Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 22 Lis 2017, 20:34Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 3 Wojna Światowa - religijna 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post 3 Wojna Światowa - religijna
NAPEWNO JEST TO NAWIEDZONE, DLA MNIE NAWET DRAŻNIĄCE MOMENTAMI, ALE WARTE PRZEANALIZOWANIA. Odrzucając mentalność i poglądy autora czy nie jest możliwy w ogólności tego typu scenariusz?

Polecam wszystkim, którzy lubią się dzielić żeby niby łączyć.

Przepraszam za niepokojenie, robię to już rzadziej i nie wnikam w szczególy, tylko pragnę sygnalizować ciekawe tematy.

Wstawiam skróty z całości artykułu, bardzo długiego. Bez względu na to czy są to wymysły, przeczytanie pozwala na nabycie i wyrobienie umiejętności postrzegania rzeczy, na które możemy nie zwracać uwagi, dopóki ktoś nam nie pokaże, np:

Spójrz na to logo. Czy widzisz strzałkę? Nie!?

Image

Spójrz jeszcze raz! Jest ona białego koloru, pomiędzy literą E oraz x. Teraz ją widzisz? Wystarczy wiedzieć, czego się szuka oraz gdzie, i wtedy już nietrudno jest to znaleźć. Znalazłszy ją po raz pierwszy, nie możesz przejść obok niej obojętnie. Prawda zawsze będzie cię nęciła i nie da ci ona spokoju. Na początku nie zauważysz jej. Potem będzie ona oczywista.

Zacznij szukać według wskazówek z tej witryny, a natychmiast znajdziesz mnóstwo elementów tej niezwykłe zawiłej zagadki.

__________________________________________________________


Już w 1871 roku powstał plan 3 wojen światowych.

Plany Nowego Porządku Świata były po raz pierwszy opublikowane w roku 1871. Ostatni etap zatrważająco bliski. Szczegóły ostatniego etapu:

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."

((http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)


Wizja ta była opublikowana już w roku 1871!
Jedna z kopii tego dokumentu znajdowała się w londyńskim muzeum.--------------------------------------------------------------------------------

Jedynie Izrael posiada niekwestionowane prawo do wielbienia Boga!
Reszcie świata władze wspierane przez media udowadniają, że Boga nie ma!


Nigdzie nie widać, aby Stary Testament reklamowano w mediach! W USA i Kanadzie usuwa się z miejsc publicznych przykazania z II Księgi Mojżesza, znane nam wszystkim jako 10 Przykazań! Ostatnią rzeczą, z jaka walczą rządy światowe to szóste przykazanie - nie cudzołóż, oraz siódme - nie kradnij! Oczywiście nie ma mowy o przestrzeganiu jakiegokolwiek przykazania. Jest jeszcze gorzej! Świat serwuje nam czysto ateistyczny styl życia, łamiąc bezceremonialnie wszystkie przykazania. Biblijny opis stwarzania jest dla świata mitem. Brak logiki w owych działach jest jedynie pozorny.

Ponadto subtelnie wszczepia się nam za pomocą mediów doktrynę lucyferiańską. Media oraz rządy starannie unikają tej nazwy.

Doktryna lucyferiańska to... - odwrotność wszystkich przykazań Boga
Ponieważ masy ludzkie widzą świat poprzez TV, prasę, radio, oraz inne cenzurowane media, niewielu z nas wie, co dzieje się poza mediami.

Globaliści niemal się z nie ukrywają ze swoimi planami Posiadają oni niemal wszędzie swoje symbole, które ukazują nam wprost w twarz, bazując na naszej niewiedzy oraz czystej ignorancji. Symbole lucyferianizmu są widoczne niemal wszędzie, niemal na każdym kroku, a język owych symboli jest natychmiast rozpoznawany przez wszystkich wtajemniczonych członków i adeptów światowej konspiracji.

Nie jest istotne w co ty wierzysz, drogi czytelniku.... Istotne jest to, w co ONI wierzą!

Ponieważ ONI kształtują nasze życie oraz decydują o naszych losach!
To ONI decydują kiedy nastąpi kryzys, gdzie on nastąpi, do jakiego stopnia będzie dotkliwy, gdzie zostanie wywołana kolejna wojna, jakie nastąpią zniszczenia, gdzie i kiedy nastąpi katastrofa tsunami, następne trzęsienie ziemi, czy inne katastrofy.

Celem Ekumenizmu jest akceptacja doktryny lucyferiańskiej!

Z jednej strony trwają nieustanne ataki skierowane przeciwko Bogu, z drugiej strony trwa propaganda Ekumenizmu oraz religii New Age. Z jeszcze inne strony propaguje się ateizm. Trwa atak mediów na Biblię bez potrzeby palenia jej na stosach. Głównym instrumentem jest nauka, której główną amunicją są Teoria Ewolucji oraz Teoria Wielkiego Wybuchu. Inną formą realizacji tego spisku jest masywna propaganda satanizmu i okultyzmu, szczególnie widoczna w muzyce, oraz w twórczości Hollywood. W wielu krajach (USA, Anglia, Kanada, Izrael i inne) satanizm oraz czary są pod szczególną troskliwą opieką rządu. Wszyscy dbają o to, aby nie urazić jakichkolwiek uczuć religijnych członków wszelkich religii z satanizmem włącznie.

Jedynymi ludźmi, których uczucia nigdy nie są brane pod uwagę, to... chrześcijanie.

Chrześcijaństwo jest przedmiotem głównego ataku niemal całego świata. Także rasa ludzi białych jest pod ostrym atakiem władz i faworyzowanie wszelkich ras, poza rasą ludzi białych, jest priorytetem rządów państw o tradycyjnie białej populacji. Niszcząc białych zastępuje się ich wszelkimi innymi rasami w imię tzw. multikulturalizmu, czyli wszelkie prawa dla wszystkich, poza białymi. Szczególnie troskliwą opieką cieszą się wszelkiego rodzaju zboczenia, które media wpychają nam na siłę, gloryfikując transmitowane pochody gejów.

Nietrudno się domyśleć, że reklama zboczeń jest to kolejny element wyniszczania populacji.John F. Kennedy - " ...Samo słowo 'tajemnica' jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń....

Image

...Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację (szpiegostwo), zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie pochwalani. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany." Waldorf-Astoria Hotel New York City, 27 Kwietnia 1961

22.11.1963 prezydent Kennedy, za publiczne ujawnianie owego spisku został według własnych słów... 'uciszony' na zawsze. Najprawdopodobniej to przemówienie zaważyło o jego losie.

Spisek? O c z y w i ś c i e ! Tylko, że większość z nas nie zdaje sobie sprawy z rzeczywistych celów tego morderstwa. Większość z nas myśli, że jedynie usunięto niewygodnego człowieka, który rozpoczął obnażanie prawdy na temat największej światowej konspiracji. Powstrzymanie Kennedyego przed ujawnianiem detali było drugoplanowym celem morderstwa. Głównym celem tej zbrodni było zupełnie co innego.

Zamach na JFK był publiczną egzekucją prezydenta, który
przekroczył linię wytyczoną przez rząd pozakulisowy.
Publiczna egzekucja była przestrogą dla każdego członka rządu, który odważy się przekroczyć wyznaczoną przez ukrytych spiskowców linię działania. Wyrok wykonano w publicznym miejscu, w masońskim centrum, a udział brały niemal wszystkie agencje rządowe, jak służby ochrony, CIA, FBI, także mafia, media a nawet służba zdrowia. Sprawcy tej zbrodni zademonstrowali, że są w stanie zrobić co zechcą i nigdy nikt nie wskaże na nich palcem, pomimo, że dokonano tego w biały dzień na oczach tysięcy ludzi, przed obiektywami wielu aparatów fotograficznych oraz przez kamerami filmowymi. Owa okrutna akcja zakończyła się całkowitym sukcesem morderców!

Jaką zbrodnię popełnił John F. Kennedy?

Wystąpił on przeciwko rzeczywistemu rządowi, która w ukryciu sprawuje władzę nie tylko w USA ale na całym świecie. Głowy państw są jedynie marionetkami w ich rękach oraz są przez ów rząd wybierani.

Kennedy rozpoczął ujawnianie światowego spisku, planował ujawnienie tajemnicy UFO, planował rozwiązanie CIA oraz rozpoczął wydawanie rzeczywistej rządowej waluty, srebrnego dolara w celu uniezależnienia się od prywatnie kontrolowanego przez syjonistów Banku Federalnego USA - Executive Order 11110 [English] Podobną 'zbrodnię' popełnił także zamordowany prezydent Lincoln.

Główną siłą owego spisku jest Watykan

Unia Europejska jest kreacją Watykanu oraz kontynuacją III Rzeszy, która także była kreacją Watykanu.

Image

Image

Powyższe zdjęcie z 29 Października 2004, ukazujące podpisanie konstytucji UE. Symbolika pomieszczenia, gwiazdy pentagramu oraz figura papieża błogosławiącego podpisujących dają nam wiele do myślenia, kto za tym tworem babilońskim w rzeczywistości stoi.

Rzymski Watykan rządzi światem niemal nieprzerwanie od 325 roku n.e.

Pozorne walki wewnętrzne są jedynie zasłoną dymną, której celem jest wprowadzenie nas w błąd. Rezultatem jest systematyczne wdrażanie kolejnych etapów prowadzących nas do III Wojny Światowej, której celem jest redukcja populacji, zniszczenie wszystkich religii oraz ustanowienie Lucyferiańskiego Nowego Porządku Świata.

Inną ważną częścią Iluminatów są rodziny królewskie, jak Windsor czy 13 rodów, których korzenie sięgają starożytnego Egiptu.

Kilka detali

ONI przygotowują nam trzecią, najstraszliwszą wojnę światową, kolejną światową rzeź,
tym razem o podłożu religijnym, z której wyłoni się Lucyferiański Nowy Porządek Świata.

--------------------------------------------------------------------------------
Planowana III wojna, to wojna religijna. Celem jest zniszczenie wszystkich religii - głownie Judaizmu, Chrześcijaństwa oraz Islamu.

Wojna ta była planowana wraz z obiema wojnami światowymi już w roku 1871. Mamy poza sobą dwie wojny światowe a trzecia, wojna o charakterze religijnym jest najprawdopodobniej w ostatniej fazie przygotowań.

Celem II Wojny Światowej - utworzenie w roku 1948 państwa Izrael w samym środku krajów arabskich. Utworzenie Izraela oraz jego zbrodnie popełniane na Palestyńczykach doprowadzają kraje arabskie do szału, Także wsparcie bezgraniczne całego świata zachodniego również powoduje coraz bardziej gwałtowne reakcje krajów arabskich. Konflikt narasta z upływem czasu.

Celem konfliktu jest wybicie tak Mahometan jak i Żydów. Nie Żydów-Syjonistów ale głównie Żydów ortodoksyjnych zachowujących Słowo Boże, ponieważ są oni przeciwnikami Syjonizmu i oraz zbrodni Syjonistów. Ponadto ortodoksyjni Żydzi wierzą w Boga Startego Testamentu, odrzucając Talmud oraz doktrynę lucyferiańską.


Jest to realizowane w taki sposób.

Najmocniejszym oponentem religijnym Nowego Świata Porządku oraz lucyferianizmu jest Islam. Trwają więc wzmożone wysiłki, aby Islam prowokować, ośmieszać, wyśmiewać oraz stawiać w najbardziej negatywnym świetle. Islam staje się przedmiotem nienawiści niemal całego świata z powodu terroryzmu oraz akcji terrorystycznych organizacji terrorystycznych Palestyny, jak Hamaz, Hesbollah czy inne. Także brak podporządkowania się łupieżczym bankom stawia Islam na muszce Illuminatów, ponieważ Islam nie stosuje lichwiarskich pożyczek.

Drugim wrogiem są ortodoksyjni Żydzi. Należy pamiętać o tym, że nie każdy syjonista jest Żydem i nie każdy Żyd jest syjonistą. To właśnie ortodoksyjni Żydzi są zaciekłymi wrogami syjonizmu, widząc w tej ideologii zagrożenie dla większości Żydów ortodoksyjnych.

Jest na necie wiele teorii odnośnie samobójczych ataków Palestyńczyków w Izraelu. Krążą spekulacje, że Mossad uzbraja w materiały wybuchowe aresztowanych Palestyńczyków, wstrzykuje im odurzające narkotyki, umieszcza ofiary w takim miejscu, aby stosunkowo mała ilość cywilów zginęła. Wtedy... detonują nieszczęśnika. Detonacje samobójcze, w których giną politycy czy przywódcy wojskowi, raczej się nie zdarzają, a wydaje się logicznym, że właśnie takie cele powinny być priorytetami takich ataków.

Samobójcze ataki są w sumie zjawiskiem sprzyjającym Izraelowi. Wysadzenie kilku Żydów ortodoksyjnych za pomocą 'samobójczego' Palestyńczyka robi dobra prasę dla 'prześladowanego Izraela oraz posiada wiele innych plusów. Zginęło kilku fanatyków ortodoksyjnych, zginął Palestyńczyk, Islam otrzymał kolejną porcję nienawiści świata za nieludzki akt, a rząd izraelski otrzymał kolejną porcję pomocy gospodarczo-militarnej, aby się bronić przed Palestyńczykami oraz innymi terrorystami. Wyznawcy Islamu, którzy zdają sobie sprawę z tych mistyfikacji są jeszcze bardziej zdeterminowani w planach odwetu.

Nie możemy zapominać o jednej rzeczy. Hitler był finansowany przez Kościół Katolicki, Iluminatów (Rothschild oraz Prescott Bush - ojciec Georga Busha) oraz przez... Syjonistów. Był on wrogiem jedynie Żydów ortodoksyjnych! W podobny sposób był kierowany, finansowany oraz wspomagany Stalin, który był także... Żydem i Masonem. Obaj posiadali w swoich szeregach Żydów Syjonistów.

Obaj mordowali wyłącznie Żydów... ortodoksyjnych!

Nie zginął żaden syjonista. Podczas istnienia Auschwitz już w roku 1941 z samolotów alianckich fotografowano obóz, ale żaden pro syjonistyczny rząd Anglii czy USA nie starał się zapobiec Holokaustowi Żydów!

Taki jest więc cel. Wymordować wszystkich ludzi wierzących w Boga. Także wielu chrześcijan zwabiono na stronę Globalizacji oraz Syjonizmu. Nie zdają sobie oni sprawy z tego, że będą oni pewnego dnia musieli wybrać, albo wierność Chrystusowi, albo ślepe podporządkowanie się Lucyferowi oraz zaakceptowanie doktryny lucyferiańskiej. Wszyscy ci, którzy odmówią posłuszeństwa Lucyferowi, zginą.

Plany wywołania III Wojny Światowej - sposoby jej realizacji.

Poprzez awantury wojenne (Irak, walki w Afryce, Afganistan) wytwarza się sztuczną emigrację mieszając fundamentalistycznych Muzułmanów z rasą białą powodując w ten sposób napięcia religijno rasowe.

Media ostrożnie podsycają nienawiść pomiędzy Żydami i Islamistami. Z kolei chrześcijaństwo jest podsycane przeciwko Islamowi ze wzajemnością. Systematycznie miesza się wyznawców Allaha z Chrześcijanami, dając im często większe prawa niż chrześcijanom tylko po to, aby pogłębiać wzajemną nienawiść. Ponadto Arabom daje się wyjątkowo negatywną prasę za rzekomy atak 911 oraz wszelkie inne, (często sfingowane, jak 911) ataki terrorystyczne.

Rządy wspierają i finansują emigrację Arabów nie dlatego, że im współczują lub szanują prawa człowieka. Jakoś nikt nie dba o zapewnienie mieszkań i pracy Palestyńczykom! Rządy nigdy się troszczyły na poważnie o dobrobyt narodów czy poszanowanie praw człowieka. Emigracja Arabów służy Iluministom do ewentualnego wywołania wewnętrznych konfliktów i krwawych starć w państwach, do których wpuszczono miliony Arabów w państwach takich jak Francja, Anglia, USA czy Niemcy. Oblicza się, że w Europie mieszka ponad 60 milionów Arabów.

Kiedy nadejdzie odpowiedni czas, wystarczy kilka artykułów w mediach na temat niewdzięczności Arabów za 'przygarnięcie ich' po straszliwych prześladowaniach w ich rodzinnych krajach i rozwścieczeni biali ochoczo rzucą się na nich przelewając wiele krwi.

Innym rezultatem owej imigracji jest straszliwy kryzys mieszkaniowy, gwałtowny kilkuset procentowy wzrost cen mieszkań i domów. Pożyczki udzielane chętnie przez zachłanne banki na lichwiarskie odsetki dolewają oliwy do ognia światowego kryzysu, który zaczyna przybierać zastraszające rozmiary.
Tymczasem Arabowie mieszkający na Zachodzie sami szukają problemów starając się nie tylko wywierać wpływ i presję na otoczenie, do którego ich wpuszczono, ale nawet narzucać swoje wierzenia religijne. Zaczynają budować meczety w krajach zachodnich oraz szerzyć pracę ewangelizacyjną.

Kiedy biali odrzucają ich religię, wyznawcy Allacha traktują ich jak zaciekłych wrogów, nie zdając sobie zupełnie sprawy z tego, że są w straszliwej oraz niebezpiecznej pułapce. Przywódcy fundamentalistów arabskich stawiają straszliwy cel swoim wyznawcom - Świat pod Sharią, czyli Islamem. Muzułmanie są zachęcani do brania czynnego udziału w Jihad, czy światowej wojnie z 'niewiernymi'. Największym ich wrogiem jest oczywiście Izrael, w szczególności Syjoniści, którzy tworzą Synagogę Szatana.

Punktem zapalnym najprawdopodobniej będzie głód, który zostanie wywołany rabunkowymi cenami tak paliw, jak i żywności, ponieważ taki jest właśnie cel owych podwyżek paliw.

Wzrost cen paliwa spowoduje straszliwy kryzys żywnościowy. Rolnicy na całym świecie przechodzą z produkcji żywności na produkcję bio-paliw. Z czysto ekonomicznych powodów. W niedługim czasie możemy spodziewać się drastycznych podwyżek cen żywności z powodu niewystarczającej ilości tejże. Oczywiście państw Trzeciego Świata na ową żywność nie będzie stać. Resztę można sobie już wyobrazić.

Głód spowoduje walki o przetrwanie. Wystarczy skierować nienawiść białych do Arabów i wielki przelew krwi stanie się rzeczywistością.

System rządów światowych pod nadzorem Lucypera wkracza w ostatni, najstraszliwszy i najokrutniejszy etap, którego celem jest doprowadzenie do III Wojny Światowej oraz do 'największego kataklizmu socjalnego'.

Wszystkie te plany prowadzą do powalenia nas na kolana, abyśmy sami zaczęli błagać władze o rząd globalny, który wreszcie zaprowadzi porządek z chaosu oraz anarchii, które rządy podporządkowane Lucyperowi same systematycznie tworzą. Kiedy zaprowadzą nam rząd światowy, nastąpi na całym świecie...

...taki ucisk, jakiego świat jeszcze nie widział! (Mat 24:21)

Tak rozwija się powoli konflikt religijny na całym świecie a rządy poszczególnych państw systematycznie dążą do tego celu.

WYWOŁANIE WOJNY RELIGIJNEJ W CELU WYMORDOWANIA WSZYSTKICH
LUDZI PRZECIWNYCH GLOBALIZACJI ORAZ WIERZĄCYCH W BOGA


Obecnie jesteśmy na końcowym etapie, zmierzającym do ustanowienia Nowego Świata Porządku. Mamy już niemal zjednoczoną Europę a utworzenie North American Union (Unia Północno Amerykańska) jest na bardzo zaawansowanym etapie.

Media gorliwie wspierają każdą dewiacją seksualną, są za każdym zdziczeniem i zboczeniem, multikulturalizmem, poparciem aborcji, tzw. prawidłowości politycznej a w szczególnie gorliwe media występują przeciwko Słowu Bożemu, chrześcijaństwu, oraz w szczególności przeciwko Królowi Królestwa Bożego.

Systemy wychowania społecznego kreują nam Generację -Y, która jest szczególnie wrogo nastawiona do podstawowej jednostki społecznej, gwarantującej dalsze istnienie człowieka na Ziemi, czyli małżeństwa i rodziny.

Rządy podporządkowane lucyferianizmowi energicznie wprowadzają w życie światowy chaos, powodując coraz większe wojny oraz precyzyjnie zaplanowane kryzysy ekonomiczne, jak ostatnio nękający cały świat kryzys paliwowy oraz wzmagający się stopniowo kryzys żywności oraz kryzys mieszkaniowy - rosnące drastycznie ceny domów i mieszkań. Systematycznie wzrastające ceny doprowadzą nas do straszliwego kryzysu.

Jednym z celów jest także wymordowanie 85% populacji całego świata!

Postawmy sobie kłopotliwe pytania:

Czy moja postawa życiowa, moja praca oraz moja przekonania religijne aktywnie wspierają Lucyferiański Nowy Porządek Świata?

Czy zdążam do ekumenicznego ruchu, dążącego krętymi drogami do jednej religii światowej - lucyferianizmu?

Czy aktywnie, osobiście rozpowszechniam lucyferiańską propagandę?

Wyraźnie Słowo Boże ostrzega nas przed fałszywymi nauczycielami ponieważ...

Lucyfer kontroluje wszystkie systemy polityczne oraz wszystkie religie.

--------------------------------------------------------------------------------
Z tego względu nie możemy sobie pozwolić na ospałość duchową oraz na wygodne zrzucanie odpowiedzialności za nasze postępowanie na przywódców religijnych. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że to my jesteśmy odpowiedzialni za swoje czyny a nie przywódcy religii, do której należymy.

Widać wyraźnie, że Ewangelia o Królestwie Bożym jest w większości religii zmiatana pod dywan. Naszym zadaniem jest porównywanie nauk ludzkich z naukami zawartymi w Słowie Bożym.

Posiadając Słowo Boże w ręku mamy doskonałe narzędzie, aby sprawdzać dokładnie wszystkie nauki i nie pozwolić sobie na przyswajanie fałszywych elementów doktryny lucyferiańskiej, której celem jest odseparowanie nas od miłości Boga oraz uniemożliwienie zbawienia.

Nie wierz we wszystko co czytasz! Sprawdzaj wszystko! Sprawdzaj każdy werset, każdą podawana informację, nawet na tej witrynie.

Być może kiedyś ktoś zacznie z tej witryny rozsiewać kłamstwa a ja nie będę miał nad tym żadnej kontroli.

Nie proszę o to, aby mnie wierzono. Uwierz Słowu Bożemu i zawsze wszystko sprawdzaj. Toczy się potężna światowa walka o Ciebie i wiele warstw kłamstw szczelnie strzegą Prawdy.

Cenzura jest mieczem kłamstwa.
Kłamstwo jest spiskiem i stanowi jego fundament - tajemnica jest jego rusztowaniem.

http://www.zbawienie.com/

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


03 Paź 2009, 15:56
Profil WWW

Rejestracja: 10 Wrz 2009, 19:04
Posty: 14
Post 
Myślę, że wierzenie w takie rzeczy (niezależnie od tego czy to prawda czy nie) jest tym czego od nas oczekiwaliby hipotetyczni członkowie tego zakulisowego rządu.Nie lepiej pozostać sobą i nie zaprzątać swojej głowy tym, że może (choć wątpię) dla ciebie wiara będzie oznaczać trochę większy trud?


04 Paź 2009, 20:40
Profil

Rejestracja: 04 Kwi 2008, 14:24
Posty: 59
Post 
Litości...


04 Paź 2009, 20:50
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post 
Dokładnie. Pamiętajmy jednak, że jesteśmy personalistami i mamy wolną wolę. Filozofia impersonalna oznacza, że wszyscy ostatecznie jesteśmy jednym, czyli, że nie ma Boga, czyli, ze nie mamy wolnej woli.
A wolna wola istnieje i powinniśmy jej używać:

Image

Jeśli źle używamy wolnej woli wtedy pojawia się Gniew Boży:

Image
Opis Obrazka: Pan Nrsimhadev: Co jest do cholery!!!

A potem nie ma to tamto:

Image

A więc Boże! W tobie nadzieja! Ale aby uwolnić się od wpływu karmy nie jest łatwo. Warto zacząc już teraz wykonywać czynności zmniejszające naszą złą karmę. Ja miałem doswiadczenie z młodości, że kiedyś kolega chciał abym mu dał klucze do plebanii a ja nie chciałem, bo miałem mu nie dawaći pilnować, uderzył mnie i zwichnął sobie palca a ja poczułem tylko dotknięcie. Za rok była identyczna sytuacja, też na terenie kościoła, a teren ten ja szanowałem jak święty, i tym razem musiał nosić bandaż czy nawet gips a mnie nie zabolało nawet jak mnie uderzał. Przyjąłem postawę pokorną na tereniu kultu, że tam się nie biję i zostałem ochroniony. Co nie znaczy, że zawsze trzeba tak się zachowywać, czasami może będzie inna potrzeba. Tutaj trudno doradzać jakąś jedną receptę.

Jeśli nie byłoby wolnej woli, nie byłoby gniewu. Tak więc gniew istnieje, istnieje i wolna wola. Nikt nie gniewa się na rzeczy martwe, bezduszne, bezwolne. Tak więc filozofia nasza jest doskonała. Wszystko można przyjąc z odpowiednią świadomością, jako przewidywania, że nadchodzący okres może być niezbyt romantyczny do zadowalania zmysłowego, więc czy nie lepiej chwycić za dżapas, książki i praktykować sadhanę?

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


05 Paź 2009, 18:26
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post 
Zobaczcie co oznacza zaangażowanie w duchową praktykę.

Hiroszima i Nagasaki ...

Na Hiroszimę i Nagasaki zrzucono bomby atomowe. Piloci, którzy to uczynili, byli w tym celu szkoleni przez 6 miesięcy, aby śmiercionośne bomby trafiły w ściśle określone miejsca.

Na sześć miesięcy przed atomowym atakiem lotnictwa USA w Hiroszimie i Nagasaki pojawiło się dwóch mistyków, którzy trzem milionom katolików głosili konieczność nawrócenia, odmawiania Różańca i pokuty jako jedynego ratunku przed czekającymi dniami nieszczęść. Nawoływali oni japońskich katolików, aby przygotowali się, żyli w stanie Łaski Uświęcającej, często przyjmowali Sakramenty Święte, nosili sakramentalia, byli ostrożni z kim obcują, a w swoich domach trzymali poświęconą wodę i świecę (gromnicę) i odmawiali codziennie Różaniec (przynajmniej jedna część).

Po atomowym ataku okazało się, że:

w Hiroszimie bomba została zrzucona o 5 mil od zaplanowanego celu i wylądowała w samym centrum społeczności katolickiej

w Nagasaki bomba zboczyła o 3,5 mili od zaplanowanego celu, którym było miejsce zamieszkania tamtejszych katolików.

W obydwu miastach wszystko zostało zrównane z ziemią tak, jakby samo słońce spadło na ziemię i wszystko się spaliło. Jednak - jak się okazało - nie wszystko!

W obydwu miastach ocalało po jednym budynku.

W jednym było 12 osób, a w drugim 18 i pozostali nietknięci. Otaczające dom podwórka i trawa były również nietknięte. Przed domem na ganku w Hiroszimie był kot, a poza domem ogródek z pomidorami i winogronami. Nic nie zostało zniszczone, ani potłuczonej szyby, ani potłuczonej dachówki!

Specjaliści Armii Stanów Zjednoczonych przez kilka miesięcy obserwowali ten niezwykły fenomen i próbowali zrozumieć, w jaki sposób oba domy wraz z ich mieszkańcami i otaczającym je dobytkiem mogły ocaleć. W końcu doszli do przekonania, że nie było tam niczego, co po ludzku mogłoby ocalić te domy przed zburzeniem. Stwierdzili, że to musiała zadziałać siła nadprzyrodzona.

Uratowani opowiadali, że w nocy poprzedzającej atak bombowy usłyszeli puknie do drzwi. Ukazał się im Anioł, który powiedział:
"Chodźcie ze mną".
Zabrał ich do bezpiecznego domu, w którym była rodzina wierna wezwaniom Matki Bożej i wypełniała jej polecenia codziennie, przez 6 miesięcy odmawiając Różaniec.

Katedra w Hiroszimie została całkowicie zniszczona z wyjątkiem figur: Najświętszego Serca Jezusowego i Niepokalanego Serca Maryi, które pozostały nietknięte.


http://www.rozancowe-karty.com.pl/pl/ro ... oszima.htmPodobny przypadek był na Hawajach, gdy zazdrośni ludzie podpalili świątynię Hare Kryszna a na ołtarzu były świeże kwiaty i krople wody, nic nie tknięte wokół ołtarza.Ciąg dalszy cudu z Hisoschimy i Nagasaki.

Aby uświadomić sobie potęgę mocy Bożej, trzeba przypomnieć potworność zniszczeń, które dokonały bomby zrzucone na Hiroszimę, a kilka dni później na drugie japońskie miasto -- Nagasaki. Oba miasta w ciągu kilku chwil od eksplozji praktycznie przestały istnieć. Ogromna kula ognia pochłonęła niemal wszystko w promieniu kilku kilometrów, a fala uderzeniowa spowodowała olbrzymie zniszczenia w promieniu dalszych kilkunastu kilometrów. Domy rozpadły się, jak gdyby były zbudowane z kart, a ludzie przebywający w okolicach epicentrum wybuchu dosłownie wyparowali.

Wśród ocalonych był o. Pedro Aruppe, późniejszy generał jezuitów... Wspomniane osoby przebywały około kilometra od epicentrum wybuchu. W takiej odległości od miejsca eksplozji bomby atomowej o mocy, którą posiadała bomba nazwana "Little Boy", temperatura osiąga do 3 tys. stopni Celsjusza, a fala gorąca uderza z ciśnieniem o mocy ok. 600 psi. Już nacisk 3 psi powoduje uszkodzenie słuchu. Przy 10 psi uszkodzeniu ulegają płuca oraz serce. Ciśnienie 20 psi rozsadza kończyny, a głowa eksploduje przy ciśnieniu 40 psi i takiego naporu ciśnienia nie powinien przeżyć żaden człowiek. A osoby te cudownie ocaleli pomimo ciśnienia o mocy ok. 600 psi.

W chwili wybuchu bomby osoby te znajdowały się w domu ,który dzieliło od epicentrum wybuchu zaledwie kilka budynków. Po eksplozji ich dom stal na swoim miejscu, gdy wszystkie inne budynki zostały dosłownie zmiecione. Nawet jeśli ludzie ci dziwnym trafem przeżyliby moment wybuchu, powinni byli zginąć w ciągu kilku minut w wyniku napromieniowania. Oni jednak nie tylko zdołali opuścić teren zniszczeń nietknięci, to żyli w zdrowiu przez kolejne lata, nie cierpiąc z powodu choroby popromiennej. Potwierdzają to wyniki ok. 200 badań, którym zostali poddani w ciągu 30 lat.

Choć Departament Obrony USA nigdy oficjalnie nie skomentował faktu ocalenia jezuitów, dr Stephen Rinehart, pracownik Departamentu, ceniony na całym świecie ekspert w dziedzinie wybuchów jądrowych, powiedział o nich: "Nie jest możliwe, aby ktokolwiek przeżył. Nikt nie powinien zostać przy życiu w odległości jednego kilometra.


Art. jest tutaj http://adonai.pl/cuda/?id=46.

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


21 Paź 2009, 12:35
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2006, 18:43
Posty: 4551
Miejscowość: Kraków
Post 
Pyt:. Uważam, że Bóg, który nas stworzył, jest jeden, ale ludzie nadali Mu różne imiona. Modlę się do Boga o połączenie wszystkich religii w jeden system. Myślę, że jest to możliwe- jak powiedział Jezus: ,,Jedna owczarnia i jeden pasterz".

Śrila Hridayananda das Goswami:. Jest to możliwe pod warunkiem, że nie będziemy rozumieć religii jako dogmatu. Religia jest procesem przeniesienia duszy do Boga. Jeśli widzę poprzez twoje zachowanie, że posiadasz miłość do Boga, to nie mogę przeklinać cię jedynie na podstawie dogmatów. Bóg przemawia do wszystkich osób odpowiednio do ich zaawansowania. Ale wszyscy duchowi nauczyciele zgadzają się co do tego (czy to jest Chrystus, Kryszna, czy ktokolwiek inny), że symptomem czynienia postępu duchowego jest stopniowa utrata przywiązania do materialnego zadowalania zmysłów i widzenie każdej żywej istoty jako cząstki Boga; nie tylko ludzkich istot. Boimy się kataklizmów i zagłady ludzkości, a wiele różnych żywych istot jest niszczonych przez nas. Sanskryckie słowo praja znaczy ,,mieszkaniec". To słowo nie odnosi się tylko do ludzkich istot. Każde urodzone w Polsce stworzenie jest Polakiem i powinno być chronione.

_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada


29 Gru 2009, 16:34
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.