ofiara ogniowa

Praktyka duchowa a realia życia codziennego. "Wszystko ma pierwotną przyczynę, czyli nasienie. W przypadku każdej koncepcji, programu, planu czy projektu najpierw rozmyśla się nad planem i to nazywane jest bija, czyli nasieniem. Bhakti-lata-bija,czyli nasionko służby oddania stanowią metody, zasady i nakazy, przy pomocy których jesteśmy doskonale szkoleni w służbie oddania. To bhakti-lata-bija otrzymuje się od mistrza duchowego dzięki łasce Kryszny." - Madhya 19.152 Zn.
navadvipacandra
Posty: 21
Rejestracja: 24 cze 2008, 13:10

ofiara ogniowa

Post autor: navadvipacandra » 30 mar 2011, 10:31

Drodzy Bhaktowie, chciałem spytać się czy ktoś z Was robił ofiarę ogniową przed narodzinami dziecka i po i czy znacie kogos kto robi taką ofiarę oraz jakie sa koszty mniej wiecej? Kiedy dokladnie robiliscie ofiary przed narodzinami? bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi, podaje gg gdyby ktos chcial porozmawiac na priv. 3007025

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ofiara ogniowa

Post autor: Vaisnava-Krpa » 30 mar 2011, 11:06

W Polsce mamy Trisamę Prabhu, Gauranga Avatara Prabhu, Kryszna Mohana Prabhu, może kogoś jeszcze. Koszty to raczej musiałbyś indywidualnie ustalać, zależy też gdzie mieszkasz, czy na drugim końcu Polski np. itd. Gratuluję świadomości i dobrego planowania!
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

navadvipacandra
Posty: 21
Rejestracja: 24 cze 2008, 13:10

Re: ofiara ogniowa

Post autor: navadvipacandra » 30 mar 2011, 11:35

Dziekuje Bhaktowie za pomoc,dzięki Wam już udalo mi sie znalezc bhakte ktory jest chetny przeprowadzic taka ofiare, odzew expressowy,bardzo dziekuje, i poklony dla wszytskich :)

Gauri
Posty: 313
Rejestracja: 29 lis 2006, 16:49

Re: ofiara ogniowa

Post autor: Gauri » 30 mar 2011, 20:17

Powodzenia :D

ODPOWIEDZ