2006 - wydarzenia

Praktyka duchowa a realia życia codziennego. "Wszystko ma pierwotną przyczynę, czyli nasienie. W przypadku każdej koncepcji, programu, planu czy projektu najpierw rozmyśla się nad planem i to nazywane jest bija, czyli nasieniem. Bhakti-lata-bija,czyli nasionko służby oddania stanowią metody, zasady i nakazy, przy pomocy których jesteśmy doskonale szkoleni w służbie oddania. To bhakti-lata-bija otrzymuje się od mistrza duchowego dzięki łasce Kryszny." - Madhya 19.152 Zn.
Awatar użytkownika
albert
Posty: 497
Rejestracja: 28 lis 2006, 13:15
Lokalizacja: Dziadoszyce

2006 - wydarzenia

Post autor: albert » 28 gru 2006, 17:56

Co uważacie za największe wydarzenie w roku 2006 w rozwoju ruchu ?wiadomo?ci Kryszny w Polsce ? Dostrzegam, że w tym roku nast?piło szczególne ożywienie w nauczaniu w Polsce. Wielbiciele jakby okrzepli, zaczęli wychodzić z własnymi inicjatywami... Dla mnie takim wydarzeniem jest systematyczne nauczanie grupy Dvarakćjuty na terenie Dolnego ?l?ska.
Wierzę w las, wierzę w łąkę i w noc w czasie której rośnie zboże (Thoreau)

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 28 gru 2006, 18:54

Ten rok by wyj?tkowy dla mnie; pojechałem do Indii dokładnie po 14 latach odk?d przyszedłem na pierwsze spotkanie z bhaktami, a w drugiej połowie zdecydowanie waisznawa.pl i radio Kryszna, Harinam.pl, szansa na utworzenie o?rodka w Krakowie (sprawa cały czas jest w toku). Doczekali?my się nowego statutu zatwierdzonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i podpisanego przez ministra Dorna. Woodstock pomijam, bo to zawsze duża impreza :)

naturalbeat

Post autor: naturalbeat » 28 gru 2006, 20:33

dla mnie najwiekszym wydarzeniem mijajacego roku jest to ze wreszcie moge wykorzystac swoje zainteresowania w sluzbie dla Kryszny no i jeszcze to malpuri , które ofiarowałem Krysznie w wigilie

Awatar użytkownika
bhn Magdalena
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2006, 10:23
Lokalizacja: Toruń/Madryt
Kontakt:

Post autor: bhn Magdalena » 28 gru 2006, 23:42

moze nie jest to zawrotny sukces,ale sie ciesze,ze przezylam kolejny rok "wsrod" bhaktow i mam nadzieje,ze nie okrzepnie ten zwiazek

ODPOWIEDZ