Fotografia

"Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sztuka, literatura, poezja, malarstwo, itd., zostały zastosowane w procesie wysławiania Pana." - 01.05.22 Zn.
Kumbha
Posty: 93
Rejestracja: 17 sty 2007, 22:32
Kontakt:

Fotografia

Post autor: Kumbha » 28 sty 2008, 22:38

Pasja to może za duże słowo, ale lubię od czasu do czasu popstrykać, co chętnie łączę z łażeniem po polach i lasach.

http://picasaweb.google.pl/RobertMarzewski/BRECki2007

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 28 sty 2008, 23:21

Ładne, ja też lubię, ale nie mam swojej strony:)
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 28 sty 2009, 22:44

Żeby odciągnąć co bardziej przerażonych czy zmentalonych od trudnych ostatnio poruszanych tematów polecam moją galerię zdjęć dla relaksu. Można tam dawać tylko jedno zdjęcie dziennie a jak jest za słabe to usuwają, więc są tam wybierane zdjęcia aby nie stracić dnia:) W ten sposób dorobiłem się swojej strony ze zdjęciami:

http://arkadiusz108.digart.pl/
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 29 sty 2009, 09:01

Piękne zdjęcia i piękna podróż, tylko pozzadrościć. Przy okazji spytam gdzie dostałeś tę fajnę koszulkę w którą jesteś ubrany na profilu głównym ?
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 29 sty 2009, 09:41

Kupiłem w Vrindavan:) W Indiach jest masa tego typu koszulek.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
drzewo
Posty: 407
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:08

Post autor: drzewo » 03 lut 2009, 03:58

Chialem spytac. JEsli moim mazeniem jest zrobienie zdjecia oka ludzkiego...jakiego aparatu masz szukac?

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 03 lut 2009, 09:42

Z dobrym makro.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
drzewo
Posty: 407
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:08

Re: Fotografia

Post autor: drzewo » 15 kwie 2015, 20:56

Dzieuje.

To zas z tzw "fotografi spolecznej" zdobyla wiele nagrod. Przedstwia mlodziez bawiazaca sie w Nowym Yorku. Po ataku na WTC wogle sie tym nie przejmuja kontynuuja spotkanie jak mialo byc. W stanach jest uznawana za bardzo kontrowersyjna.

Obrazek

ODPOWIEDZ