowani zebys znał prawde ,tylko zebys oglądał reklamy i sie dobrze bawił.
A może po prostu nie są zainteresowani tematyką ufologiczną w ogólności ? Dla niektórych UFO stoi na tym samym poziomie, co gazetowe horoskopy, dwugłowe cielaki, albo "kto i gdzie ostatnio widział Elvisa".
A morze to jest szerokie i głebokie. zainteresowani są psem ktory 2 dni "tanczy " na lodzie i kazdą innątanią sensacją,a tym by nie byli????:wink: Poco spekulowac.?
Ostatnio zmieniony 29 sty 2010, 00:18 przez Gauri, łącznie zmieniany 1 raz.

Gauri
Posty: 313
Rejestracja: 29 lis 2006, 16:49

Post autor: Gauri » 29 sty 2010, 00:16

Mat pisze:
Gauri pisze: wiec Oni nie są
najważniejsze jest okazanie szacunku, na przykład przez użycie dużej litery
Najwazniejsze jest widziec ,a nie patrzec,słyszec,a nie słuchac. I nie krytykowac, :D matpokora :D

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Post autor: Green_lake » 29 sty 2010, 10:25

Ja na tzw UFO kompletnie się nie znam i prawdę powiedziawszy wnikanie w istotę zjawiska jest poza wszelkimi moimi zainteresowaniami. No ale... Ciekaw jestem Waszej opinii na ten temat, bowiem jak zauważyłem duża liczba forumowiczów doszukuje się w obłokach, tęczach itp zjawiskach działania sił ze strony (?) no własnie nawet nie wiadomo komu na tym miałoby zależeć aby wytruć ludzi ? - nie ważne...
Wracając do UFO - bo widzę, że tak się tym zachwycacie. A może UFO to właśnie te ZŁE moce które chcą nas wytruć? Jaka pewność że UFO to cos/ktoś kto jest nam życzliwy?
No bo fakt, że przeleciało nad MAYAPUR, wcale moim zdaniem nie musi świadczyć o tym, że wielbią Pana. A może oni robili tylko rekonesans i chcą zniszczyć MAYAPUR i przygotowują się do inwazji?
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Post autor: Mathura » 29 sty 2010, 10:53

Z jednej strony piszesz, że wnikanie w istotę zjawiska UFO, tęcz, podtruwania ludzi itp. jest poza Twoimi wszelkimi zainteresowaniami, a z drugiej jesteś ciekawy opinii innych, czyli w zasadzie te tematy Cię interesują w jakiś sposób. Jak to więc z Tobą jest?
Jeśli interesuje Cię moje podejście do tych tematów, to powtórzę to co już jakiś czas temu napisałem gdzieś tutaj. Te tematy nie są moim hobby, nie siedzę godzinami przed komputerem i nie czytam wszystkiego co na te tematy napisano. Jednak nie oznacza to, że one mnie nie interesują kompletnie i nie udaję, że te zjawiska mnie nie dotyczą. Jestem tu, na tej planecie, tu w tej chwili żyję, więc zatruwanie atmosfery, jedzenia, obce cywilizacje odwiedzające naszą planetę i inne zjawiska, dotyczą również i mnie, więc lubię coś niecoś o tym wiedzieć. Nie nazywam tych rzeczy bzdurami, głupotami, wymysłami paranoików, frustratów, czy tym podobnie. Czas pokaże jak to jest na prawdę.
Historie opisane w Puranach dla wielu ludzi są właśnie wymysłami, bajkami, mitami, a jednak my, wielbiciele uważamy, że przedstawiają one prawdę. Z tych opisów dowiadujemy się, że cały wszechświat jest zamieszkały. Na każdej chyba planecie istnieje jakieś życie, jakaś cywilizacja. Mieszkańcy innych planet odwiedzali kiedyś Ziemię i nie było to niczym dziwnym. Półbogowie brali udział w ofiarach odbywających się tu na Ziemi. I to wcale nie tak dawno temu.
Czy więc byłoby coś nieprawdopodobnego w tym, że mieszkańcy innych planet, odwiedzają nas również i teraz? Zamiary ich mogą być różne. Niektórych dobre innych złe. Na ten temat są rożne opinie i można o tym poczytać w internecie jeśli się chce temu poświecić nieco czasu.

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Post autor: Green_lake » 29 sty 2010, 12:00

prawidłowo napisałem ze mnie to absoutnie nie interesuje, bo to moga być tylko czyste spekulacje i podtrzymuję to com napisał powyżej.
Interesuje mnie tylko, że z takim wręcz uwielbieniem tutaj do tematu UFO się podchodzi i właśnie mnie interesuje li tylko stosunek do tego tematu osób, które wcześniej "straszyły" chmurami, tęczą itp a w wypadku pojawienia się UFO są tym zachwyceni!
A skąd pewność że UFO nie chcę nam zaszkodzić?
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Post autor: Mathura » 29 sty 2010, 12:24

Przecież napisałem, że zamiary przybyszów mogą być różne. Złe i dobre. Jedni z nich chcą nam zaszkodzić a drudzy pomóc.
Ja nie neguję Twojego podejścia do tych tematów. Jest to bowiem Twoje podejście i nic mi do tego. Masz przecież prawo myśleć co Ci się podoba i wyrażać te myśli tutaj, pod warunkiem, że nie obrażasz przy okazji innych. Bo inni też mają prawo do swoich opinii.
Ja nie zauważyłem, aby ktokolwiek zachwycał się tutaj UFO czy czymkolwiek innym w tym dziale. Widzę tu zamieszczone informacje na tematy, które mogą być ciekawe. Nie dla wszystkich oczywiście, ale przecież nikt nikogo nie zmusza aby je czytał. Dziwią mnie natomiast nadwrażliwe reakcje osób, których te tematy, jak sami stwierdzają, wcale nie interesują.
Mnie jak coś nie interesuje to się tym nie zajmuję. Oszczędzam czas na coś innego.

Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Post autor: Mathura » 29 sty 2010, 12:57

W jednej z części Śrimad Bhagavatam - nie pamiętam teraz w której- jest napisane, że Pan Budda pojawił się w celu powstrzymania ludzi od atakowania mieszkańców innych planet.
W obecnej Kali Yudze Budda pojawił się aby powstrzymać ludzi od zabijania zwierząt, lecz w innych Kali yugach Jego zadaniem jest powstrzymanie ludzi od zabijania mieszkańców innych planet. Ziemianie będą tak rozwinięci technologicznie, iż będą w stanie atakować inne planety, i będą tak czynić.

Skoro więc było to możliwe dla ludzi kiedyś i będzie w przyszłości, to równie dobrze inni tzw. "Przybysze" mogą również zaatakować Ziemię teraz. Mogą mieć takie zamiary. Dlaczegoż by nie?

Najeżdżanie innych terenów w celu zniewolenia ich mieszkańców, zagrabienia surowców, zdobycia miejsca na osiedlenie się, to nic nowego. Europejczycy czynili tak od dawna. Gdziekolwiek się pojawili to zaraz zaczynała się rzeź. Czy dla pierwotnych mieszkańców Ameryki nie byli oni niczym Obcy dla nas teraz? Przybysze z nieba?

ODPOWIEDZ