Powinniśmy jeść mniej antybiotyków

Ayur Weda, medycyna, yoga, naturalne metody leczenia. "Naukowcy mogli zrobić postęp w medycynie, ale czy jest jakieś lekarstwo, które pozwoli nam stwierdzić: "Już nie ma więcej chorób?" Czy jest takie lekarstwo? Nie. Na czym więc polega postęp naukowców? Właściwie ilość chorób jedynie wzrasta. Pojawia się tak wiele nowych." - Śrila Prabhupad - Prawda i Piękno rozdz. 29
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 05 lut 2008, 20:34

Teraz to można się z tego uczyć i ktoś, kto wejdzie pierwszy raz na stronę, nie wystraszy się, że nie zna alfabetu bhakty, ale mimo wszystko coś zakuma :P

I o to chodzi, bo nie piszemy tylko między sobą:)
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 24 maja 2008, 09:45

Ja się zgodzę troszkę z Rasasthali, nie można negować całej nauki, czasami przynosi ona ludziom pożytek, a wydłużając życie daje sznse na lepsze rozwinięcie swojej miłości do Boga, choć oczywiście nadużywanie leków jest złe. Jednak czasem jest ono konieczne.
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 13 kwie 2009, 08:56

Udało mi się wczoraj odwiedzić Babcię. To co jednak ujrzałem totalnie mnie zamroczyło. Babcia bierze 15-20 tabletek dziennie, wszystkie są na coś innego i mają masę działań ubocznych. Babcia mówi, że wcale nie czuje się po nich lepiej, a wręcz przeciwnie. Tak się zastanawiam czy te leki rzeczywiście jej pomagają, czy też chodzi po prostu o nabijanie czyjegoś portfela.
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

ODPOWIEDZ