Fundacja/Stowarzyszenie MTŚK

Jak dużo dumasz, to dużo pisz. "Zaawansowana wiedza powinna zostać użyta do ustanowienia chwał Pana i w tym leży jej prawdziwy sens. Wiedza naukowa zatrudniona w służbę dla Pana i wszystkie podobne czynności są w rzeczywistości hari-kirtana, czyli gloryfikacją Pana." - 01.05.22 Zn.
Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Fundacja/Stowarzyszenie MTŚK

Post autor: John » 01 lut 2009, 08:36

Wczoraj wpadł mi do głowy pomysł. Zastanawiam się, czy nie dało by się założyć jakiejś fundacji czy stowarzyszenia w Polsce, nazwa dowolna, cel propagowanie kultury waisznawa i nie tylko. Co by to dało ? A no to, że każdy z nas mógłby oddać 1 % swojego podatku przy rozliczeniu rocznym. Pieniądze które przepadają na dzień państwa moglibyśmy sami wykorzystać, jako owoc naszej pracy. Co myślicie ?
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Jana-Priya
Posty: 98
Rejestracja: 11 mar 2008, 21:33

Re: Fundacja/Stowarzyszenie MTŚK

Post autor: Jana-Priya » 01 lut 2009, 09:59

John pisze:Wczoraj wpadł mi do głowy pomysł. Zastanawiam się, czy nie dało by się założyć jakiejś fundacji czy stowarzyszenia w Polsce, nazwa dowolna, cel propagowanie kultury waisznawa i nie tylko. Co by to dało ? A no to, że każdy z nas mógłby oddać 1 % swojego podatku przy rozliczeniu rocznym. Pieniądze które przepadają na dzień państwa moglibyśmy sami wykorzystać, jako owoc naszej pracy. Co myślicie ?
Taka (albo mniej więcej taka) fundacja już istnieje, nazywa się Viva Kultura :)

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 01 lut 2009, 10:12

To jest bardzo dobra wiadomość, nic i tej fundacji nie wiedziałem dzięki za informację.
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

ODPOWIEDZ