Marchewka

Pytania i odpowiedzi na różne tematy, forum dla laików i początkujących. " Nie ma nic bardziej wzniosłego i czystego w tym świecie nad wiedzę transcendentalną." - 04.38. Niewiedza jest przyczyną naszej niewoli, a wiedza jest drogą do wyzwolenia. Wiedza ta jest dojrzałym owocem służby oddania. Kto ją posiadł, ten nie musi już nigdzie szukać spokoju, gdyż raduje się pokojem będącym w nim samym. Innymi słowy, wiedza ta i pokój kulminują w świadomości Kryszny. Jest to ostatnie słowo Bhagavad-gity. -04.38 Zn.
Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Marchewka

Post autor: RafalJyot » 01 paź 2007, 23:26

Rasasthali pisze:Jak dokladnie ta marchewka wplywa na organizm czy na stan umyslu?
Może blokować nadi, więc prana nie dociera tam gdzie powinna, albo w sposób w jaki powinna. Chakramy się nie otwierają więc nie ma dostępu do pewnych miejsc/poziomów świadomości. Każde warzywo reprezentuje pewną energię i spożywając je przyjmujemy dane konsekwencje. Tak jak napisałem to wszystko ma sens na bardzo czystym poziomie funkcjonowania ciała subtelnego.
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

Awatar użytkownika
Rasasthali
Posty: 641
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:58
Lokalizacja: USA

Re: Marchewka

Post autor: Rasasthali » 01 paź 2007, 23:41

RafalJyot pisze: Może blokować nadi, więc prana nie dociera tam gdzie powinna, albo w sposób w jaki powinna. Chakramy się nie otwierają więc nie ma dostępu do pewnych miejsc/poziomów świadomości. Każde warzywo reprezentuje pewną energię i spożywając je przyjmujemy dane konsekwencje. Tak jak napisałem to wszystko ma sens na bardzo czystym poziomie funkcjonowania ciała subtelnego.
Dzieki za odpowiedz. To bardzo ciekawe, interesujace jest od czego zalezy jakie warzywo co reprezentuje, wjaki sposob dokladnie blokuje to przeplyw prany. Bede zwracala wieksza uwage teraz jak bede czytala cos na ten temat. Forum i dyskusja z Toba i innymi bhaktami (oczywiscie nie z wszystkimi) zawsze ma na mnie dzialanie inspirujace i motywujace do nauki.
http://actinidia.wordpress.com/

ODPOWIEDZ