Diety oczyszczające - czysty mit?

Ayur Weda, medycyna, yoga, naturalne metody leczenia. "Naukowcy mogli zrobić postęp w medycynie, ale czy jest jakieś lekarstwo, które pozwoli nam stwierdzić: "Już nie ma więcej chorób?" Czy jest takie lekarstwo? Nie. Na czym więc polega postęp naukowców? Właściwie ilość chorób jedynie wzrasta. Pojawia się tak wiele nowych." - Śrila Prabhupad - Prawda i Piękno rozdz. 29
Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Purnaprajna » 07 gru 2006, 18:20

O ile pamiętam to czarny orzech (black wallnut) jest polecany także w metodzie Dr. Clark. Ma on niezwykle silne wła?ciwo?ci pasożytobójcze.

Awatar użytkownika
Kula-pavana
Posty: 238
Rejestracja: 27 lis 2006, 17:46

Post autor: Kula-pavana » 07 gru 2006, 18:47

Purnaprajna pisze:O ile pamiętam to czarny orzech (black wallnut) jest polecany także w metodzie Dr. Clark. Ma on niezwykle silne wła?ciwo?ci pasożytobójcze.
moja formula zawiera te same ziola co jeden z jej glownych preparatow, plus dodatkowo wrotycz. wrotycz to tez bardzo silnie dzialajace ziolo, szczegolnie na robaki plaskie (tasiemce)

Awatar użytkownika
Trisama
Posty: 254
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:31

Post autor: Trisama » 08 gru 2006, 09:06

Kula-pavana pisze:
Purnaprajna pisze:O ile pamiętam to czarny orzech (black wallnut) jest polecany także w metodzie Dr. Clark. Ma on niezwykle silne wła?ciwo?ci pasożytobójcze.
moja formula zawiera te same ziola co jeden z jej glownych preparatow, plus dodatkowo wrotycz. wrotycz to tez bardzo silnie dzialajace ziolo, szczegolnie na robaki plaskie (tasiemce)
Dziękuję Wam wszystkim łaskawcy. Teraz uzbrojony w wiedzę udam się w bój..... z robalami :roll:

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Purnaprajna » 08 gru 2006, 16:23

Kula-pavana pisze:moja formula zawiera te same ziola co jeden z jej glownych preparatow, plus dodatkowo wrotycz. wrotycz to tez bardzo silnie dzialajace ziolo, szczegolnie na robaki plaskie (tasiemce)
No to jeste? bona fide! :)

Awatar użytkownika
Kula-pavana
Posty: 238
Rejestracja: 27 lis 2006, 17:46

Post autor: Kula-pavana » 08 gru 2006, 17:17

Purnaprajna pisze:No to jeste? bona fide! :)
:lol: whatever...

prawdziwy sekret tkwi moim zdaniem w jakosci poszczegolnych skladnikow. jest to szczegolnie ewidentne w przypadku czarnego orzecha.

orzechy ktore sa za stare (skorupka jest juz twarda) moga byc nadal zielone ale ich wartosc medyczna jest bardzo watpliwa. orzech produkuje te robakobojcze toksyny tylko do momentu utwardzenia skorupki. potem toksyny sa juz niepotrzebne (robaki nie moga sie dostac do nasienia) i bardzo czesto pojawiaja sie w tych lupinach robaki. wiekszosc znanych mi firm zielarskich nie zwraca na ten fakt najmniejszej uwagi i pozyskuje lupiny nawet z bardzo dojrzalych orzechow. lupiny te maja nawet zupelnie inny zapach i smak niz lupiny niedojrzalych, malych orzechow ktore ja uzywam. na ile te stare lupiny sa efektywne? nie mam pojecia ale podejrzewam ze skoro rozwijaja sie w nich bez przeszkod larwy owadow to ich toksycznosc dla pasozytow jest rowniez niewielka.

Awatar użytkownika
manasacandra
Posty: 12
Rejestracja: 24 lis 2006, 10:50
Lokalizacja: Baar, CH

Post autor: manasacandra » 09 gru 2006, 16:09

Kula-pavana pisze:
Madhav Caran pisze:Znam jednego bhaktę, który codziennie przyjmuje mieszankę przypraw dla unieszkodliwiania robactwa jelitowego, ale zapomniałem skład.
Znasz jakie? sprawdzone na to ?rodki?
od lat produkuje i sprzedaje wyciag-mieszanke z nastepujacych ziol: czarny orzech, piolun, wrotycz i gozdziki. dziala bardzo skutecznie i uzywaly jej setki ludzi przez ostatnie 10-15 lat, glownie bhaktowie. ostatnio sprzedaje coraz wiecej "na zewnatrz", poprzez znajomych lekarzy medycyny naturalnej. gdybym mial czas to moze zajal bym sie bardziej marketingiem ale wtedy to juz zupelnie bym nie mial czasu na nic :lol:
Czy masz jakis sklep internetowy lub cos w tym rodyaju?

Awatar użytkownika
Kula-pavana
Posty: 238
Rejestracja: 27 lis 2006, 17:46

Post autor: Kula-pavana » 11 gru 2006, 12:56

manasacandra pisze:Czy masz jakis sklep internetowy lub cos w tym rodyaju?
niestety nie. tu w USA wysylam ludziom dosyc czesto przez UPS, ale z wysylaniem takich produktow do Europy jest problem, bo na poczcie nie przyjmuja plynow, a przez UPS czy innych przewoznikow to sie specjalnie nie oplaca ze wzgledu na koszt, bo tego typu produkty sa ogolnie dostepne w innych krajach. jesli nie mozesz znalezc czegos podobnego u siebie to daj mi znac i pomysle jak ci to przeslac.

Awatar użytkownika
pollywantsacracker
Posty: 22
Rejestracja: 01 gru 2006, 14:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pollywantsacracker » 12 gru 2006, 13:10

MASAKRA!
Pollywantsacracker

Awatar użytkownika
jayanti
Posty: 22
Rejestracja: 27 gru 2006, 19:40

Post autor: jayanti » 03 sty 2007, 23:10

Ksi?żka dr.Clark była wydana w Polsce po klikadziesi?t zł sztuka, ale widziałam j? swego czasu w taniej ksi?żce na Brackiej w Krakowie.Zappery także można kupić, z tym, że te raklamowane w prasie s? na ogół dużo droższe od tych produkowanych przez p.Zurka z Krakowa, a jego s? znakomite.

Awatar użytkownika
Anantabhakti das
Posty: 74
Rejestracja: 18 gru 2006, 19:25

pytanko

Post autor: Anantabhakti das » 07 sty 2007, 15:54

Jak moge zdiagnozowac czy mam jakies "alieny" w sobie czy nie?Jakie sa symptomy?Dziekuje
spiritual sens gratification SB 1.12.6 purport

ODPOWIEDZ