Radhanatha Svami

System przekazywania wiedzy - parampara, guru-sadhu-śastra, guru i uczeń. "Jeśli słucha się z właściwego źródła, wtedy proces działa bardzo szybko. Na ogół ludzie jednak słuchają od nieautoryzowanych osób. Takie nieautoryzowane osoby mogą być bardzo uczone, biorąc pod uwagę ich akademickie kwalifikacje, ale ponieważ nie przestrzegają one zasad służby oddania, słuchanie od nich staje się po prostu stratą czasu. Czasami teksty są interpretowane zgodnie z modą, dla zaspokojenia własnych osobistych celów. Zatem, po pierwsze, należy wybrać kompetentnego i bona fide mówcę i wtedy słuchać od niego. Kiedy proces słuchania jest doskonały i kompletny, inne procesy stają się automatycznie doskonałymi w ich własny sposób. - 01.08.36 Zn.
Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Radhanatha Svami

Post autor: Waldemar » 26 cze 2009, 20:04

Czy ktoś z Was bhaktowie zna adres majlowy do Radhanatha Swamiego?
Mam ochotę napisać parę słów do Radhanatha Swamiego.

Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Post autor: Waldemar » 27 cze 2009, 05:51

Wysłałem już list do Radhanatha Svamiego na kilka kontaktów. Między innymi na kontakt:

editor@dandavats.com

Hare Kryszna

Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Post autor: Waldemar » 26 lip 2009, 12:26

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 paź 2009, 00:27 przez Waldemar, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Purnaprajna » 26 lip 2009, 13:01

Waldemar pisze:Do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi pisanej Maharadża na moje majle do Niego.
Po raz kolejny przypominam Ci, że nigdy nie otrzymasz od niego odpowiedzi, ponieważ Maharaja w ogóle nie odpowiada na e-maile. Nie ma więc sensu, abyś co parę tygodni informował nas, że maharaja nic do Ciebie nie napisał, i ostatecznie abyś wpisał go na listę ludzi, którzy Cię skrzywdzili, którzy nie troszczą się o wielbicieli, i którzy oblali kolejny test, który przed nimi podstawiłeś.

Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Post autor: Waldemar » 26 lip 2009, 18:03

Purnaprajna pisze:
Waldemar pisze:Do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi pisanej Maharadża na moje majle do Niego.
Po raz kolejny przypominam Ci, że nigdy nie otrzymasz od niego odpowiedzi, ponieważ Maharaja w ogóle nie odpowiada na e-maile. Nie ma więc sensu, abyś co parę tygodni informował nas, że maharaja nic do Ciebie nie napisał, i ostatecznie abyś wpisał go na listę ludzi, którzy Cię skrzywdzili, którzy nie troszczą się o wielbicieli, i którzy oblali kolejny test, który przed nimi podstawiłeś.
Jesteś Purnaprajna jasnowidzem, czy co?

Śrila Prabhupad chyba mówił, że słowa, nigdy i niemożliwe, są słowami, że słowników głupców.
I skąd wiesz, kogo wpisuję na listę osób, które mnie krzywdzą i się o mnie nie troszczą?
Skąd te insynuacje?
Dlaczego sugerujesz, że to co napisałem na temat Harikeszy Prabhu i jego drużyny, dotyczy też Radhanatha Swamiego?
Uczę się cierpliwości.
Co chcesz mi powiedzieć przez swój post i czego ode mnie oczekujesz?
Jestem inną osobą niż Ty.
Pozwól mi wyrażać swoje doznania i odczucia w swój sposób, a nie tak, jak Ty tego oczekujesz.

Jednak kilku wielbicieli odpisało na moje listy i jestem z tego zadowolony. :)

ODPOWIEDZ