oszust na forum

Awatar użytkownika
jayanti
Posty: 22
Rejestracja: 27 gru 2006, 19:40

Post autor: jayanti » 14 kwie 2008, 06:46

Jestem katoliczką ale zaglądam na spotkania HK / i nie tylko/ czasem mam wrażenie, że jestem w swoim kościele, zwłaszcza jak słyszę niektóre teksty.
Ludzie szczerze wierzący w każdej religii mają taki sam charakter -cieplej przy nich. Nie mam na myśli dewotów, przy tych jest chłodniej i człowiek czuje się głupio.

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 19 maja 2008, 13:16

Większość katolików to właśnie dewoci, nie widzą innych kultur czy religii. Tolerancja w tym kraju jest niewielka zwłaszcza wśród ludzi starszych. Może młodsze pokolenie będzie pod tym względem lepsze.
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

On
Posty: 112
Rejestracja: 30 wrz 2007, 21:21

Post autor: On » 19 maja 2008, 14:07

John pisze:Większość katolików to właśnie dewoci,
Podaj dane statystyczne na których oparłeś tę wypowiedź.
John pisze:nie widzą innych kultur czy religii.
Widocznie ich to nie interesuje.
John pisze:Tolerancja w tym kraju jest niewielka zwłaszcza wśród ludzi starszych.
Porównaj sobie tę tolerancję z terenem Indii i krajów muzułmańskich-tam morduje się chrześcijan i więzi.W Polsce poza sporadycznymi okrzykami nielicznych osob w kierunku np.HK nie było agresji.Czy tolerancja ma przejawiać się w chodzeniu do świątyń HK?
John pisze:Może młodsze pokolenie będzie pod tym względem lepsze.
To pokolenie należy do new age co widać w chrześcijaństwie i na tym forum niestety też.
:P

Kumbha
Posty: 93
Rejestracja: 17 sty 2007, 22:32
Kontakt:

Post autor: Kumbha » 19 maja 2008, 14:40

On pisze:To pokolenie należy do new age co widać w chrześcijaństwie i na tym forum niestety też.
:P
Dlaczego niestety? Jest to przecież jakiś przejaw duchowych aspiracji. Lepsze to niż pospolity materializm. Z czasem może to się przerodzić w bardziej dojrzałą formę.

Ciekaw jestem On kim jesteś. Masz bardzo anonimowy nick, niewiele o Tobie wiadomo. Bardzo radykalnie wypowiadasz się na niektóry tematy i rzadko chyba bierzesz pod uwagę, że możesz mieć nie do końca rację. To trochę jest nie w porządku, że tak krytykujesz innych pozostając osobą anonimową.

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 19 maja 2008, 15:09

On to właśnie ten katolik z moich opisów. Jak człowiek np. na wsi nie chodzi do kościoła a nie daj los jest innego wyznania to jak się go traktuje, to całe Chrześcijaństwo to parodia. Ludzie na wsi mieszkają 50 metrów od kościoła a mimo to podjeżdża samochodem pod kościół żeby widzieli że ma nową toyotę. Jezus powiedział do swoich uczniów darmo dostaliście i darmo dawajcie, zobacz sobie na spasione buzie episkopatu polski, oni przeczą temu co nauczają. Kwestii nie zabijaj nawet nie będę poruszał, to jest Chrześcijaństwo, seks pozamałżeński alkohol i zabawa.....
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

ODPOWIEDZ