Czy znasz Bhagavad-gitę? - Konkurs

"Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sztuka, literatura, poezja, malarstwo, itd., zostały zastosowane w procesie wysławiania Pana." - 01.05.22 Zn.
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Czy znasz Bhagavad-gitę? - Konkurs

Post autor: Vaisnava-Krpa » 30 paź 2007, 21:06

Czy znasz Bhagavad-gitę?

Dla tych, którz znają i tym, którzy dopiero zabierają się do czytania proponujemy odszukanie 15 imion acaryów z naszej sampradayi, ukrytych wśród poniższych literek. Czytać można poziomo, pionowo i na ukos.

Obrazek

Z posród tych, którzy prawidłowo nadeślą odpowiedzi, wylosujemy nagrodę niespodziankę, którą prześlemy pocztą.
Odpowiedzi proszę zgłaszać na adres arkadiusz@waisznawa.pl do 11 listopada.

Powodzenia! :D
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 07 lis 2007, 16:57

Niewiele osób zna odpowiedż. Wysyłajcie tyle poprawnych odpowiedzi ile znajdziecie!
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

yogamaya

Post autor: yogamaya » 08 lis 2007, 12:56

Viśvanatha :P Madhavendra PuriMadhavendra Puri :P

Awatar użytkownika
Kunja Devata dasa
Posty: 80
Rejestracja: 11 paź 2007, 08:10
Lokalizacja: Dzialdowo

Post autor: Kunja Devata dasa » 08 lis 2007, 13:44

NARADA/BHAKTISIDHANTA/BHAKTIVINODA/MADHVA/GOURAKISORA/MADHAVENDRA PURI/RUPA/ISVARA PURI/VISVANATHA/BRAHMA.
vanca-kalpatarubhyas ca kripa-sindhubhya eva ca patitanam pavanebhyo vaisnavebhyo namo namah

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 08 lis 2007, 15:27

A prosiłem na maila...
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Siva
Posty: 71
Rejestracja: 20 gru 2006, 16:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Siva

Post autor: Siva » 08 lis 2007, 15:48

ja wysłałam i ciekawe komu sie uda :):)
Sri Krsna Caitanya Prabhu Nityananda!

yogamaya

Post autor: yogamaya » 08 lis 2007, 16:38

Arkadiusz pisze:A prosiłem na maila...
oja gupi :oops:

Awatar użytkownika
Kunja Devata dasa
Posty: 80
Rejestracja: 11 paź 2007, 08:10
Lokalizacja: Dzialdowo

Post autor: Kunja Devata dasa » 08 lis 2007, 17:03

Arkadiusz pisze:A prosiłem na maila...
Wybacz Prabhu juz wiecej nie bede... :roll:
vanca-kalpatarubhyas ca kripa-sindhubhya eva ca patitanam pavanebhyo vaisnavebhyo namo namah

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 12 lis 2007, 20:42

Rozwiązanie konkursu:

Madhavendra Puri, Bhaktisiddhanta, Narottama, Padmanabha, Viśvanatha, Brahma, Gaurakiśora, Iśvarapuri, Vyasa, Narada, Bhaktivinoda, Rupa, Madhva, Jayatirtha, Dayanidhi

Najwięcej odgadł Trisama Prabhu 14 odpowiedzi, nie zgadza się tylko 1 odpowiedź: Nrhari - zamiast Padmanabha.
Drugie miejsce zajmuje Siva i Kunja Devata po 10 odpowiedzi.

Automatycznie jest 1 zwycięzca, nie ma z czego losować:)

Otrzymuje w nagrodę Film z Festiwalu Nama-Hatta 2007 na farmie:)
Proszę o kontakt w sprawie odbioru nagrody :D
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Kunja Devata dasa
Posty: 80
Rejestracja: 11 paź 2007, 08:10
Lokalizacja: Dzialdowo

Post autor: Kunja Devata dasa » 12 lis 2007, 20:58

Trisama Prabhu ki jaaaaay!Ale gdybym nie dostal oczoplonsu wpatrujac sie w te literki to ktoz to wieee!?... :D :D :D
vanca-kalpatarubhyas ca kripa-sindhubhya eva ca patitanam pavanebhyo vaisnavebhyo namo namah

ODPOWIEDZ