czesc!

Pytania i odpowiedzi na różne tematy, forum dla laików i początkujących. " Nie ma nic bardziej wzniosłego i czystego w tym świecie nad wiedzę transcendentalną." - 04.38. Niewiedza jest przyczyną naszej niewoli, a wiedza jest drogą do wyzwolenia. Wiedza ta jest dojrzałym owocem służby oddania. Kto ją posiadł, ten nie musi już nigdzie szukać spokoju, gdyż raduje się pokojem będącym w nim samym. Innymi słowy, wiedza ta i pokój kulminują w świadomości Kryszny. Jest to ostatnie słowo Bhagavad-gity. -04.38 Zn.
krystian
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2007, 16:22
Lokalizacja: Stalowa Wola

czesc!

Post autor: krystian » 22 maja 2007, 21:00

czesc! jestem tu od niedawna, mam 19 lat od 3,5roku jestem vege pierwszy raz spotkalem sie z hare kryszna na woodstocku 2 lata temu i do tej pory jestem zafascynowany chcial bym z kims popisac zeby sie wiecej dowiedziec o krysznie! P.S- rok temu na przystanku woodstock spotkalem w pokojowej wiosce kryszny mariusza z bydgoszczy, moze ktos ma jakis kontakt z nim bo bardzo mi zalezy na tym zeby sie z nim spotkac.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 22 maja 2007, 21:59

Już Mariuszowi dałem znać, jak odbierze wiadomośc to się pewnie z Tobą skontaktuje. Możesz tu pisać na forum, jak będę miał czas, a obecnie mam maly maraton pracy na ok 3 tygodnie, to chętnie też z tobą popiszę. Z jakiego miasta jesteś?

krystian
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2007, 16:22
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: krystian » 22 maja 2007, 22:11

mieszkam na podkarpaciu 80 km od rzeszowa i do lublina tez ma niedaleko, znasz moze jakies osoby z tych stron moze bym sie kiedys z nimi spotkal?
i dzieki wielkie ze napisales mariuszowi!!!

ODPOWIEDZ