Natura "Nie zabijaj" do sciagniecia w mp3

Muzyka, video, animacje
Awatar użytkownika
Divyakisori
Posty: 70
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:58

Natura "Nie zabijaj" do sciagniecia w mp3

Post autor: Divyakisori » 28 lis 2007, 16:07

Gdyby ktos chcial posluchac lub sciagnac "Nie zabijaj" Natury, jest ona dostepna tutaj:

http://www.witryna.net/raga/maszyna.asp?K_strLID=en

Jest to chyba strona Ragavardhana p. Do poszukiwan naklonil mnie moj synek, ktory Nature uwielbia i zna ich piosenki na pamiec. A zmienilismy auto i juz nie mozna bylo w nim odtwarzac kaset, wiec chcial miec te nagrania na plycie. Z Natura kojarzy mi sie tez tez pewna sytuacja. Gdy kiedys moj maz wiozl do jakiegos urzedu pania, od ktorej kupowalismy domek, Damo spiewal tej pani w aucie piosenke "Nie zabijaj", jak mi pozniej mowil, zeby jej zmieklo serduszko :lol: Mnie przy tym nie bylo, wiec jej reakcji nie widzialam.

yogamaya

Re: Natura "Nie zabijaj" do sciagniecia w mp3

Post autor: yogamaya » 29 lis 2007, 07:50

Divyakisori pisze:Damo spiewal tej pani w aucie piosenke "Nie zabijaj", jak mi pozniej mowil, zeby jej zmieklo serduszko :lol: Mnie przy tym nie bylo, wiec jej reakcji nie widzialam.
:D :D :D :D

Awatar użytkownika
kkd
Posty: 20
Rejestracja: 29 mar 2008, 12:21
Kontakt:

Re: Natura "Nie zabijaj" do sciagniecia w mp3

Post autor: kkd » 10 lip 2008, 09:45

Divyakisori pisze:Gdyby ktos chcial posluchac lub sciagnac "Nie zabijaj" Natury, jest ona dostepna tutaj:

http://www.witryna.net/raga/maszyna.asp?K_strLID=en

Jest to chyba strona Ragavardhana p. Do poszukiwan naklonil mnie moj synek, ktory Nature uwielbia i zna ich piosenki na pamiec. A zmienilismy auto i juz nie mozna bylo w nim odtwarzac kaset, wiec chcial miec te nagrania na plycie. Z Natura kojarzy mi sie tez tez pewna sytuacja. Gdy kiedys moj maz wiozl do jakiegos urzedu pania, od ktorej kupowalismy domek, Damo spiewal tej pani w aucie piosenke "Nie zabijaj", jak mi pozniej mowil, zeby jej zmieklo serduszko :lol: Mnie przy tym nie bylo, wiec jej reakcji nie widzialam.
dzięki za link.... same dobre wspomnienia mam z tą muzyką :D

Awatar użytkownika
Siva
Posty: 71
Rejestracja: 20 gru 2006, 16:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Siva

Post autor: Siva » 28 lip 2008, 10:07

tak Natura jest super...Raga ma profil na myspace wiec tam tez sa utwory do posłuchania.Ostatnio wysłal mi z Festivalu swoje zdjecia i video.....ahh ten Jego głos...:):)
Sri Krsna Caitanya Prabhu Nityananda!

ODPOWIEDZ