Sastradana

Jak dużo dumasz, to dużo pisz. "Zaawansowana wiedza powinna zostać użyta do ustanowienia chwał Pana i w tym leży jej prawdziwy sens. Wiedza naukowa zatrudniona w służbę dla Pana i wszystkie podobne czynności są w rzeczywistości hari-kirtana, czyli gloryfikacją Pana." - 01.05.22 Zn.
Awatar użytkownika
Anantabhakti das
Posty: 74
Rejestracja: 18 gru 2006, 19:25

Sastradana

Post autor: Anantabhakti das » 22 lut 2007, 22:01

Czy slyszeliscie o programie Sastradana.Mowiac wprost polega on na zrozprowadzaniu czy dawaniu sponosrowanych ksiazek.Moze by zrobic strone polska sastradana?Lub maly dzial na Waisznawa.pl?Piekna idea.Niewychodzac z domu mozna brac udzial w dystrybucji ksiazek.W ten sposob ksiazki docieraja do bibliotek,wiezieni,szkol,sa w poczekalniach itd.Wszedzie gdzie sa wlasciwie przechowywane i czytane.Jest mnostwo pomyslow jak je rozniesc.Co wy na to? :wink: A to strona po angielsku
www.sastradana.com
spiritual sens gratification SB 1.12.6 purport

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 22 lut 2007, 23:10

Jakby? sobie wyobrażał taki dział? Ja osobi?cie mam kilka ksi?żek, które pożyczam spodziewajac się ryzyka lub daję jak widzę, że kto? nie odstawi jej na półkę. W Polsce zajmuje się tym Vanmali Prabhu.

Awatar użytkownika
Anantabhakti das
Posty: 74
Rejestracja: 18 gru 2006, 19:25

hi

Post autor: Anantabhakti das » 24 lut 2007, 21:15

Jesli Vanamali Prabhu to juz robi to napisz mi cos wiecej o tym bo niemam informacji.Sastradana dziala na zasadzie dawani ksiazek ktore sa sponorowane czyli ktos sfinnasowal je.Zajzyj na strone te po angielsku bedziesz mial troche wgladu jak to robia.Ja mysle ze nawet jesli Vanamali prabhu to robi to przez taki dzial mozna mu pomagac. :lol: W dziale moga byc informacje.Moze byc problem z wstawieniem programu ktory by umozliwial wplacanie piniazkow.Ale nawet bez tego informacja jest wazna i to.Moze kiedys kots zechce zrobic strone sastradana.pl.Ksiazki uzywane ,nowe i inne moga dotrzec do ludzi. :lol: pozdrawiam
spiritual sens gratification SB 1.12.6 purport

ODPOWIEDZ