oszust na forum

On
Posty: 112
Rejestracja: 30 wrz 2007, 21:21

oszust na forum

Post autor: On » 12 kwie 2008, 18:23


Awatar użytkownika
alex
Posty: 51
Rejestracja: 02 mar 2008, 15:55

Post autor: alex » 12 kwie 2008, 19:01

To kto jest tym oszustem bo nie jestem w temacie ?!

On
Posty: 112
Rejestracja: 30 wrz 2007, 21:21

Post autor: On » 12 kwie 2008, 19:10

Ten, który napisał paszkwil jako pierwszy post i więcej nie odezwal się.
:P

Awatar użytkownika
alex
Posty: 51
Rejestracja: 02 mar 2008, 15:55

Post autor: alex » 12 kwie 2008, 19:22

To przykre ale tacy tez się zdarzają ,ja pamiętam nagonkę na HK pod koniec lat 90 ze kładą narkotyki w prasadam ze nasączają ksiązki i kadzidła narkotykami a takie tam głupoty Na szczęście ja przyszedłem do HK przez ksiązki filozofię więc nie dałem się zwieść takim bredniom .

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 12 kwie 2008, 20:11

Komuś bardzo nie na rękę, że jesteśmy...
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

On
Posty: 112
Rejestracja: 30 wrz 2007, 21:21

Post autor: On » 12 kwie 2008, 20:29

Wręcz przeciwnie :lol: .To same zalety,ponieważ:
-atak na HK odwraca uwagę od problemow innych grup religijnych i problemow społecznych
-niektorzy robią na walce , badaniach,artykulach i filmach karierę i pieniądze,mają swoje 5 minut w mediach chociaż w innym przypadku nie zaistnieliby
-jest wróg dla tych,ktorzy lubią walczyć nawet używając klamstw
Dla takich osób HK jest wręcz niezbędne do istnienia !
:P

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 12 kwie 2008, 21:04

Tak, to jest ten patent. Gdyby nie było nas, byliby inni, którzy są bardziej widoczni.

"Najpierw cię ignorują, później się z ciebie śmieją, potem cię zwalczają, później wygrywasz" - Mahatma Gandi

Jeżeli ktoś tam pisze na tym forum, to może przekazać im moje zdanie:

Jezus jest sługą Kryszny:)A jak ktoś uważa inaczej ten nie ma wiedzy po prostu lub jest ignorantem. Religia bez wiedzy jest jedynie sentymentem, wiedza bez religii jest jedynie spekulacją umysłową. Bóg jest jeden. I niech ktoś nie daje cytatu "nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną", bo ja mogę dać cytat " wielbiciele innych Bogów czczą Mnie w rzeczywistości, ale robią to w niewłaściwy sposób". Cytat ten pochodzi z czasów, kiedy na Ziemi była tylko jedna religia, więc należy ruszyć głową trochę aby zobaczyć co jest prawdziwym Bogiem w sercu każdego z nas...(kasa, sex, fałszywy prestiż itp dlatego kult półbogów.). W Bhavisya Puranie przepowiedziane było pojawienie się Jesusa, tak samo jak w Bhagavata Puranie, było przepowiedziane pojawienie się Buddy. Każda z tych osób miała swoją misję. Poza tym serdecznie pozdrawiam:) Miłujmy się i jednoczmy:) Jednoczesna jedność i różnorodność - taki jest Bóg.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Madhumalati
Posty: 71
Rejestracja: 31 sty 2008, 12:57
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. / Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: Madhumalati » 12 kwie 2008, 22:04

alex pisze:nasączają ksiązki i kadzidła narkotykami
Zaczne kupować nowe ksiązki, bo te z allegro to juz chyba wywietrzały z narkotyków :lol:

On
Posty: 112
Rejestracja: 30 wrz 2007, 21:21

Post autor: On » 12 kwie 2008, 22:31

Arkadiusz pisze:
Jezus jest sługą Kryszny:)A jak ktoś uważa inaczej ten nie ma wiedzy po prostu lub jest ignorantem.
W relacjach duchowych Kriszna jest też sługą swoich wielbicieli.
Relacja Jezus-Bog jest analogiczna do relacji Śri Caitanya-Kriszna.
Arkadiusz pisze:Religia bez wiedzy jest jedynie sentymentem, wiedza bez religii jest jedynie spekulacją umysłową.
Slynne zdanie Śrila Prabhupada.
Arkadiusz pisze:Bóg jest jeden.
Tak.Ale w relacjach duchowych mistrz duchowy jest tez bogiem,chociaż bogiem służącym Krisznie.
Arkadiusz pisze:I niech ktoś nie daje cytatu "nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną", bo ja mogę dać cytat " wielbiciele innych Bogów czczą Mnie w rzeczywistości, ale robią to w niewłaściwy sposób".
Oba cytaty mowią o tym samym.
Arkadiusz pisze:Cytat ten pochodzi z czasów, kiedy na Ziemi była tylko jedna religia, więc należy ruszyć głową trochę aby zobaczyć co jest prawdziwym Bogiem w sercu każdego z nas...(kasa, sex, fałszywy prestiż itp dlatego kult półbogów.).
W I księdze ST jest nakaz wegetarianizmu oraz zawarcie przymierza przez Boga z całym stworzeniem.Wskazuje to jednoznacznie na wspolne korzenie z wedami.
Arkadiusz pisze:W Bhavisya Puranie przepowiedziane było pojawienie się Jesusa,
Jednak bardzo niewyraźnie.Natomiast Jezusowi po narodzeniu oddaly hold wybitne osobistości ze wschodu.Wg mistyczki KRK byli to krolowie z Indii,pn.-wsch. części Himalajów i obecnego Hong-kongu/ustalilem to z mapą w ręku wg jej zapisów/.
Arkadiusz pisze:tak samo jak w Bhagavata Puranie, było przepowiedziane pojawienie się Buddy. Każda z tych osób miała swoją misję.
Jednak Śrila Prabhupada odrzucił buddyzm.
Arkadiusz pisze:Poza tym serdecznie pozdrawiam:) Miłujmy się i jednoczmy:) Jednoczesna jedność i różnorodność - taki jest Bóg.
Amen. :D

:P

Bolito
Posty: 839
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:06
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bolito » 12 kwie 2008, 23:18

Stworzenie, które zaczęło tę dyskusję na wiara.pl, ma chyba jakąś obsesję natręctw i potworną sklerozę. Wstawia identyczny tekst na rozmaitych forach już od paru lat, zawsze tylko ten jeden wpis, bez żadnych szczegółów. Myślę, że to zmyślenia od początku do końca. Pies co dużo szczeka, mało mleka daje... czy jakoś tak :D :D .
Nie jedz na czczo (grafitti)

ODPOWIEDZ