Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 25 Lis 2017, 09:54

Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Ja, mamusia, dom, ... 
Autor Wiadomość
Post Ja, mamusia, dom, ...
Wrzucając po malutku brakujące numery Kuriera na stronę Kuriera Nama Hatta natrafiłem na słodziutki rodzynek. Przypomniałem sobie wiele swoich zachowań z młodości ale co ciekawe nawet teraz popełniam proste błędy. A okazuje się, że proste zachowania mogą być tak bardzo istotne.
Fragment:
Cytuj:
Dla rodziców jest to bolesne, że nie traktujemy ich już dłużej jak bliskich, że odcinamy się od nich. Jakże godnym podziwu jest to, jak wielką miłość czują do nas. Jest to uczucie, dla którego potrafią zaakceptować coś, co jest im zupełnie obce. I jest to uczucie, które pozostaje, nawet jeśli myje lekceważymy.
Nasi rodzice pokonują w sobie wszelkie opory, by nas nie stracić. Jeśli oni robią taki wysiłek, dlaczego i my nie mielibyśmy spróbować?

Polecam serdecznie lekturę tych fajnych refleksji ;)
Czytaj

11 Sty 2009, 13:53
Ciekawe refleksje zawarte są także w dwóch ostatnich artykułach TEGO numeru Kuriera
tyt. "Spotkanie z rodzicami"

19 Sty 2009, 22:56
Awatar użytkownika

Tutaj tez znajdziecie ciekawy artykul na ten temat (po angielsku):
http://www.icsahome.com/infoserv_articl ... arents.htm
Mnie osobiscie zainspirowal do zmiany podejscia nie tylko do rodzicow, ale ludzi w ogole :)

21 Sty 2009, 14:56
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość