Moje demotywatory

"Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sztuka, literatura, poezja, malarstwo, itd., zostały zastosowane w procesie wysławiania Pana." - 01.05.22 Zn.
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 01 maja 2010, 19:47

Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 01 maja 2010, 19:47

Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 01 maja 2010, 19:47

Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 01 maja 2010, 22:40

Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

govinda29
Posty: 35
Rejestracja: 01 sie 2010, 16:47
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje demotywatory

Post autor: govinda29 » 28 cze 2011, 22:00

Jesteś genialny!
"Wszystko jest Bogiem, Najwyższą Osobą, w różnych energiach"

govinda29
Posty: 35
Rejestracja: 01 sie 2010, 16:47
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje demotywatory

Post autor: govinda29 » 28 cze 2011, 22:38

"Wieczna treblinka", książka,która miała zmienić świat, a poruszyła chyba głównie wegetarian. Od zawse zastanawiam się, w jaki sposób można dotreć do ludzi,aby zrozumieli jakie okrucieństwo dzieje się wokół nich. Ja bym zrobiła takiego demotywatora:rzeźnia, krew, wnętrzności,agonia zwierząt i wśród tego mamusia z dzieckiem z wózkiem sklepowym robią zakupy produktów mięsnych. Ale sprawa jest beznadziejna, to co dla mnie jest niepojęte, na innych nie robi żadnego wrażenia, jakiś czas temu na onecie był artykuł o restauracji specjaliującej się w podrobach, podawanych na sto sposobów, to była totalna masakra, opisy jak z horroru lub sali operacyjnej, koszmar!!!a komentarze pod artykułem mniej więcej w takim tonie:"mniam, mniam, zjadłbym wątróbkę, lubię taką krwistą.."
Podobnie jak niezrozumiałe są dla mnie drwiące komentarze pod utworem Włochatego "Zjedz dziecko". Jest w Szczecinie kilku wojujących wegan, robią różne akcje, protesty, ale widzę u nich tylko postępującą depresję i bezsilność. Niewiele da się zrobić.
Jest też dobra, jak dla mnie za mocna książka "Mięso,zabójca świata", nie mogę jej czytać. Dałam ją mamie,ale spłynęła po niej..
"Wszystko jest Bogiem, Najwyższą Osobą, w różnych energiach"

govinda29
Posty: 35
Rejestracja: 01 sie 2010, 16:47
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje demotywatory

Post autor: govinda29 » 29 cze 2011, 08:03

Jestem naprawdę zachwycona,mam wytrzeszcz oczu i opad szczęki,wzruszenie,podziw i wielki szacunek.Składam pokorne pokłony,nie mam śmiałości w ogóle do Ciebie pisać,nie powinnam
"Wszystko jest Bogiem, Najwyższą Osobą, w różnych energiach"

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Re: Moje demotywatory

Post autor: John » 29 cze 2011, 09:38

Super robota Arku:)
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Moje demotywatory

Post autor: trigi » 10 paź 2011, 11:16

juz koniec ?! ale szkoda...

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Moje demotywatory

Post autor: trigi » 10 paź 2011, 11:33

do Govindy: do grzesznej osoby ciężko sie przebic z powodu jej grzechów i przyzwyczajeń, dlatego fajnie by było jakby była strona ROK Ruch Obrony Krów, niech przynajmniej nie zabijaja krów podstawe ludzkiego społeczeństwa, jest to bardzo bolesne, ŚB 1.17.3 mówi o tym bardzo jasno. Jak juz sie tak upierają niech jedza kruki, psy, koty, świnie, kozy, robale i inne takie.

ODPOWIEDZ