ASTROLOG

Pytania i odpowiedzi na różne tematy, forum dla laików i początkujących. " Nie ma nic bardziej wzniosłego i czystego w tym świecie nad wiedzę transcendentalną." - 04.38. Niewiedza jest przyczyną naszej niewoli, a wiedza jest drogą do wyzwolenia. Wiedza ta jest dojrzałym owocem służby oddania. Kto ją posiadł, ten nie musi już nigdzie szukać spokoju, gdyż raduje się pokojem będącym w nim samym. Innymi słowy, wiedza ta i pokój kulminują w świadomości Kryszny. Jest to ostatnie słowo Bhagavad-gity. -04.38 Zn.
Awatar użytkownika
izabelaza
Posty: 137
Rejestracja: 13 lut 2015, 14:35

ASTROLOG

Post autor: izabelaza » 16 sie 2015, 16:31

HARIBOL
Czy ktos moze zna jakiegos astrologa wedyjskiego??
POZDRAWIAM
"harer näma harer näma harer nämaiva kevalam kalau nästy eva nästy eva nästy eva gatir anyathä"

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ASTROLOG

Post autor: Vaisnava-Krpa » 18 sie 2015, 17:56

Ja jestem
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
izabelaza
Posty: 137
Rejestracja: 13 lut 2015, 14:35

Re: ASTROLOG

Post autor: izabelaza » 19 sie 2015, 09:46

HARIBOL
Witaj Vaisnava-Krpa , mam kolezanke, ktora chce wziasc slub i chcialaby sie poradzic astrologa , o najpomyslniejsza date. Czy chcialbys jej zrobic horoskop ?? Moze lepiej by bylo gdybys mi napisal swoj adres mailowy , przekazalabym jej i ona by sie z toba skontaktowala. Horoskop trzeba napisac po angielsku lub francusku.
POZDRAWIAM
"harer näma harer näma harer nämaiva kevalam kalau nästy eva nästy eva nästy eva gatir anyathä"

ODPOWIEDZ