Gdzie jestescie?

Praktyka duchowa a realia życia codziennego. "Wszystko ma pierwotną przyczynę, czyli nasienie. W przypadku każdej koncepcji, programu, planu czy projektu najpierw rozmyśla się nad planem i to nazywane jest bija, czyli nasieniem. Bhakti-lata-bija,czyli nasionko służby oddania stanowią metody, zasady i nakazy, przy pomocy których jesteśmy doskonale szkoleni w służbie oddania. To bhakti-lata-bija otrzymuje się od mistrza duchowego dzięki łasce Kryszny." - Madhya 19.152 Zn.
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 6
Rejestracja: 03 paź 2008, 19:13
Lokalizacja: skad inad

Gdzie jestescie?

Post autor: Mariusz » 03 paź 2008, 19:52

Witam serdecznie!
nie jestem czlonkiem ruchu Hare Kryszna. od pewnego czasu jednak zaczelo mnie interesowac o co chodzi w tej religii, jak zyja bhaktowie, tradycja, filozofia.... tak czytam sobie to i tamto ale chcialbym sie spotkac z ludzmi ktorzy mogliby powiedziec na temat cos wiecej.
stad mam pytanie: czy w okolicach dzierżoniowa i bielawy (na dolnym slasku) mieszkaja jacys bhaktowie ktorzy mieliby ochote sie spotkac i pogawedzic o tym i o owym?
pozdrawiam

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 03 paź 2008, 21:07

Napewno mieszka jeden, bo poznalem go na Festiwalu Nama-hatta.
Natomiast napewno w Walbrzychu jest ośrodek Hare Kryszna, dalej w Czarnowie koło Kamiennej Gory jest świątynia-farma ekologiczna, oraz w Jaworze ośrodek. Ponadto wiem, że w Zlotoryji, legnicy są grupy wyznawców Kryszny, a we Wroclawiu świątynia Hare Kryszna. Wejdź na stronę www.harinam.pl . Jest to strona prowadzona przez bhaktów z Jawora i skupia się wlaśnie na działaniach swojego regionu. Będą bardziej zorientowani.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 6
Rejestracja: 03 paź 2008, 19:13
Lokalizacja: skad inad

Post autor: Mariusz » 03 paź 2008, 22:46

Dzieki ogromne!

Awatar użytkownika
Anka
Posty: 26
Rejestracja: 11 sty 2007, 12:07

Post autor: Anka » 04 paź 2008, 11:51

Oraz swiatynia we Wroclawiu (ul. Brodzka 157).

Pozdrawiam!

Anna

ODPOWIEDZ