Sri Rangam mp3

Muzyka, video, animacje
Awatar użytkownika
Divyakisori
Posty: 70
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:58

Sri Rangam mp3

Post autor: Divyakisori » 03 lip 2008, 21:04

Hare Kryszna Bhaktowie!
poszukuje nagrania ze swiatyni Ranganatha Swamy w Sri Rangam, konkretnie chodzi o intonowanie mantry OM NAMO NARAYANAYA, ktore jest odtwarzane non stop w tamtej swiatyni. Czy ma ktos to moze?

Kedarnath dasa

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 03 lip 2008, 22:28

Ja mam, ale nie wiem czy z tej świątyni, musiałbym się dokopać do okładki.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Divyakisori
Posty: 70
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:58

Post autor: Divyakisori » 04 lip 2008, 00:03

Arkadiusz pisze:Ja mam, ale nie wiem czy z tej świątyni, musiałbym się dokopać do okładki.
Masz to na kasecie?

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 04 lip 2008, 01:00

Tak, ale zgrałem na mp3 a kasetę musiałbym odszukać, a miałem ponad 700 jak kiedyś liczyłem, a nie używam ich od kilku lat już.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Divyakisori
Posty: 70
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:58

Post autor: Divyakisori » 04 lip 2008, 15:45

Arkadiusz pisze:Tak, ale zgrałem na mp3 a kasetę musiałbym odszukać, a miałem ponad 700 jak kiedyś liczyłem, a nie używam ich od kilku lat już.
Prabhu, jest taka strona: www.yousendit.com, na ktorej mozesz zalozyc sobie darmowe konto mailowe i za free przesylac pliki do 100MB. Czy moglbys podeslac mi to nagranie?
Kedarnath dasa

Awatar użytkownika
Kedarnath dasa
Posty: 152
Rejestracja: 05 lip 2008, 00:11

Post autor: Kedarnath dasa » 05 lip 2008, 07:24

Haribol Arku!
To jest to, czego szukalem! Dziekuje bardzo!

Awatar użytkownika
Kedarnath dasa
Posty: 152
Rejestracja: 05 lip 2008, 00:11

Post autor: Kedarnath dasa » 15 kwie 2010, 09:27

Hare Kryszna Arku!
Wiem, że masz dużo na głowie, ale czy mógłbyś w wolnej chwili "wrzucić" te powyższe nagrania jeszcze raz, bo linki na rapidszerze już wygasły.
Dziękuję z góry!
Ts

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 15 kwie 2010, 21:17

Może dam na wrzuta.pl, łatwiej mi będzie a i odtwarzają się same. Dam linka gdy to zrobię. Gdyby mi się zapomniało to przypomnij się bez krępacji za kilka dni.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Kedarnath dasa
Posty: 152
Rejestracja: 05 lip 2008, 00:11

Post autor: Kedarnath dasa » 16 kwie 2010, 08:42

Dziękuję Prabhu! Czekam pokornie.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 16 kwie 2010, 13:32

OM NAMO NARAYANAYAObrazek

OM NAMO VENKATESAYAObrazek

OM SRI KRISHNAYA NAMAHObrazek


SRIMAN NARAYANA CHARANAU SHARANAM PRAPATHYE
Obrazek



W takim nastroju chciałbym zrobić stronę www.bhakti-joga.pl , ale nie mam czasu a trzeba by dobrać odpowiednie artykuły i stworzyc inny klimat, bardziej medytacyjny. Narazie domena jest podpięta pod nama-hatta.pl ale kiedyś chciałbym coś takiego zrobić, byc może jak uporam się z nowym nama-hatta.pl. Chętnych do tworzenia takiego nastroju zapraszam do współpracy.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ