Spełnianie życzeń materialnych

Jak dużo dumasz, to dużo pisz. "Zaawansowana wiedza powinna zostać użyta do ustanowienia chwał Pana i w tym leży jej prawdziwy sens. Wiedza naukowa zatrudniona w służbę dla Pana i wszystkie podobne czynności są w rzeczywistości hari-kirtana, czyli gloryfikacją Pana." - 01.05.22 Zn.
Awatar użytkownika
alex
Posty: 51
Rejestracja: 02 mar 2008, 15:55

Post autor: alex » 19 lip 2008, 21:38

Arkadiusz pisze:Właśnie przed chwilą Viśvavasu Prabhu dal świetny wykład na temat NAMA-HATTA A ŚWIĄTYNIE. Bardzo ciekawy i wiele wnoszący, będę chciał go dać do odsłuchania dla wszystkich, dla tych, którzy dopiero co chcą zostać bhaktami, dla tych, którzy maa problemy w praktyce, dla tych, którzy praktyki zaprzestali i dla starych bhaktów. Jeden z ciekawszych wykładów.
No to czekamy na wykład Prabhu ,miałem to szczęście spotkać Viśvavasu Prabhu w Chełmży i jestem pełen podziwu dla jego wiedzy i doświadczenia!

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 20 lip 2008, 11:30

CZekam z niecierpliwością na wykład w formie audio. Jeśli zaś chodzi o świątynie w Toruniu byłaba ona istotnie dobrą ,,reklamą" mimo iż pewnie źle potraktowaną inicjatywą przez Radio M.
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 20 lip 2008, 17:35

Dziś Viśvavasu Prabhu dał taki wykład, że mimo, iż był długi to bhaktowie mówili:

-trzeba go rozesłać do bhaktów w całej Polsce,
- bezcenny wykład,
- trzeba go przepisać i zawiesić w internecie
- kiedy będzie dostępny?

Istotnie, polacam aby pokornie prosić, nakłonić wszystkich bhaktów, również tych, którzy odeszli aby zechcieli wysłuchać jego wykłady.
Ponieważ są w formacie amr, otwieranym tylko w quick time, potrzebuję czasu aby je przekonwertować na mp3 i podzielić zapewne na części.
Postaram się to zrobić czym szybciej i dam na stronę główną.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ