Przybysz z innej planety...

Pytania i odpowiedzi na różne tematy, forum dla laików i początkujących. " Nie ma nic bardziej wzniosłego i czystego w tym świecie nad wiedzę transcendentalną." - 04.38. Niewiedza jest przyczyną naszej niewoli, a wiedza jest drogą do wyzwolenia. Wiedza ta jest dojrzałym owocem służby oddania. Kto ją posiadł, ten nie musi już nigdzie szukać spokoju, gdyż raduje się pokojem będącym w nim samym. Innymi słowy, wiedza ta i pokój kulminują w świadomości Kryszny. Jest to ostatnie słowo Bhagavad-gity. -04.38 Zn.
yogamaya

Przybysz z innej planety...

Post autor: yogamaya » 04 sty 2010, 14:01

Gdybyś był przybyszem z innej planety lub galaktyki czy innego wszechświata co chciałbyś przekazać ludziom, ludzkości itd :?: :?: :?:

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 04 sty 2010, 19:37

H.H. Suhotra Swami

SEX - NAJWIEKSZA PRZYJEMNOŚĆ CZY NAJWIĘKSZE KAJDANY?

Gdyby jakaś istota z innej planety wybrała się w podróż do jednego z wiel­kich miast zachodniego świata, aby studiować tam przez kilka godzin współżycie i kulturę człowieka, przekartkować kilka magazynów, posłuchać radia, popatrzeć trochę w telewizję, a może nawet iść do kina, to nie mogłoby być dla nas niespodzianką, jeśli jej pierwszy komentarz brzmiałby: "Uważam, że wy ludzie, jesteście zafascynowani miłością seksualną."


http://www.nama-hatta.pl/articles.php?article_id=128
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

WIKING
Posty: 31
Rejestracja: 26 gru 2009, 14:51

Re: Przybysz z innej planety...

Post autor: WIKING » 05 sty 2010, 14:49

yogamaya pisze:Gdybyś był przybyszem z innej planety lub galaktyki czy innego wszechświata co chciałbyś przekazać ludziom, ludzkości itd :?: :?: :?:
Gdybym objawił ludziom moje bogactwa zaczeli by Mi zazdrościc,złorzeczyć i przeklinać a w następstwie zdegradowaliby się do form nieruchomych.Dlatego wolę zachowac dla siebie co potrafię i co wiem.Dla waszego dobra...

WIKING
Posty: 31
Rejestracja: 26 gru 2009, 14:51

Post autor: WIKING » 05 sty 2010, 14:53

Arkadiusz pisze:H.H. Suhotra Swami


SEX - NAJWIEKSZA PRZYJEMNOŚĆ CZY NAJWIĘKSZE KAJDANY?

"Uważam, że wy ludzie, jesteście zafascynowani miłością seksualną." [/b]


http://www.nama-hatta.pl/articles.php?article_id=128
Nie widzę sensu,nie widzę sensu,nie widzę sensu...sensu..sensu...SEXU!SEXU!SEXU!SEXU! :lol:

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Przybysz z innej planety...

Post autor: Purnaprajna » 13 sty 2010, 21:24

WIKING pisze:Gdybym objawił ludziom moje bogactwa zaczeli by Mi zazdrościc,złorzeczyć i przeklinać a w następstwie zdegradowaliby się do form nieruchomych.Dlatego wolę zachowac dla siebie co potrafię i co wiem.Dla waszego dobra...
:shock: :?:

WIKING
Posty: 31
Rejestracja: 26 gru 2009, 14:51

Re: Przybysz z innej planety...

Post autor: WIKING » 14 sty 2010, 13:08

Purnaprajna pisze:[ :shock: :?:
Rozmawiamy teoretycznie w trym przypadku,czyli gdybym był...
Kimkolwiek jesteś,jeśli nie jesteś Bogiem to jesteś nikim...

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Przybysz z innej planety...

Post autor: Purnaprajna » 14 sty 2010, 13:46

WIKING pisze:
Purnaprajna pisze: :shock: :?:
Rozmawiamy teoretycznie w trym przypadku,czyli gdybym był...
Aaa, to co innego. :)

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 16 lut 2010, 13:19

Przekazać jakąś dobrą nowinę, no chyba żebyśmy się nie dogadali i wzięli by mnie za dobry kąsek do zjedzenia hehe
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Post autor: Green_lake » 08 cze 2010, 08:22

Arkadiusz pisze:"Uważam, że wy ludzie, jesteście zafascynowani miłością seksualną." [/b]

http://www.nama-hatta.pl/articles.php?article_id=128
Nie sądze. Ja myslę, że bardziej widoczna jest pogoń za dobrami doczesnymi, a sex to to tak na drugim miejscu widze.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2010, 08:29 przez Green_lake, łącznie zmieniany 1 raz.
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Post autor: Green_lake » 08 cze 2010, 08:23

Hm, a w ogóle to ja się czuję czesto jak przybysz z innej planety, ale niewiele mam do powiedzenia, a jesli nawet mam to i tak ludzie wiedza swoje...
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

ODPOWIEDZ