Prawdziwy szok w sklepie spożywczym

Śmiech to najkrótsza odległość między ludźmi
Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Prawdziwy szok w sklepie spożywczym

Post autor: John » 01 maja 2009, 19:11

Opisuję prawdziwą historię, która miała miejsce przed świętami (chrześcijańskimi)

W sklepie spożywczym stoi przedemną KOLEŚ. Jakiś koło 40 lat i kupuje 5 Jaboli (tzn. win za 3,50 zł z kaucją dla nie wtajemniczonych). Wychodzi ze sklepu i przez przypadek potyka się. Reklamówka wylatuje z rąk, butelki się tłuką i Nagle słychać przeraźliwy krzyk: Kur.. Mać i już po świętach."

Nie było mi go szkoda
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Post autor: Green_lake » 01 maja 2009, 19:27

No mniej więcej tak, rzeczywiście już po świętach. No ale przecież mógł kupić w pastikowych butelkach. osobiście widziałem, sa takie w handlu.
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

Awatar użytkownika
Kedarnath dasa
Posty: 152
Rejestracja: 05 lip 2008, 00:11

Post autor: Kedarnath dasa » 01 maja 2009, 20:56

Cóż, niezbadane są wyroki boskie. :mrgreen:

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 02 maja 2009, 09:53

Dostałem uwagę:

xxx9:47:53
chcialbym tez Ci przekazac jedna uwage
xxx9:47:59
czesto czytam portal http://nama-hatta.pl/news.php
xxx9:48:09
i forum
xxx9:48:25
dzis troche zdenerwowal mnie watek "Prawdziwy szok w sklepie spożywczym"
xxx9:49:35
albo mi sie wydaje albo autor wprost atakuje chrzescijan, mogl przeciez pominac ze zwrot "prze swietami chrzescijanskimi" czy mogbys mu zwrocic uwage zeby nie czynil takich zlosliwosci ?? to chyba nie o to w tym chodzi ...
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Jana-Priya
Posty: 98
Rejestracja: 11 mar 2008, 21:33

Post autor: Jana-Priya » 02 maja 2009, 10:13

Arkadiusz pisze:Dostałem uwagę:
Ja bym mu odpowiedział, żeby nie histeryzował. A o jakie święta chodzi? Może islamskie?

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 02 maja 2009, 10:50

Skoro ja nie uznaję tych świąt to jak miałem napisać, nie miałem zamiaru nikogo obrazić, nie mniej jednak nie można kogoś kara za prawdę.
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Post autor: Green_lake » 02 maja 2009, 14:20

ktoś jest chyba przewrażiwiony
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 04 maja 2009, 00:14

List od czytelnika:

jezeli jeszcze moglbys sprostowac moje slowa:
Nie histeryzuje, po prostu mysle ze gdyby nie uscislac jakie to byly swieta to przekaz i tak bylby taki sam. A takie uogolnienie w moim mniemaniu moze byc zloslwe chociaz nie twierdze ze autor mial taki zamiar. Prosze jedynie aby nie uogolniac postawy wszystkich chrzescijan. Prosze jedynie o wzajemny szacunek jakim ja obdarowuje Was. Czerpie z tego forum wiele ciekawych, obiektywnych informacji i chcialbym to robic nadal w atmosferze wzajemnego szacunku.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Kedarnath dasa
Posty: 152
Rejestracja: 05 lip 2008, 00:11

Post autor: Kedarnath dasa » 04 maja 2009, 00:37

Do Czytelnika:
Witam,
wydaje mi się, że autor tematu (John) umieszczając w nawiasie zwrot chrześcijańskimi miał raczej na celu określenie czasu czy też pory roku (ponieważ w naszej tradycji również obchodzimy różne święta w określonych porach roku), a nie piętnowanie czyjegoś wyznania.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Post autor: Green_lake » 04 maja 2009, 15:52

Kedarnath dasa pisze:Do Czytelnika:
Witam,
wydaje mi się, że autor tematu (John) umieszczając w nawiasie zwrot chrześcijańskimi miał raczej na celu określenie czasu czy też pory roku (ponieważ w naszej tradycji również obchodzimy różne święta w określonych porach roku), a nie piętnowanie czyjegoś wyznania.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
Zresztą klient, przecież wykrzyknął "Już po świętach" - więc moim zdaniem należało uściślić o które to święta chodzi, czy o świeta np wielkanocne czy 1 maja!
Ale John moim zdaniem i tak do końca nie sprecyzował jakie to miałyby byc święta, bo świąt chrześcijańskich też jest dużo i te same święta różnie są przecież obchodzone. W innym terminie np wielkanoc obchodzi prawosławie a w innym katolicy. Dlatego John czekamy na sprecyzowanie dokładniejsze czy było to przed wielkanocną prawosławną czy katolicką.
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

ODPOWIEDZ