różne formy walki czasem zwane sztukami

"Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sztuka, literatura, poezja, malarstwo, itd., zostały zastosowane w procesie wysławiania Pana." - 01.05.22 Zn.
Awatar użytkownika
kkd
Posty: 20
Rejestracja: 29 mar 2008, 12:21
Kontakt:

Post autor: kkd » 06 sty 2009, 10:25

Kedarnath dasa pisze:Haribol kkd!
Dzieki za slowa zachety! :wink:
A powiedz, czemu zdecydowales sie na muay thai?
Mnie ta sztuka walki ciekawi m.in. ze wzgledu na powiazania z kultura wedyjska.
Haribol!

Dokładnie! :D Chciałem nauczyć się czegoś nowego, a że dzięki temu gdzieś tam daleko jest Hanuman i Pan Rama to wydało mi się to atrakcyjne :D
Szukałem jakiejś inspiracji w życiu, a tu taki kwiatek !

Jest w mt taki styl nazywany: hanuman style :wink:

Zacząłeś już trening?? A jeśli tak to do jakiego klubu chodzisz?? Ja tymczasem zrobiłem sobie przerwę regeneracyjną :shock: i już wiem, że znów będę musiał podjąć walkę z tą leniwą częścią mnie, żeby po przerwie zebrać do kupy ciało, które wygodnie siedzi już przed jednookim bogiem, zajada chipsy i wyskakuje z kolegam na pozbawione dyscypliny party :? :)
Pozdrawiam serdecznie, pokłony! :lol:

Awatar użytkownika
kkd
Posty: 20
Rejestracja: 29 mar 2008, 12:21
Kontakt:

Post autor: kkd » 31 sty 2009, 11:31

witam!

byłem ostatnio na treningu K1 i przyznam, że ostro było... przekonałem się, że nie są moją mocną stroną techniki klinczu i wszelkiego rodzaju zapasy; póki co to taki plus z praktykowania mt, że już wiem co chcę osiągnąć w tej dyscyplinie, a na co nie będę tymczasem tracił czasu... tyle refleksji z ringu

pozdrawiam serdecznie :D

Awatar użytkownika
Kedarnath dasa
Posty: 152
Rejestracja: 05 lip 2008, 00:11

Post autor: Kedarnath dasa » 17 cze 2009, 22:27

Hej Kkd!
Udało mi się w końcu znależć klub z zadowalającym trenerem. Jutro (jak dam radę, bo w tym tygodniu pracuję nocami) wybieram się na drugi trening. Mam do Ciebie pytanie odnosnie sprzętu - rękawice, owijki itd. Możesz napisać w czym ćwiczysz? Czy możesz polecić mi jakiś ekwipunek?

Awatar użytkownika
kkd
Posty: 20
Rejestracja: 29 mar 2008, 12:21
Kontakt:

Post autor: kkd » 18 cze 2009, 11:06

Kedarnath dasa pisze:Hej Kkd!
Udało mi się w końcu znależć klub z zadowalającym trenerem. Jutro (jak dam radę, bo w tym tygodniu pracuję nocami) wybieram się na drugi trening. Mam do Ciebie pytanie odnosnie sprzętu - rękawice, owijki itd. Możesz napisać w czym ćwiczysz? Czy możesz polecić mi jakiś ekwipunek?
witam serdecznie!

rewelacja :D mam mieszany sprzęt (kupowałem to co było w danej chwili); rękawice mam mało znanej firmy Action 12oz (12 ma oznaczać rozmiar i wagę i takie na treningi są najlepsze); owijki Dragon (używam ich też do rozciągania i jak na razie są nieśmiertelne), a ochraniacze na piszczele Green Hill - lekkie z gąbki pokrytej materiałem, są jeszcze inne, pokryte skórą tzw ciężkie i grubsze, ale takich na trening trener mi nie polecał; do tego spodenki też Green Hill.

fajne rzeczy ma Manto w swojej ofercie: http://www.bigdeal.pl/index.php?cPath=32&language=pl
ale tyle na sprzęt to będę wydawał jak wystartuje gdzieś na ringu
:wink:

powodzenia i pozdrawiam
podziel się wrażeniami czasami co bym inspiracji nabrał

hardcore niedisco!

ODPOWIEDZ