PRZEŁOM EPOK -WYDARZENIA DNI OSTATNICH i NADEJŚCIE NOWEJ ERY

Przepowiednie i przewidywania, archeologia, dziwna rzeczywistość
Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: RafalJyot » 23 sty 2009, 23:46

Jest taki rodzaj umysłu czy smaku mentalnego, który przyciągany jest do tematu apokalipsy. Taka osoba powiąże wszystkie możliwe fakty z symbolami, by przekonac siebie i innych do mozliwosci prognozy wydarzeń skali światowej by uzyskac lepsza kontrolę czy spokój. Odpowiedzia na tego typu sklonnosc w tradycyjnych Indiach i w zdrowej spolecznosci bhaktow jest Vedanga-Jyotish - oczy Wed. Dlatego, ze opanowanie tej Vedangi jest trudne, wymaga duzej ilosci poswieconego czasu osoby o leniwej naturze idą na skróty i wybierają chutney ezoteryczny, który laczy w sobie wiele tradycji w wiekszosci mleecha yavana. Ta sytuacja, która ma miejsce powinna zostac zdiagnozowana jako odstepstwo od typu argumentow przekonywujacych (sastra). Jest to sastra-aparadha i promowanie tego typu sytuacji zamiast szukac odpowiedzi w naszej tradycji osłabia wiare w Wedy.

Tradycyjni bhaktowie swoje prognozy opieraja jedynie na Puranach i Samhitach. Jesli sa watpliwosci narzedziem jest tradycyjny niezmieszany z tradycja mleecha Jyotish. Przeformulowanie tego porzadku radzenia sobie z prognozami jest prawdziwym upadkiem, nie zaś rok 2012.

Jesli chodzi o tzw. strone pro: na forum wedyjskim sacred-threats, doczytalem sie iz wiekszosc tzw.fizykow/astronomow popierajacych panike-2012 to byli hipisi;
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: RafalJyot » 23 sty 2009, 23:54

Veri-chip lub kod kreskowy? Oba systemy są podobnie łatwo odczytywane przez skanery cyfrowe. Teraz już nie zgubisz swego dostępu do konta w banku, ani nie zapomnisz zabrać go z domu. Będzie ci on niezbędny, żeby cokolwiek kupić czy sprzedać. Czy nie jest zastanawiające, że w Apokalipsie Św. Jana 13:16-18 jest napisane cos takiego: „...On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia bestii lub liczby jego imienia. Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.” Kto ma rozum niech obliczy, mówi ten werset. Skojarz cyfry z kodu kreskowego z liczbą 666. Pierwsza, środkowa i ostatnia każdego kodu kreskowego z ostatnich lat, to właśnie cyfry 6. To brzmi logicznie, że nie będzie można nic kupić ani sprzedać nie mając [nadanego] imienia, czyli znamienia bestii (wszczepionego chipa) lub liczby jego imienia (lub kodu kreskowego). „Jest to bowiem liczba człowieka”, czyli numer [nadany] człowiekowi. Jest to naprawdę zastanawiające, chociaż nie twierdzę, że Biblia na pewno odnosi się do tych właśnie wydarzeń. Pewne odłamy chrześcijan mają inne interpretacje niż ta podana powyżej i zarówno bestia jak i trzy szóstki mogą oznaczać coś zupełnie innego. Niemniej jednak sam fakt, że Unia Europejska (a więc i Polska) zmierza w tym kierunku, nie napawa optymizmem.
:lol: :lol: :lol: Leże na ziemi. Panie Fanie Teorii Spiskowych, tu Pan troszke przesadził. Wyciąc to, bo przegramy z Harrym Potterem.
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: RafalJyot » 23 sty 2009, 23:58

INTERNET 2 – słyszałeś o nim? Amerykańskie wiadomości podają, że trwają intensywne prace nad wprowadzeniem internetu drugiej generacji. Niezorientowani w temacie zachwycają się wielokrotnie większą szybkością transferu danych w porównaniu z internetem obecnym i niecierpliwie go wyczekują. Natomiast zorientowani wiedzą, że wprowadzenie INTERNETU 2 oznaczać będzie koniec prawdziwej wolności słowa i obiegu informacji. W nowym internecie bezpłatny dostęp będzie tylko do pewnej liczby stron, wszystko co ponadto, będzie płatne. Zawartość sieci będzie dużo skuteczniej kontrolowana i cenzurowana, nic nie będzie również twoją własnością. Teraz wiedzą o nas bardzo dużo, potem będą wiedzieć o nas wszystko. Internet 2 ma wejść w życie gdzieś pomiędzy rokiem 2010 a 2012.
Wprowadzenie Internetu 2, bedzie tak samo skuteczne jak kasowanie spamów lub wirusów. Spolecznosc kojarzona z WAREZ (piratujaca oprogramowanie) nie dopusci do omawianej sytuacji. Ten argument nie przemawia do rozsadku zdrowej osoby.
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: RafalJyot » 24 sty 2009, 00:00

Argumenty za katastrofą:

1) Mayan calender has end of time on Dec 21, 2012
> >
> > 2) Nostradamus has the end in 2012
> >
> > 3) Syble (of Rome) predicted end time as 2012
> >
> > 4) Edger Casey predicted 2012 as end trials
> >
> > 5) NASA says we will face unprecedented solar showers and asteroid
> > showers in 2012
> >
> > 6) All astronomers agree that the earth will complete 28,000 years
> > Pole Shift cycle in 2012 as we pass through the center alignment of
> > the galaxy. A Cosmic reality every 28,000 years
> >
> > 7) The Chinese I-Ching predicts the end as 2012.
> >
> > 8) Te Hopi Indians indicated end as 2012
> >
> > 9) Computer analysis program confirms 2012 great years of pain.
> >
> > 10) According to Roman tradition the current Pope is next to last.
> >
> > 11) All the natural symptoms of this coming change are increasing
> > every year in power and destruction.
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

Awatar użytkownika
Kedarnath dasa
Posty: 152
Rejestracja: 05 lip 2008, 00:11

PRZEŁOM EPOK -WYDARZENIA DNI OSTATNICH i NADEJŚCIE NOWEJ ERY

Post autor: Kedarnath dasa » 24 sty 2009, 00:09

Moze ktos pomysli, ze jestem fanatykiem, ale zadam (sobie) pytanie: "Czy ten artykul pomoze mi w rozwinieciu nama-ruci?"
Ostatnio zmieniony 24 sty 2009, 08:34 przez Kedarnath dasa, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: PRZEŁOM EPOK -WYDARZENIA DNI OSTATNICH i NADEJŚCIE NOWEJ

Post autor: RafalJyot » 24 sty 2009, 00:10

Kedarnath dasa pisze:Moze ktos pomysli, ze jestem fanatykiem, ale zadam (sobie) pytanie: "Czy ten artykul pomoze mi w rozwinieciu nama-ruci?"
Ja pomyslalem :)
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

Awatar użytkownika
malaharini
Posty: 20
Rejestracja: 18 lis 2007, 17:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: malaharini » 24 sty 2009, 09:04

Witam wszystkich rzadko się pojawiam na jakichkolwiek forach internetowych bhaktow ale tym razem postanowiłam zabrać głos. Uważam ze artykuł Jagadisha jest jak najbardziej potrzebny. Warto chociażby usłyszeć o tych rzeczach i być świadomym ze niektóre z nich maja miejsce a nie sa tylko przepowiedniami katastroficznymi. Chociażby sprawa wprowadzenia przez Unie Europejska żywności modyfikowanej genetycznie!!! Oraz wiele innych o których jest mowa w artykule i nie jest to czcza mowa tylko fakty... Znam bhaktów którymi bliskie są te tematy wiec tym bardziej dziękuję za zamieszczenie tego artykułu. Warto chociaż posłuchać... i robić swoje owszem ale to pewnie dla każdego znaczy co innego. Dla jednych mantrowanie w zaciszu swojego pokoju dla innych obudzenie świadomości ludzkiej i zjednoczenie się jakkolwiek to zabrzmi!

Awatar użytkownika
Divyakisori
Posty: 70
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:58

Post autor: Divyakisori » 24 sty 2009, 12:30

Hare Kryszna Bhaktowie :)
Dziekujemy Ci Jagadisha Prabhu za artykul, sklania on niewatpliwie do przemyslen. Mnie osobiscie interesuja zrodla podanych tu informacji. Czy byloby mozliwe, zebys dopisal, skad zaczerpnales takie dane? Wtedy taki artykul wygladalby bardziej wiarygodnie. Kiedys ktos mojemu mistrzowi duchowemu powiedzial, ze drozdze sa szkodliwe dla zdrowia, bo niszcza komorki w mozgu. Wtedy Guru Maharaja spojrzal na niego i zapytal powaznie: "Skad masz takie informacje?". Wtedy ten bhakta zaklopotany odpowiedzial: "Od jednego bhakty z Polski..."...

Jesli chodzi np. o wspomniany Kodeks Zywnosciowy, to zastanawia mnie, dlaczego nikt nie probuje tego naglosnic w mediach, jesli jest to prawda. Sama mieszkam na wsi i wiem, ze rolnicy nie maja zielonego pojecia o czyms takim. Gdyby ktos do nich z takimi informacjami wyszedl, jestem pewna, ze zbuntowaliby sie przeciw tym zmianom. Drugie pytanie, ktore mi sie nasuwa, jest takie: dlaczego nikt nie podda tego tematu mediom? Mysle, ze weszac w tym sensacje znalezliby sie chetni do podjecia tematu dziennikarze. Nawet niekoniecznie z checi ratowania swiata przed "TYMI ZLYMI" (przy tym nasuwa mi sie jeszcze jedno pytanie: "kim sa ONI z artykulu?"), ale z checi zyskania rozglosu, czy pieniedzy i slawy... No ale i wtedy nawet wieksza rzesza ludzi uslyszalaby o tym i moglaby zaczac myslec na ten temat. A jesli temat krazy w internecie wsrod mniejszej lub wiekszej liczby poszukiwaczy podobnych tematow, to jaki ma cel wlasciwie takie poszukiwanie? Czy chodzi o to, zeby zachowac te informacje dla siebie i przygotowac siebie i swoich najblizszych na ewentualne ciezkie czasy?

Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich :)

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 24 sty 2009, 18:36

Właśnie wróciłem ze wsi gdzie oglądaliśmy domy z gliny. Dowiedziałem się, że od niedawna rolnicy muszą zgłaszać posiadane krowy, kozy, barany. Nowe prawo przewiduje, że będą musieli co roku pisać w deklaracjach ile uprawiają w ogródkach jakich warzyw, nie da się zbyt oszukać bo urzędnicy mają zdjęcia satelitarne gospodarstw i w razie wątpliwości kontrolują. Rolnicy teraz w tej wsi nie mają krów, (są tylko 2 krowy) a jeszcze niedawno był tam punkt skupu mleka. Nie opłaca im się, bo w stodole gdzie mieszka krowa musiałyby być wręcz lepsze warunki niż niejeden rolnik ma w domu. Żeby też mógł sprzedawać mleko musi też spełnić pewne biurokratyczne wymogi, więc rolnicy nie sprzedają. Nie mogą sprzedawać nawet sąsiadom mleka czy sera wg prawa. Ma być zabronione zbieranie ziół. Kolczykowanie ludzi nie jest takie odległe, wydaje się kolejnym krokiem po kolczykowaniu zwierząt.

Dostałem zdjęcia do artykułu, więc wstawiam:

Obrazek
Amero

Obrazek
Aspartam

Obrazek
Chip-rice

Obrazek
veri-chip
Ostatnio zmieniony 24 sty 2009, 19:59 przez Vaisnava-Krpa, łącznie zmieniany 1 raz.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 24 sty 2009, 18:51

Rafał napisał:
doczytalem sie iz wiekszosc tzw.fizykow/astronomow popierajacych panike-2012 to byli hipisi;
Jagadish hipisem chyba nie był, w każdym razie nawet nie zna klimatu, nie wie o co chodzi, nie wie więcej od przeciętnego człowieka.


Divyakisiori napisała:
dlaczego nikt nie podda tego tematu mediom?
W pewnych mediach są takie informacje a jeśli masz na myśli, telewizję, na którą trzeba mieć koncesję aby nadawać to nie ma co się dziwić. Bardzo wiele tematów nie jest w największych mediach a jak są to po np. 2 latach kiedyś zauważyłem, że średnio zaczęli w telewizji i dużych gazetach pisać to co ja czytałem w niezależnych mediach wcześniej i mało kto w to wierzył a raczej wyśmiewał. Ale kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą i tak samo jak duże media zaczną o czymś trąbić wtedy przeciętny człoiek nie ma wątpliwości.Ale to pod warunkiem, że sprawa nabrała rozgłosu. Kiedyś nikt nie chciał nic napisać o tym, że księza gwałcą dzieci itp. Ale z czasem zrobiło się tak głośno o tym, że dziennikarze ostrożnie i delikatnie zaczęli o tym mówić.

Mozna też wziąc przykład z lat 90, kiedy ruchy antykultowe podsyłaly artykuły do gazet a gazety nie chciały drukować naszych interwencji. Zresztą to dzieje się do dziś.

Trochę mnie wyluzowały argumenty Rafała ale jak byłem dziś na wsi i porozmawiałem o realiach to znów jestem uważny, jeśli chodzi o te tematy.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ