Dowcip o grypie i innych epidemiach

Śmiech to najkrótsza odległość między ludźmi
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Dowcip o grypie i innych epidemiach

Post autor: Vaisnava-Krpa » 15 lis 2009, 17:48

Trochę dowcipu, a jakże uczącego, nie zaszkodzi. Pochodzi z rosyjskiej strony internetowej. Słyszałem go już kiedyś w wersji ze gęsią grypą. Historia się powtarza. Przy okazji widzę, że mamy ewolucję, byla ptasia, jest zwierzęca, niedługo będzie z ludzką twarzą. Niedługo być moze trzeba będzie prawdę przemycać w dowcipach, więc uczmy się.

Pacjent u lekarza w Zimbabwe:
Panie doktorze, uszy mi odpadają

Lekarz: Ale kicha! Co Pan najlepszego robił?

Pacjent: Posuwałem gęsi.

Lekarz: Więc to gęsia kicha.

Pacjent: O, dziękuję, panie doktorze! (umiera)

Lekarz zapisuje w rejestrze: Pacjent zmarł na gęsią kichę.

Rzecznik Ministra Zdrowia Zimbabwe: W ubiegłym tygodniu w Zimbabwe zmarło dwa i pół tysiąca osób na skutek głodu, pięć tysięcy czterysta na skutek zatrucia zgniłymi bananami i jedna osoba na gęsią kichę.

Dziennikarz (zapisuje): Gęsia kicha jest na liście trzech głównych przyczyn śmiertelności w Zimbabwe.

Agencja wiadomości: W Zimbabwe coraz częściej notowane przypadki zachorowań na nieuleczalną gęsią kichę.

Kanał telewizyjny: Nieznany wcześniej wirus gęsiej kichy wykasza lud zibwabwiański. Ministerstwo zdrowia apeluje nie panikować.

Koryfeusz nauki A: Tak, gęsia kicha jest nieznana naukowcom i na tym polega jej największe zagrożenie.

Agencja lotnicza Kongo Air: Zawieszamy wszystkie loty do Zimbabwe do rozwiązania kryzysu gęsiej kichy.

Koryfeusz nauki B: Władze ukrywają prawdę! W rzeczywistości gęsia kicha już wtargnęła do Europy – w Amsterdamie został zauważony Murzyn z gęsią pod pachą.

Media (publikują zdjęcia gęsi): Gęgające mordercy są wśród nas!!!

Polityk: W imię walki z epidemią osiągającej wymiar światowy, natychmiast do likwidacji każda gęś!

Policja: Tak jest. Przystępujemy do wykonania!

Właściciele farm: Odbiło wam? (Piękna bitwa z policją dokumentowana na bieżąco w TV)

Media: Spisek właścicieli farm gęsich zagrożeniem demokracji i narodowego bezpieczeństwa!

Minister Zdrowia Mongolii: W celu ratowania kraju przed epidemią gęsiej kichy, która czai się już przy naszych rubieżach, pilnie potrzebujemy uzyskać sto milionów dolarów na nowy sprzęt do laboratoriów na walkę kacza kichą.

Premier Mongolii: Odbiło wam?

Prezydent Mongolii: Pani Premier za bardzo sie pogrążyła w swoich machlojkach finansowych, w sprawach umów z Chinami odnośnie dostaw chleba i ma czelność ignorować realne zagrożenie dla pokojowego ludu Mongolii!

Były premier Mongolii: Moja partia w pilnym trybie będzie ratowała ludność, a przynajmniej wschodnie rejony!

Kandydat na prezydenta Mongolii: Jedyny sposób by uratować kraj to całkowite zaprzestanie stosunków z demoralizowanym Zachodem, skąd idzie zagrożenie, i zamiast tego wzmacniać współprace z Chinami w celu zostania jednej z chińskich prowincji. Chiny nas uratują!

Wyborcy w Mongolii: Odbiło wam?

Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Tulasi
Posty: 50
Rejestracja: 23 lis 2006, 16:19

Post autor: Tulasi » 15 lis 2009, 22:46

haha, dobre :D takie.. życiowe :wink:
Możesz przyprowadzić nad rzekę konia, ale nie zmusisz go, żeby się z niej napił.

ODPOWIEDZ