Zdjęcie, kto na nim jest?

Pytania i odpowiedzi na różne tematy, forum dla laików i początkujących. " Nie ma nic bardziej wzniosłego i czystego w tym świecie nad wiedzę transcendentalną." - 04.38. Niewiedza jest przyczyną naszej niewoli, a wiedza jest drogą do wyzwolenia. Wiedza ta jest dojrzałym owocem służby oddania. Kto ją posiadł, ten nie musi już nigdzie szukać spokoju, gdyż raduje się pokojem będącym w nim samym. Innymi słowy, wiedza ta i pokój kulminują w świadomości Kryszny. Jest to ostatnie słowo Bhagavad-gity. -04.38 Zn.
machu
Posty: 32
Rejestracja: 25 kwie 2011, 18:40

Zdjęcie, kto na nim jest?

Post autor: machu » 16 lip 2011, 15:21

Haribol,
Jakiś czas temu dostałem zdjęcie, lecz nie mam pewności Kogo przedstawia, czy mógł bym prosić o pomoc?
poniżej podaje link do zjęcia:
http://img827.imageshack.us/img827/3309/dsc00317r.jpg

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zdjęcie, kto na nim jest?

Post autor: Vaisnava-Krpa » 16 lip 2011, 16:49

Zdjęcie przedstawia bóstwa Pana ĆAJTANJI i Pana NITJANANDY i to z wrocławskiej świątyni.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

machu
Posty: 32
Rejestracja: 25 kwie 2011, 18:40

Re: Zdjęcie, kto na nim jest?

Post autor: machu » 16 lip 2011, 19:56

Dziękuje za odpowiedź, Szkoda, że nie widziałem Bóstw w takich ubrankach, bo są naprawde cudowne.

ODPOWIEDZ