Dziękuje Wam, za to, że jesteście

Pytania i odpowiedzi na różne tematy, forum dla laików i początkujących. " Nie ma nic bardziej wzniosłego i czystego w tym świecie nad wiedzę transcendentalną." - 04.38. Niewiedza jest przyczyną naszej niewoli, a wiedza jest drogą do wyzwolenia. Wiedza ta jest dojrzałym owocem służby oddania. Kto ją posiadł, ten nie musi już nigdzie szukać spokoju, gdyż raduje się pokojem będącym w nim samym. Innymi słowy, wiedza ta i pokój kulminują w świadomości Kryszny. Jest to ostatnie słowo Bhagavad-gity. -04.38 Zn.
Awatar użytkownika
Ananta
Posty: 167
Rejestracja: 09 lut 2014, 13:53

Dziękuje Wam, za to, że jesteście

Post autor: Ananta » 10 gru 2014, 17:12

Haribol Namaste,

chciałam Wam wszystkim podziękować, z całego serca dziękuje Wam za to, że jesteście,


p.s nie potrafię wyrazić jak się cieszę, że istnieje ten portal, szczególne ukłony w stronę Vaisnava-Krpa

dziękuję wszystkim wielbicielom (Purnaprajna, Trigi, Mathura, padmak, Waldemar i wielu wielu innym), kt. wspaniałomyślnie odpowiadali na moje najdziwaczniejsze pytania i nie zrażali się moim zbzikowaniem :)

głębokie wyrazy szacunku, niech Krsna zaleje Was deszczem Swoich błogosławieństw :)

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dziękuje Wam, za to, że jesteście

Post autor: Vaisnava-Krpa » 10 gru 2014, 17:24

Warto było :) Dziękuję ci za to, że jesteś :) Twoje pytania jak i odpowiedzi na nie, będą przydatne nie tylko dla ciebie ale też innych. Hare Kryszna!!!
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
padmak
Posty: 730
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:01
Lokalizacja: Birmingham/Milanówek
Kontakt:

Re: Dziękuje Wam, za to, że jesteście

Post autor: padmak » 11 gru 2014, 00:12

Tak, to prawda, jest inspiracja w takich pytaniach i odpowiedziach. Również dziękuję Ananta za wszystkie pozytywne paytania :)

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Dziękuje Wam, za to, że jesteście

Post autor: Purnaprajna » 12 gru 2014, 06:11

Hare Kriszna Hare Kriszna
Kriszna Kriszna Hare Hare
Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Ja też dziękuję i ciepło pozdrawiam!

ODPOWIEDZ