Celebracja Wielkiej Nocy

Pytania i odpowiedzi na różne tematy, forum dla laików i początkujących. " Nie ma nic bardziej wzniosłego i czystego w tym świecie nad wiedzę transcendentalną." - 04.38. Niewiedza jest przyczyną naszej niewoli, a wiedza jest drogą do wyzwolenia. Wiedza ta jest dojrzałym owocem służby oddania. Kto ją posiadł, ten nie musi już nigdzie szukać spokoju, gdyż raduje się pokojem będącym w nim samym. Innymi słowy, wiedza ta i pokój kulminują w świadomości Kryszny. Jest to ostatnie słowo Bhagavad-gity. -04.38 Zn.
Awatar użytkownika
Ananta
Posty: 167
Rejestracja: 09 lut 2014, 13:53

Re: Celebracja Wielkiej Nocy

Post autor: Ananta » 04 kwie 2015, 10:10

Hahahah, serial można by o tym nakręcić :D w stylu "Niedaleko od szosy" czy cuś :) tyle, że w bardziej hardkorowej wersji 8)
Tak, świętokrzyskie lasy, góry i wody posiadają z pewnością swój nieodpaty urok - wsi spokojna, wsi wesoła, z tym, że i ja nie do końca do takiego rytmu jestem stworzona i ciągnie mnie na zachód więc w przeciągu najbliższych miesięcy prawdopodobnie wybywam. Mój azymut jak na razie - Deutschland :lol: nie to, aby serce mi sie wyrywało ku szkopom :D tylko kilku znajomych tam mam, a lepiej zaczynac wojaze i podbijanie zachodu z jakaś w miare pewna bazą :)

Dziękuję bardzo za życzenia, a sama życzę wszystkim, w tym i sobie:) aby prawdziwie pokochali Krsnę, a poza tym dobrze spędzonego czasu w ciepłej domowej atmosferze

Namaste

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Celebracja Wielkiej Nocy

Post autor: trigi » 04 kwie 2015, 10:48

Dzięki ze swojej strony też życzenia, jak będziesz koło Kolonii to polecam odwiedzenie Gauradesh -
wspaniali bhaktowie, piękna świątynka, przepiękne Gaura-Nitay!
Address: Taunusstr. 40, Cologne (Koln), Nordrhein-Westfalen, Germany – 51105
Phone: +49 (0221) 8303778, +49 (0221) 830124

Obrazek

Awatar użytkownika
Ananta
Posty: 167
Rejestracja: 09 lut 2014, 13:53

Re: Celebracja Wielkiej Nocy

Post autor: Ananta » 04 kwie 2015, 11:14

Wow, dziękuję Trigi :)

W końcu mam poważny powód, aby jednak tam się wybrać,

Haribol,

Jaya Jezus

ODPOWIEDZ