Przybysz z innej planety...

Pytania i odpowiedzi na różne tematy, forum dla laików i początkujących. " Nie ma nic bardziej wzniosłego i czystego w tym świecie nad wiedzę transcendentalną." - 04.38. Niewiedza jest przyczyną naszej niewoli, a wiedza jest drogą do wyzwolenia. Wiedza ta jest dojrzałym owocem służby oddania. Kto ją posiadł, ten nie musi już nigdzie szukać spokoju, gdyż raduje się pokojem będącym w nim samym. Innymi słowy, wiedza ta i pokój kulminują w świadomości Kryszny. Jest to ostatnie słowo Bhagavad-gity. -04.38 Zn.
Arleta
Posty: 514
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:05
Lokalizacja: Katowice

Re: Przybysz z innej planety...

Post autor: Arleta » 21 lip 2011, 11:37

Wiadomo, że są żywe istoty na innych planetach. Większość literatury waisznawickiej o tym mówi. Ale w wiadomości o inwazji kosmitów w "Fakcie" to ja bym nie wierzyła. Ten brukowiec wypisuje rzeczy typu "Pani Kasia potrafi wypić szklankę mleka przez nos". A poza tym po co inteligentne istoty z kosmosu miałyby podbijać ten ziemski grajdołek? To takie ludzkie zarozumialstwo, że cały wszechświat zazdrości nam naszej planety. :D W rzeczywistości Ziemia to jedna z gorszych planet. Taka niższa klasa średnia.
Najważniejszy jest człowiek, a nie idea.

Narayana
Posty: 111
Rejestracja: 01 lip 2011, 21:21

Re: Przybysz z innej planety...

Post autor: Narayana » 21 lip 2011, 13:49

Wydaje mi się że agencje kosmiczne wiedzą coś więcej o istotach z kosmosu lecz nic nie mówią i nie powiedzą to wywołało by chaos większość religii nie wierzy w życie pozaziemskie co by zniszczyło ich wierzenia są tacy co wierzą w raj na ziemi co zostało by obalona wraz z kontaktem z kosmitami. Ogólnie mówiąc wywołało by to wielki chaos na ziemi.

Bolito
Posty: 839
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Przybysz z innej planety...

Post autor: Bolito » 21 lip 2011, 21:54

Narayana pisze:''Fakt'': Namierzono kosmitów teleskopami z USA! Szykują inwazję!
No tak, "Fakt" w oparciu o "Bild"... Tabloid na tabloidzie. Sezon ogórkowy w pełni :) . Jednak "Z Archiwum X" było lepsze.
Nie jedz na czczo (grafitti)

Awatar użytkownika
robson
Posty: 30
Rejestracja: 10 lip 2011, 22:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przybysz z innej planety...

Post autor: robson » 12 paź 2011, 15:02

yogamaya pisze:Gdybyś był przybyszem z innej planety lub galaktyki czy innego wszechświata co chciałbyś przekazać ludziom, ludzkości itd :?: :?: :?:
Jesteśmy tu od bardzo dawna.Obserwujemy Was.Z niektórymi z Was się kontaktujemy,którego to faktowi nie jesteście świadomi lub świadomość tą macie ograniczoną.

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Przybysz z innej planety...

Post autor: Purnaprajna » 12 paź 2011, 15:34

robson pisze:Jesteśmy tu od bardzo dawna.Obserwujemy Was.Z niektórymi z Was się kontaktujemy,którego to faktowi nie jesteście świadomi lub świadomość tą macie ograniczoną.
Ja też Was od dawna obserwuję, czego nie jesteście świadomi. Przepraszam, ale muszę już kończyć, bo obserwuje mnie moja żona... ;)

Awatar użytkownika
robson
Posty: 30
Rejestracja: 10 lip 2011, 22:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przybysz z innej planety...

Post autor: robson » 12 paź 2011, 15:42

Purnaprajna pisze:Ja też Was od dawna obserwuję, czego nie jesteście świadomi. Muszę już kończyć, bo obserwuje mnie moja żona... ;)
:) Super,bardzo mi się podoba.Naprawdę.
Dziękuję. :D :D :D :D :D

ODPOWIEDZ