a okolice wrocławia i opola?

Pytania i odpowiedzi na różne tematy, forum dla laików i początkujących. " Nie ma nic bardziej wzniosłego i czystego w tym świecie nad wiedzę transcendentalną." - 04.38. Niewiedza jest przyczyną naszej niewoli, a wiedza jest drogą do wyzwolenia. Wiedza ta jest dojrzałym owocem służby oddania. Kto ją posiadł, ten nie musi już nigdzie szukać spokoju, gdyż raduje się pokojem będącym w nim samym. Innymi słowy, wiedza ta i pokój kulminują w świadomości Kryszny. Jest to ostatnie słowo Bhagavad-gity. -04.38 Zn.
Awatar użytkownika
hellena
Posty: 25
Rejestracja: 05 mar 2007, 20:59
Lokalizacja: Wrocław

a okolice wrocławia i opola?

Post autor: hellena » 22 mar 2007, 19:50

idac za przykladem fii, moze jest tutaj ktos z okolic wroclawia i opola? jestem z namysłowa, i z checia poznalabym wielbicieli z moich okolic
HK!

Awatar użytkownika
xmartix
Posty: 21
Rejestracja: 05 gru 2006, 20:43
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: xmartix » 23 mar 2007, 07:17

Hare Krsna!
ja jestem z Wroclawia, jak cos to pisz na prv :o
pozdrawiam
..: xxx :..

Awatar użytkownika
Arjuna
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2006, 11:31
Lokalizacja: Chełmża

Re: a okolice wrocławia i opola?

Post autor: Arjuna » 24 mar 2007, 22:49

hellena pisze:idac za przykladem fii, moze jest tutaj ktos z okolic wroclawia i opola? jestem z namysłowa, i z checia poznalabym wielbicieli z moich okolic
HK!
Widzisz, "wrocławiaki" już się odzywaj? :)
.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 17 maja 2008, 13:49

A może ktoś z Brzegu ??
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 20 maja 2008, 16:34

Prowadzę profil HARE KRYSZNA na www.nasza-klasa.pl i właśnie ktoś się dodał z Brzegu. Możesz zagaić i się zaprzyjaźnić:)
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ