Przybysz z innej planety...

Pytania i odpowiedzi na różne tematy, forum dla laików i początkujących. " Nie ma nic bardziej wzniosłego i czystego w tym świecie nad wiedzę transcendentalną." - 04.38. Niewiedza jest przyczyną naszej niewoli, a wiedza jest drogą do wyzwolenia. Wiedza ta jest dojrzałym owocem służby oddania. Kto ją posiadł, ten nie musi już nigdzie szukać spokoju, gdyż raduje się pokojem będącym w nim samym. Innymi słowy, wiedza ta i pokój kulminują w świadomości Kryszny. Jest to ostatnie słowo Bhagavad-gity. -04.38 Zn.
Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Purnaprajna » 08 cze 2010, 10:30

Green_lake pisze:Hm, a w ogóle to ja się czuję czesto jak przybysz z innej planety, ale niewiele mam do powiedzenia, a jesli nawet mam to i tak ludzie wiedza swoje...
To brzmi jak aforyzm dnia. :D

Awatar użytkownika
Gopikanta
Posty: 46
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:08

Post autor: Gopikanta » 08 cze 2010, 18:17

Witam Was ziemianie, ziemianki i inne ziemniaki:)

Ja też się muszę przyznać, że na ziemi się czuję nieswojo, więc czekam by zobaczyć, moze pochodzę z Goloki V.
Nie wierzę w UFO, ono po prostu istnieje. Wierzę tylko w Boga!

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 15 cze 2010, 08:52

Ciekawe i bardzo możliwe :D
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Post autor: Green_lake » 22 cze 2010, 11:35

Gothfryd pisze:Witam Was ziemianie, ziemianki i inne ziemniaki:)

Ja też się muszę przyznać, że na ziemi się czuję nieswojo, więc czekam by zobaczyć, moze pochodzę z Goloki V.
Sądząc po wyglądzie to raczej z jakiej kapeli hard rockowej :)
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

Awatar użytkownika
padmak
Posty: 730
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:01
Lokalizacja: Birmingham/Milanówek
Kontakt:

Re: Przybysz z innej planety...

Post autor: padmak » 29 paź 2010, 11:15

Gdybym był takim przybyszem z innej planety to pewnie przekazałbym tylko tyle ile dowiedziałem się na tej 'innej' planecie :D

Wegan89
Posty: 10
Rejestracja: 22 gru 2010, 23:25

Re:

Post autor: Wegan89 » 25 gru 2010, 00:55

Green_lake pisze:
Arkadiusz pisze:"Uważam, że wy ludzie, jesteście zafascynowani miłością seksualną." [/b]

http://www.nama-hatta.pl/articles.php?article_id=128
Nie sądze. Ja myslę, że bardziej widoczna jest pogoń za dobrami doczesnymi, a sex to to tak na drugim miejscu widze.

Zgadzam się z Tobą w pierwszej części...
Ludzi dążą na pierwszym miejscu za pieniądzem i doczesnością.
Z drugą bym już spekulował, bo czy seks już nie stał się towarem na sprzedasz???
Niestety w dzisiejszych czasach już wszystko jest traktowane jak towar, nawet edukacja. Już mało kto idzie na studia zdobyc wiedzę lub poszerzyc swoje horyzonty. Teraz ludzie oczekują kwalifikacji i papieru, ważne jest to by zdobyc zawód, a nie coś wynieśc z zajęc. Widoczne jest to na prywatnych i zaocznych uczelniach gdzie panuje zasada "płacę i wymagam", oraz nawet na stacjonarnych w przypadku gdy przedmiot jest na zaliczenie bez oceny i rok jest tak duży że nie ma możliwości sprawdzenia listy obecności...

A wracając do tematu to co ja bym powiedział????
może coś takiego: "Witamy Was o małe istoty i mieszkańcy tej planety. Wasza egzystencja jest degradacyjna dla ziemi która Was spłodziła i nie macie prawa na niej bytu jako gatunek. Ale nie chcemy zniżac się do Waszego poziomu i ocalimy tych którzy myśleli o swej planecie" (trochę apokaliptyczne ;))

Awatar użytkownika
Arjuna
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2006, 11:31
Lokalizacja: Chełmża

Re:

Post autor: Arjuna » 25 gru 2010, 23:45

Green_lake pisze:
Arkadiusz pisze:"Uważam, że wy ludzie, jesteście zafascynowani miłością seksualną." [/b]

http://www.nama-hatta.pl/articles.php?article_id=128
Nie sądze. Ja myslę, że bardziej widoczna jest pogoń za dobrami doczesnymi, a sex to to tak na drugim miejscu widze.
Powinieneś uważniej czytać książki Śrila Prabhupada, Green. Jeśli chcesz to mogę podesłać Ci wykłady w mp3 tłumaczone przez bh. Janka - jest tego 4 pełne DVD. Po przesłuchaniu całości nie napiszesz już "ja myślę" ;) Pozdro serdeczne
.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.

Awatar użytkownika
jayamaya
Posty: 62
Rejestracja: 05 gru 2006, 18:44
Lokalizacja: san diego

Re: Przybysz z innej planety...

Post autor: jayamaya » 29 gru 2010, 09:01

hari
a swoja droga , co to jest ta planeta i inna :(
mayapur

Awatar użytkownika
padmak
Posty: 730
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:01
Lokalizacja: Birmingham/Milanówek
Kontakt:

Re: Re:

Post autor: padmak » 30 gru 2010, 17:51

Arjuna pisze: Jeśli chcesz to mogę podesłać Ci wykłady w mp3 tłumaczone przez bh. Janka - jest tego 4 pełne DVD. Po przesłuchaniu całości nie napiszesz już "ja myślę" ;) Pozdro serdeczne
Jeżeli to możliwe, to byłbym zainteresowany wykładami tłumaczonymi przez bh.Janka (Czy to bh.Janek z Polkowic?)

Narayana
Posty: 111
Rejestracja: 01 lip 2011, 21:21

Re: Przybysz z innej planety...

Post autor: Narayana » 16 lip 2011, 01:11

''Fakt'': Namierzono kosmitów teleskopami z USA! Szykują inwazję!

Trzy statki kosmitów - największy z nich ma 320 km średnicy - pędzą w kierunku Ziemi, znajdują się obecnie w pobliżu Jowisza - piszą amerykański tygodnik Weekly World News i niemiecka gazeta "Bild", powołując się na naukowców związanych z programem SETI

Prowadzony od 50 lat pozarządowy program SETI zajmuje się poszukiwaniem pozaziemskiej inteligencji. Jeden z głównych ekspertów programu profesor John Malley, ujawnił, że naukowcy już poinformowali rząd amerykański o nadciągającej groźbie.

Przy tej prędkości, statki dotrą do Ziemi w listopadzie. Będzie można obserwować je za pomocą teleskopów, gdy we wrześniu miną Marsa - dodaje Malley.

Statki wykrył system wyszukiwawczy HAARP zainstalowany na Alasce. Według Malleya, w sierpniu rząd USA zacznie przygotowywać swoich obywateli na wojnę z kosmitami, gdyż najazd ma zostać odparty - uzupełnia Malley.

Niewykluczone, że nadlatujące statki kosmiczne mają wesprzeć flotyllę kosmitów operującą na Ziemi od kilku lat. Od 2004 r. - jak podaje portal abovetopsecret.com, powołując się na dokumenty przygotowane niedawno dla prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa przez rządową agendę zajmującą się Kosmosem - USA są zaangażowane w "wojnę" z UFO.

Bazą Kosmitów ma być Antarktyda i dno otaczających ją oceanów. Już 10 czerwca 2004 r. potężna flota UFO wyłoniła się nagle na południowej półkuli i doleciała do miasta Guadalajara w Meksyku, po czym zawróciła.

Od tamtego dnia zanotowano na wodach południowej półkuli wiele incydentów związanych z UFO. Być może w najbliższych kilku miesiącach przybędzie takich zdarzeń i to nie tylko na półkuli południowej.

http://www.gadu-gadu.pl/fakt-namierzono ... ja-inwazje

ODPOWIEDZ