Muhurty

Astrologia wedyjska - horoskopy. " Astrologiczne kalkulacje wpływów gwiezdnych na żywe istoty nie są bynajmniej przypuszczeniami, ale są rzeczywiste, jak potwierdza to Śrimad-Bhagavatam. Każda żywa istota jest kontrolowana przez prawa natury w każdej minucie, dokładnie tak jak obywatel jest kontrolowany przez wpływ państwa." - 01.12.12 Zn.
Awatar użytkownika
Trisama
Posty: 254
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:31

Post autor: Trisama » 04 wrz 2008, 21:28

Arkadiusz pisze:Przy tej okazji pragnę oznajmić, że postanowiłem w końcu oficjalnie podpiąć się do parampara i dostałem dzisiaj odpowiedź pozytywną. Dostałem dziś akceptację:) Zostałem uczniem. Astrolog powiedział, że jestem naturalnym uczniem i że będę miał dobry związek z guru:) Powiedział abym szybko przyjął inicjację aby ludzie wiedzieli, że robię czego nauczam i że wtedy dostanę pewne błogosławieństwa. Czwartek, dzień guru (jowisza) i od guru list dostałem :)
Gratulacje!

Awatar użytkownika
Kunja Devata dasa
Posty: 80
Rejestracja: 11 paź 2007, 08:10
Lokalizacja: Dzialdowo

Post autor: Kunja Devata dasa » 05 wrz 2008, 06:52

To wspaniale!Pomyslnosci!Hare Krsna Hare Rama juz od rana :D :D :D
vanca-kalpatarubhyas ca kripa-sindhubhya eva ca patitanam pavanebhyo vaisnavebhyo namo namah

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Purnaprajna » 05 wrz 2008, 10:13

Arkadiusz pisze:Przy tej okazji pragnę oznajmić, że postanowiłem w końcu oficjalnie podpiąć się do parampara i dostałem dzisiaj odpowiedź pozytywną. Dostałem dziś akceptację:) Zostałem uczniem. Astrolog powiedział, że jestem naturalnym uczniem i że będę miał dobry związek z guru:) Powiedział abym szybko przyjął inicjację aby ludzie wiedzieli, że robię czego nauczam i że wtedy dostanę pewne błogosławieństwa. Czwartek, dzień guru (jowisza) i od guru list dostałem :)
Gratuluję i życzę samych sukcesów na pozycji sługi Wajsznawów!

Caturmukha dasa

Post autor: Caturmukha dasa » 05 wrz 2008, 13:41

Arkadiusz pisze:Przy tej okazji pragnę oznajmić, że postanowiłem w końcu oficjalnie podpiąć się do parampara i dostałem dzisiaj odpowiedź pozytywną. Dostałem dziś akceptację:) Zostałem uczniem. Astrolog powiedział, że jestem naturalnym uczniem i że będę miał dobry związek z guru:) Powiedział abym szybko przyjął inicjację aby ludzie wiedzieli, że robię czego nauczam i że wtedy dostanę pewne błogosławieństwa. Czwartek, dzień guru (jowisza) i od guru list dostałem :)
:shock: Arek, zadziwiasz mnie coraz bardziej :D Od jakiego guru ??? :?: Czyżby IDS ??? :wink:

Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: RafalJyot » 05 wrz 2008, 14:06

Arkadiusz pisze:Przy tej okazji pragnę oznajmić, że postanowiłem w końcu oficjalnie podpiąć się do parampara i dostałem dzisiaj odpowiedź pozytywną. Dostałem dziś akceptację:) Zostałem uczniem. Astrolog powiedział, że jestem naturalnym uczniem i że będę miał dobry związek z guru:) Powiedział abym szybko przyjął inicjację aby ludzie wiedzieli, że robię czego nauczam i że wtedy dostanę pewne błogosławieństwa. Czwartek, dzień guru (jowisza) i od guru list dostałem :)
Wspaniale, że udało Ci się przed wstąpieniem Jowisza do Makara-Rasi. [prawie] Wszystkie inicjacje (samskary), które będą w okresie kiedy Jowisz będzie w Makara Rasi będą bardzo słabe i uczniowie będą szybko upadać.

Gratulacje!
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

chaber
Posty: 17
Rejestracja: 07 mar 2008, 22:09
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: chaber » 06 wrz 2008, 12:14

Hare Kryszna!!!
Gratuluje Arku i zycze powodzenia!!! :D :D :D

Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: RafalJyot » 10 wrz 2008, 01:39

Sroda (10 wrz 2008) godzina 9:30 - wspaniały czas jeśli chodzi o inicjacje studiow zwiazanych z Astrologią.

Dasami (Purna Typ) , Środa, Purvashada (Ugra, Adhonmukha Typ).

Lagna suddhi:

a) wolny 8 dom i Panna to Sunya-Rasi (Jyotish dla duchowości przyniesie dobre rezultaty - paravidya)
b) Jowisz w Kendra w d1 i d9
c) Gajakesari z wladca 11 w 4 (Jyotish vidya)
d) Władca 8 w Lagnie w znaku manusya + dhimanth yoga (mars)

itd itd itd
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: RafalJyot » 14 wrz 2008, 14:05

Dziś jest Sunya Nakshatra [satabisha] (14 jak i 16,17 wrz 2008) - owoce działań idą wprost do Devów bez żadnych (mat.) korzyści dla wykonawcy.

Za to wspaniałe dni jeśli chodzi o duchowość :lol:
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: RafalJyot » 17 wrz 2008, 00:54

Jutro do 14 (17 wrz) Sankranti - nie poleca się inicjowania żadnych ważnych działań.
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: RafalJyot » 27 lis 2008, 00:46

Jutro (27.List) Amavsya, Guruvar, Anuradha. Bardzo pomyślny dzień. Amavasya z Czwartkiem tworzą Sidhi yogę, wraz z Anuradhą Sarvasiddhi yoge! Mars oraz Guru są vargottama. Od godziny 12 07 do 13 wspaniała Muhurta, Słonce z Marsem w Digbal w 10 razem z władcą 5 domu, 8 dom pusty, żadna planeta nie jest w tym samym znaku, jedyna dosha to iż ksiezyc jest z 3 planetami. Bardzo bardzo pomyślna muhurta - czwartek 27 listopad 12-13.

Anuradha to Mrdyu Maitra Tiryaka Mukha Nakshatra - zatem wspaniała jeśli chodzi o nawiązywanie nowych kontaktów, odwiedzanie przyjaciół itd. Mniej pomyślna dla tych u któych Lagna lub Księżyc są w 8,17,26,6,15,24,4,13,22, 1,10,19 nakshatrze od Anuradha.


Powodzenia!
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

ODPOWIEDZ