Szczepienia niebezpieczne, ukrywane fakty

Ayur Weda, medycyna, yoga, naturalne metody leczenia. "Naukowcy mogli zrobić postęp w medycynie, ale czy jest jakieś lekarstwo, które pozwoli nam stwierdzić: "Już nie ma więcej chorób?" Czy jest takie lekarstwo? Nie. Na czym więc polega postęp naukowców? Właściwie ilość chorób jedynie wzrasta. Pojawia się tak wiele nowych." - Śrila Prabhupad - Prawda i Piękno rozdz. 29
Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 15 lis 2009, 22:00

Arkadiusz pisze:Szwecja: Polowa dzieci zachorowala po szczepieniu — Meksyk: zgony na “swinska grype” wiosna br. po szczepieniach probnych
http://grypa666.wordpress.com/2009/11/1 ... czepieniu/
Arek, łaskawie przynajmniej wyłącz Szwecję z Twej kampanii dezinformacji. Link prowadzi do blogu, który prowadzi do filmu na YT, w którym przekręca się artykuł z Aftonbladet i rozprzestrzenia się kłamstwa. Podejrzewam, że podobnie jest z resztą Twych źródeł. Te dotyczące Szwecji sprawdziłam i nie trzymają się one kupy.
Govindanandini

We don't get it, so we fear it. (Bob Geldof)
http://podserve.biggu.com/podcasts/show/iskcon-studies
http://www.flickr.com/photos/12994088@N06/sets/72157601908066950/

Awatar użytkownika
Indulekha
Posty: 360
Rejestracja: 24 lis 2006, 22:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Indulekha » 16 lis 2009, 00:45

gndd pisze:
Arkadiusz pisze:Szwecja: Polowa dzieci zachorowala po szczepieniu — Meksyk: zgony na “swinska grype” wiosna br. po szczepieniach probnych
http://grypa666.wordpress.com/2009/11/1 ... czepieniu/
Arek, łaskawie przynajmniej wyłącz Szwecję z Twej kampanii dezinformacji. Link prowadzi do blogu, który prowadzi do filmu na YT, w którym przekręca się artykuł z Aftonbladet i rozprzestrzenia się kłamstwa. Podejrzewam, że podobnie jest z resztą Twych źródeł. Te dotyczące Szwecji sprawdziłam i nie trzymają się one kupy.
Proponuję napisać do TVN -u, co by propagandy nie siali.
Zablokować YouTube , rząd do dymisji i wszystkim kłódki na buzie.

Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 16 lis 2009, 06:07

Indulekha pisze:
gndd pisze:
Arkadiusz pisze:Szwecja: Polowa dzieci zachorowala po szczepieniu — Meksyk: zgony na “swinska grype” wiosna br. po szczepieniach probnych
http://grypa666.wordpress.com/2009/11/1 ... czepieniu/
Arek, łaskawie przynajmniej wyłącz Szwecję z Twej kampanii dezinformacji. Link prowadzi do blogu, który prowadzi do filmu na YT, w którym przekręca się artykuł z Aftonbladet i rozprzestrzenia się kłamstwa. Podejrzewam, że podobnie jest z resztą Twych źródeł. Te dotyczące Szwecji sprawdziłam i nie trzymają się one kupy.
Proponuję napisać do TVN -u, co by propagandy nie siali.
Zablokować YouTube , rząd do dymisji i wszystkim kłódki na buzie.
Moja propozycja jest inna: odrobina wysiłku, żeby sprawdzać swoje źródła zamiast powtarzać - sądzę, że bardzo wybiórczo - za mediami. A jak nie stać na sprawdzanie źródeł, to może po prostu sobie darować. Bezmyślne wklejanie tego co się przewija przez internet to nie sztuka.
Govindanandini

We don't get it, so we fear it. (Bob Geldof)
http://podserve.biggu.com/podcasts/show/iskcon-studies
http://www.flickr.com/photos/12994088@N06/sets/72157601908066950/

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 16 lis 2009, 14:12

Moja propozycja jest taka swą dezinformację zatrzymała dla siebie. Myslisz, ze ludzie podloża się na dloni dla służb specjalnych, podadzą pełne źródła informacji, żeby się zdemaskować? Dwa razy mnie obraziłaś: raz, że szerzę dezinformację, nie doceniając, że może ryzykuję sobą aby podać ludziom prawdę, która może ocalić im życie, zamiast tego proponujesz bezwarunkowe poparcie dla tego co nam każa robić, czyli odrzucasz mozliwość samodzielnego myślenia. Jakie to przewrotne i typowe dla ciebie. Tam gdzie ludzie powinni się łączyć, tam chcesz dzielić a tam gdzie powinni znać swoje granice ... Z taką chłodną głową do tematu i takim odrzuceniem na to na co zwracam uwagę reagujesz, że się zastanawiam, czy jeszcze jesteś człowiekiem. Nie pomyslisz, że kieruje mną Summa necessitas - wyższa konieczność, wyższe uczucia - nie, ty posądzasz mnie o nizsze. Wbrew temu co piszę. Qui habet commoda, ferre debet onera - Kto ma korzyść, ten powinien ponosić ciężary. Jaką ja mam korzyść a jaką koncerny farmaceutyczne? Chcesz aby zwykli obywatele podali swoje namiary publicznie aby twoje kochane służby mogły z nimi porozmawiać. Czy to prowokacja? W końcu jak sama napisałaś, jesteś niczym królowa, która wie co słychać w każdej częsci jej królestwa, ponieważ jest o wszystkim informowana przez swoich agentów. Dlatego jak śmiem wiedzieć więcej o Szwecji niż ty, skoro tam nie mieszkam. Zapewne wiem mniej, ale to co przytaczam nie opiera się na moich wymysłach. We własnym domu trudno być prorokiem, ale mówię to co widzę ze swoich okien internetowych. I nie chcę was straszyć ale zobaczycie sami, że najciekawsze dopiero przed nami. Ja bym nie miał odwagi napisać, że wiem wszystko co się w Krakowie dzieje, nie mówiąc o Polsce, nawet, mimo tego, że temat śledzę, i wiem dużo, dużo więcej w tym temacie niż ty, i jezeli decyduję się coś zalinkowac, to jest to duzo bardziej przemyślane. Nie powiem, że wiem o wszystkich wypadkach samochodowych, które nie zdarzają się tak często jak ilość chorych codziennie w wszystkich przychodniach w mieście. Skoro wszystko jest w porządku, możemy się bawić, każdy jest bezpieczny to dlaczego propaganda szczepień? Dlaczego plany przymusowych szczepień? Ratio legis est anima legis - sens ustawy jest jej duszą. W rzeczywistości w Polsce jest świńska grypa, ale lekarze przepisują zwykłe środki a chorzy szybko zdrowieją i nie potrzebują szczepionek. Przypuszczalnie rząd polski zataja, że jest u nas świńska grypa (nie jesteśmy wyspą) a inne rządy zatajają, że jest ona łagodniejsza od zwykłej. Manipulują też statystykami. O Szwecji czytałem nie raz. Ale ja tam nie mieszkam, nie będę odszukiwał, wiem, jakie wiadomości tam dostajesz, pozdrawiam. Zadaj sobie trud sama i sama sobie odpowiedz a nie oskarżaj innych, że ostrzegają przed czymś co wprowadza sprzeczne informacje w umyśle a umysł tego nie lubi. Przykro mi, też chciałbym inaczej aby wyglądał ten świat. Nie jestem agentem co grzebie glęboko jak się da. Tyle mogę dać z siebie co daję. Nie mam czasu sprawdzać czy mówisz prawdę itd. a ty widzę, że nie czytasz tego co podaję, nie oglądasz, i stad ta ignorancja. Czy to swiadoma proba zawrócenia do początku dyskusji, juz wiele razy stosowana? A jeżeli masz pretensję, że jestem agentem ludzkości i jej praw to nie wiem co ci powiedzieć.

Maksymy prawne mówią:

Multi multa sciunt, nemo omnia - wielu wie dużo, nikt wszystkiego - ja mam pełną świadomość, że to o czym mówię, jest niedoskonałe, jak wszystko w tym swiecie, ze ludzie się mylą tlumacząc teksty, robią literówki, itd. Nie dyskwalifikuję ich jednak, tak jak nie dyskwalifikuję użytkownika Drzewo, za to, ze pisze dyslektycznie i nie przyczepiam się do błędów ale czytam co chciał przekazać.

Magna culpa dolus est - grube niedbalstwo podobne jest zamiarowi (złemu) - jeżeli szczepionki są w mega ilościach zakazone przypadkiem wirusem hiv, jezeli zawierają rtęc, czy skwalen i inne, to nie może być przypadek przy pracy w takiej dziedzinie i laboratoriach XXI wieku.

In dubio pro libertate - w razie wątpliwości na rzecz wolności - wątpliwości jest wiele, conajmniej wątpliwości, nie mówiąc o faktach, ale ignorując nawet fakty, powinniśmy mieć wolnośc wyboru, a nie szczepieni jak więźniowie w przymusowych obozach...

Contra facta non valent argumenta - wobec faktów argumenty muszą ustąpić. Jasne powszechnie jest, że szczepionki są niebezpieczne, że zawierają substancje niebezpieczne, że są powikłania po nich, że są przypadki smiertelne. Dlaczego narażać ludzi niesprawdzoną szczepionką na grypę, która ma łagodniejszy przebieg od zwykłej i śmiertelnośc po niej jest o wiele niższa niż w przypadku zwykłej grypy?

Hominum causa omne ius constitutum est - wszelkie prawo ustanowione zostało dla ludzi, dlaczego mamy więc być traktowani jak niewolnicy?
Moje argumenty są Argumentum ab auctoritate - na podstawie autorytetów. Ty nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem. Każda informacja ostatecznie opiera się na jakies osobie. Pismo samo się nie tworzy. Każdy musi przyjąc jakieś autorytety. Mamy inne, ale sporo czasu i dyskusji by trzeba aby przybliżyć, te , których ty nie znasz. Nie mam na to chęci ani czasu. Podaję tyle rzeczy zachęcających do myslenia, że każdy chętny w locie by zobaczył, że coś się nie klei w spójnej wizji świata nauczonej nas w szkole i w mediach. Twoje argumenty to Argumentum ad ignorantiam, Argumentum ad personam i Argumentum e silentio - wnioskowanie z milczenia - w tym przypadku milczenia twoich ulubionych mediów, które ja bestialsko przerywam. Bo nie mozna powiedzieć, że wszystkie media milczą w tej sprawie. Chcesz się szczepić, to się szczep. Daj mi prawo wolności zdrowia. Informacje, które podaję, to te, ktore uważam, za warte polecenia, na stronach, które podaję są wszystkie informacje, i te informujące i dezinformujące, nie każę ludziom się słuchać, i te strony nie każą ludziom się sluchać, nakłaniają do myslenia, dlatego, że to jest potrzebne aby zrozumieć sytuację, dlatego nie boją się zamieszczać wszelkich artykułów. Sama krytykowałaś, że za dużo światowych tematów z życia wziętych jest na tym portalu i piszesz tylko wtedy żeby skrytukować, nie wnosisz w obraz nic twórczego, a zarzucasz, że piszę wybiórczo. Jak nie raz podaję, odsyłam do stron poswięconych głównie temu zagadnieniu, oni się w tym specjalizują, ja tylko piszę co mnie porusza, boli, cieszy. Jestem częscią tej rzeczywistości i dlatego nie ignoruję tego co mnie dotyka. I chcę z poczucia niesienia pomocy innym, niezależnie od tego kim są, dać takie informacje do przemyslenia. Nie wymyślam niczego, na tym forum nie ma nic co wymysliłem, powtarzam jedynie to co uznałem za warte podzielenia się z innymi. Pewnych faktów nie mogę bardziej potwierdzać, może pod koniec życia napisze jakiś pamiętnik, ręczę swoim autorytetem i albo go akceptujesz albo nie. Nie mogę spać po nocach przez te sprawy, ale nie zamierzam być męczennikiem za ludzi, którzy mają mnie w pogardzie, dlatego nie wychylam się ponad to, co zostało upublicznione. Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności za sugerowanie pewnych zachowań, jestem w stanie z tym żyć, ciekawe czy ty też bierzesz odpowiedzialność za swoje podejście do sprawy, czy tak jak firmy szczepionkowe, odpowiedzialność za skutki uboczne klauzulami zrzucisz na rządy.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Post autor: Mathura » 17 lis 2009, 10:35

Rób swoje Arek i nie przejmuj się co niektórymi opiniami.
Masz zapewne sporo innego zajęcia, ale znajdujesz czas aby prowadzić ten serwis, czytać inne i wybierać z nich to co ciekawe i nam tu przekazywać.
Wykonujesz dobrą pracę i za to Ci dziękuję.

Awatar użytkownika
Draupadi dd
Posty: 100
Rejestracja: 05 cze 2008, 18:25

Post autor: Draupadi dd » 17 lis 2009, 19:04

Hari
wiele źródeł dotyczących owych pandemii i zamierzonych szczepień, w celu wyeliminowania większej liczby ludności była przedstawiana kilka lat temu w gazetach i naukowych czasopismach-kto chciał, to miał do nich dostęp np. w uniwersyteckich bibliotekach. Uwazano te informacje za " fantazje" naukowców, niestety się sprawdzające w obecnych dniach-ot, wypowiedzi tzw: rzecznika praw obywatelskich(poczytajcie np. wolne media nt. temat),
krętackie wypowiedzi w telewizyjnych debatach "notabali" państwowych,etc,psychiczny nacisk mediów na odbiorców, iż musza się szczepić, robienie wrzasku, gdy umrze kolejna osoba na tzw. świńską grypę-np. w Łodzi młody mężczyzna opuścił ciało wczoraj, a czy rzeczywiscie powodem tego była owa choroba-nikt z ulicy nie udowodni.
Informacje o chorobach zrzucanych na głowy-podobnie jak ów wirus-czytałam np. w niektórych numerach "Nexusa' i o dalszej eliminacji ludzkosci różnymi sposobami, tez w nim opisywano. A czy to prawda czy nie-
naocznie się przekonuje społeczeństwo Ukrainy, Polski, innych krajów. Niestety :twisted:

Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 17 lis 2009, 19:26

Arkadiusz pisze:Moja propozycja jest taka swą dezinformację zatrzymała dla siebie. Myslisz, ze ludzie podloża się na dloni dla służb specjalnych, podadzą pełne źródła informacji, żeby się zdemaskować? Dwa razy mnie obraziłaś: raz, że szerzę dezinformację, nie doceniając, że może ryzykuję sobą aby podać ludziom prawdę, która może ocalić im życie, zamiast tego proponujesz bezwarunkowe poparcie dla tego co nam każa robić, czyli odrzucasz mozliwość samodzielnego myślenia.
Arek, daruj sobie osobiste wycieczki. Zwróciłam uwagę na to, że źródła, które cytujesz przytaczają źródła, które przytaczają źródła, które mówią zupełnie co innego niż ci, którzy je cytują. Z całych tych tekstów na zadany temat wybrałam chyba 5 różnych odnośników, które prześledziłam. Cztery z nich to było przekręcanie tego, co oryginalne źródło podawało, piątego nie pamiętam. Może podawał fakty. Dziwi mnie, że takie teksty budzą w Tobie zaufanie. Jeżeli ktoś nie chce podać swoich źródeł to niech przynajmniej uczciwie przyzna, że nie chce tego robić z takich to a takich względów a nie udaje, że cytuje np. szwedzką prasę, której zresztą i tak nie ufa. Oczywiście, taka osoba może wtedy powiedzieć cokolwiek co jest przyjdzie do głowy, ale przynajmniej niech się nie ośmiesza. Kto tutaj nie myśli samodzielnie??? Sądzisz, że przytakiwanie wszelkiej niesprawdzonej krytyce samo w sobie jest cnotą? Podejrzewam, że Ci, których tak zawzięcie cytujesz, sami albo nic nie wiedzą, albo celowo przekręcają to co wiedzą. Jakbym teraz zapodała tu teraz jakąś sensację i dała dla zrozumienia ze źródeł, których nie podam, to byś mi uwierzył? Tak można też zrobić - np. dziennikarze mają prawo chronić swoje źródła - ale wtedy trzeba przynajmniej mieć FAKTY.

Wydaje mi się, że piszę o czymś tak oczywistym i nie rozumiem po co wywody na mój temat. Widać naiwna jestem co do ludzkiej naiwności.

I wydaje mi się, że nie zaproponowałam żadnego poparcia dla niczego, tylko właśnie staram się zachęcić do tego, by na ślepo nie iść za propagandą - w jakimkolwiek kierunku. Podałam raz link do dyskusji na Dandavats, która wydawała mi się zrównoważona. Był tam bhakta, który przedstawiał pod rozwagę aspekty etyczny poddawania się szczepieniom ze względu na używane zwierzęce składniki. Był bhakta, który jest lekarzem (Pusta krsna, jeden ze starszych uczniów Srila Prabhupady), który w swojej pracy styka się z chorymi, również na grypę, i apelował, by bhaktowie nie odrzucali szczepień. Ja jestem za tym, żeby ludziom dać informacje i niech sami decydują, ale niech to będą rzetelne informacje, a nie zalew cytatów, które gdziekolwiek się ich dotknęłam, okazały się przekręceniem źródeł, które ponoć cytowały.

Po prostu apeluję o odrobinę krytycyzmu w obie strony i odrobinę rozsądku. To wszystko.
Govindanandini

We don't get it, so we fear it. (Bob Geldof)
http://podserve.biggu.com/podcasts/show/iskcon-studies
http://www.flickr.com/photos/12994088@N06/sets/72157601908066950/

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 18 lis 2009, 15:40

Super, dlatego podaję stronę zajmującą się tematem jako ta, gdzie można samemu oceniać. Ale dlaczego tak nie miło jak zwykle i dlaczego odbijanie piłeczki i dlaczego promowanie nic nie robienia, tylko zachowania, ktore mi się kojarzy, z kurami, gdy babcia zabijała kurę, najpierw dawala ziarno, zbiegały się, potem jedną brała, , kury na chwilę się płoszyły, potem jak odcinała glowę i kura skakała bez glowy to inne tylko na moment popatrzyły i dzióbały dalej a tamta sobie skakała jeszcze przez pół godziny bez głowy 10 metrów dalej. Ale spoko, kury się nie przejmowały. Jedynie kogut raz skoczył na babcię, to zabiła wtedy i koguta.

Strona jest blogiem, gdzie i informatorzy i dezinformatorzy się udzielaja. Wiedzą o tym autorzy strony i mówią o tym. Trzeba czytać. Jednak nie zmienia to faktów głównych. Linkując zachęcam do aktywności. Nie oceniam poszczególnych linków tak jak nieraz zwracałem uwagę w różnych dyskusjach, że należy myśleć samemu, bo nie ręczę za żadne źródła, jednak, ponieważ dotyczą tematu, który jest ważny, podaję linki, które o tym mówią. Lepszy fałszywy alarm niż brak alarmu. Linki wiem z doświadczenia niektorych stron, są usuwane jak news minie, ewentualnie pokazują się rozne artykuły z danej kategorii i nie wiadomo o który chodzi. Tak jest np. na onecie i dlatego nieraz wolę cały artykuł skopiować. Czasami pewne rzeczy są usuwane a w ich miejsce dawane coś innego. O tym już słyszałem nie raz. Na wykopie chyba był o tym artykuł jak ważne, niewygodne tematy niby są podawane do publicznej wiadomosci a potem ich nie mozna znaleźć albo linki kierują gdzieś indziej. Wiedząc o tym, nie wdaję się w żadne dyskusje, nie mówię, że nie, ale osoby autorytatywne, których jest coraz więcej, mówią o tym i ja im wierzę, że mają dobre intencje i na tej podstawie zamieszczam coś co nakazuje się zastanowić. Dezinformacja polega min. na wyolbrzymianiu faktów, na dodaniu do faktów gdy nie można ich zataić - czegoś co je ośmiesza i w ten sposób rozbraja, nawet jak jest powszechnie znane. Jawna dezinformacja jest zbyt prymitywna, nie bądźmy dziećmi, tak mogą w głownych mediach, na zasadzie większej dostepności do umysłów. To co tu jest nie jest dyskusją a w zasadzie wklejaniem linków, jedynie podaję informacje i źródła. Żeby uchwycić sens tych źródeł, trzeba jednak wejśc na stronę i zobaczyć jej charakter. Jest to bezpieczne dla autorów blogu, gdyż można zrzucić coś na użytkowników, unikając odpowiedzialności prawnej za niektóre informacje, których w natłoku trudno sprawdzić. Dlatego też obecność dezinformatorów. Jednak ilość informatorów też jest spora i można wniosek i tak wyciągnąć. Sama nazwa problemu powinna być na tyle alarmująca, że powinnaś krzyczeć, alarmować, pomóc zgłębiać temat tak jak to potrafisz a nie zdawkowo negować coś co wygląda na zaprzeczenie całego problemu. Uważam, że to celowe, stać cię na wyczerpujące wypowiedzi, co właśnie napisałaś. Bije z nich twoje podejście do tematu, ale przynajmniej napisałaś jasno, ja mam inne podejście do tematu. Podaj mi dokładnie linki, które są błędne, wyślę je autorom strony, zobaczymy co powiedzą. I zalinkuj sobie trochę newsów z onetu, bo tam najczęsciej linkuję. Za kilka dni nie będzie śladów artykułow, a linki będą prowwadziły gdzieś indziej. Jest to spowodowane też, tym, ze onet ma ogromną ilośc informacji dziennie i można to tłumaczyć, że zabrakłoby im linków (adresów) czy zrobiłby się chaos w portalu, czy, że oszczedzają miejsce. Jeszcze niedawno TVN inaczej wyrażał się o temacie, co jest np tu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LPs9DnMP0RU[/youtube]

Tu też Bein mówi o dezinformatorach na blogu. Ale ty się brzydzisz oglądnięciem tego zapewne z definicji.

Nowszy, z zupełnie innym zdaniem film z wiadomościami już był podawany. Plan się sypie. Dezinformacja np. pisze, żeby podać minister Kopacz do sądu za brak szczepionki, jakby nie trzeba było podawać firmy farmaceutycznej, za to, że nie wprowadza szczepionek do aptek i kto chce niech kupi. Oskarża się panią minister o to, że zabija ludzi nie kupując szczepionek. Jakim fuksem prawdopodobieństwa ludzkość przetrwała do tej pory, jak jej się to udawało, gdy nie było szczepionek?
Czyż to nie jest naiwne ateistyczne podejście? Wszelkie filmy, które straszą katastrofą świata i sugerują jedyną nadzieję w naukowcach? Straszą przypadkową kometą? Nie ma przypadków, tak mówi nasza filozofia. I bez względu, czy kometa by walneła czy nie, to nie zmienia to naszej filozofii, a z tego mamy punkt wyjścia.

Odnośnie szczepionek, wiem o czterech rodzajach, nie mam źródeł, slyszałem to ustnie od Piotra Beina i pani Burgermaister. Jedna jest dla vipów i jest bezpieczna. Ale nie dostanie jej zwykły człowiek. Gdy bundeswera odmówiła zaszczepienia żołnierzy, postanowiono zrobic dla niej inną szczepionkę i to się wydało, że społeczeństwo dostaje inną a wojsko inną. Zrobił się szum.

Tutaj artykuł, tłumaczył mój zaufany znajomy, chyba, że i on jest nierzetelny?:

Obrazek

Emerytowana Szefowa Służb Medycznych Finlandii, Dr Rauni Kilde mówi otwartym tekstem o szczepionkach i ludobójstwie.
Wywiad jest bardzo świeży http://fto.co.za/news/dr-rauni-kilde-co ... 15817.html a poniżej zamieszczam tłumaczenie.

Z wyrazami szacunku...
Obywatel Rzeczypospolitej nad którym samoloty rozsypują chemikalia, może i dżumę płucną.

Rozmówca: ... Unia Europejska wymusza to nas nas...
Dr Rauni Kilde: Tak, głównie to Amerykanie wymuszają. Amerykańskie firmy... ale przy pomocy modyfikowanego genetycznie jedzenia i takich spraw, i my nie wiemy, nikt nie wie - do czego to doprowadzi, ponieważ oni eksperymentują na długi zasięg, i nie wiemy co będzie za rok czy dwadzieścia lat. Nie wiemy nawet jaki skutek będą miały za dwadzieścia lat - przepraszam, zaczynamy wiedzieć - jaki wpływ mają na nas telefony komórkowe. Powodują one nowotwory mózgu, ślepotę, głuchotę, raka czy cokolwiek... Jest to totalnie, totalnie [niezrozumiałe]. Ale są to eksperymenty na dużą skalę.
Rozmówca: Czy sądzi pani, że te częstotliwości i urządzenia są wybrane celowo aby na nas przetestować, sądzi pani że oni chcą nas zmienić (gatunek ludzki)? Chcą nas zabić, czy zmienić, czy coś takiego?
Dr Rauni Kilde: Przynajmniej czynią nas bardzo chorymi. A skoro celem, jak czytałam, tzw. elity - jeśli można ich tak nazwać - jest zredukowanie populacji naszej planety przynajmniej o 2/3, może nawet o 5 miliardów, więc jest to bardzo [niezrozumiałe słowo].
Rozmówca: [niezrozumiałe] mamy właśnie przed sobą tę nową chorobę...
Dr Rauni Kilde: świńską grypę?
Rozmówca: Tak, świńską grypę.
Dr Rauni Kilde: O, to kompletna bzdura. To jest wielka bzdura. To nie świńska grypa jest niebezpieczna, a szczepionki na nią, ponieważ nie chodzi tu tylko o świński wirus. Jest to LUDZKI wirus wymieszny z wirusem świńskim i wymieszany z wirusem ptasim. I oczywiście w tle całej tej sprawy jest redukcja populacji świata, ponieważ szczepionka ta jest bardzo toksyczna. I oczywiście miliardy i miliardy i miliardy które idą do kieszeni producentów. Ramsfeld, on również jest jednym z właścieli firm farmaceutycznych. A ponieważ oni CHCĄ redukcji populacji, dlatego zaczynają mówić, że dzieci i kobiety w ciąży są w pierwszej kolejności, a więc eliminują nadchodzące pokolenie ludzi.
Rozmówca: Czy pani próbuje zaalarmować rządy...?
Dr Rauni Kilde: Nie rządy. Ja napisałam informację dla Finlandii ponieważ myślę, że to się im nie uda... Nawet jeśli WHO...
Rozmówca: To było próbowane już wcześniej, w późnych latach siedemdziesiątych.
Dr Rauni Kilde: Tak, w 1976 mieli oni świńską grypę w USA. Po trzech tygodniach zaprzestali szczepień bo tak wiele ludzi zmarło lub dostało zespół Guillaina-Barrégo, ich neurologia była zniszczona. A teraz robią oni niewielką korektę i robią to samo. A wcześniej tak wszystko ustawili, aby ludzie w USA nie mogli dostać rekompensat za zniszczenie ich zdrowia, ponieważ w 1976 musieli płacić, bardzo duże pieniądze. Wie pan, że w Stanach za zniszczenie czyjegoś zdrowia przyznawane są wysokie odszkodowania. Ale teraz wprowadzili takie prawo, że te firmy farmaceutyczne nie są odpowiedzialne w ogóle, niezależnie od tego czy pacjent zmarł czy został chory do końca życia. Nic! A więc tym razem oni przemyśleli to wszystko.
Rozmówca: A więc oni mogą nas otruć, zabić, i nie będą odpowiedzialni?
Dr Rauni Kilde: Właśnie.
Rozmówca: Więc jak to się dzieje? Dlaczego tyle rządów na to pozwala?
Dr Rauni Kilde: Jeszcze nikt na to nie pozwala. Ponieważ jeszcze nikt nic nie zrobił. Teraz przeprowadzają w mediach program zastraszania ludzi. Wszystkie media masowe mówią, "o, teraz będzie strasznie". Jest to straszna, zastraszająca propaganda. I ludzie zaczynają się bać. Ponieważ nie wiedzą... WHO poleciło, że każdy musi zostać zaszczepiony na siłę. Wcześniej WHO nie miało takich przywilejów jak nakazanie szczepień rządom, jedynie rekomendowało. Ale w 1997 czy 1998 jak pamiętam, że podpisano [dokument], że jeśli pojawi się pandemia, to wtedy WHO wydaje polecenie. I na początku czerwca WHO ogłosiło 6 - najwyższy stopień pandemii. Niech pan pojedzie do dowolnego kraju na świecie. Ludzie nie są chorzy - nie ma milionów ofiar świńskiej grypy. A więc to wszystko zostało zrobione aby zmusić ludzi i przygotować rządy do dawania szczepionek na siłę. Ale to im się nie uda. Nie sądzę... nikt nie będzie...
Rozmówca: Są pewne liczby ogłoszone przez WHO. Czy one są fałszywe?
Dr Rauni Kilde: Oczywiście. Ale zawsze musi pan pamiętać, że należy się zastanowić kto na tym korzysta. A kto na tym korzysta? Według mnie zostali oni do tego zmuszeni - przez kogo? Przez Big Pharmę, wielkie koncerny farmaceutyczne. A Big Pharma ma do czynienia z populacją [planety] i ze światowymi pieniędzmi. To są miliardy...
Rozmówca: Więc jaka jest ostatecznie [ich] strategia i cel? Jak pani myśli, jakie są ich intencje?
Dr Rauni Kilde: Celem ich jest pozbycie się tylu ludzi ile tylko jest to możliwe i zarobienie tyle pieniędzy ile tylko jest możliwe, ale... tym razem się przeliczyli. Ponieważ już na spotkaniu grupy Bilderberg 14-15 maja tego roku w Hellas [?] doszło prawie do podziału między nimi podczas dyskutowania tych spraw. I mogę sobie wyobrazić, że nawet ludzie zwykle biorący udział [w takich spotkaniach] nie zawsze podzielają plan Kissingera eliminacji dużej części populacji świata. I teraz, np. wczoraj rząd Finlandii podjął decyzję o zmianie prawa - co jest bardzo interesujące. Zmiana prawa dotyczy tego, że świńska grypa zostaje wykreślona z listy groźnych, poważnych, skażających chorób. A to oznacza, że ludzie teraz będą musieli za to płacić sami, więc będzie dla nich kwestia zapłacenia samemu... ale według mnie - oczywiście jest to temat dla prawników - ale według mojego zrozumienia, jeśli coś NIE JEST uznane za niebezpieczną chorobę, to nie możesz zostać zmuszony do przyjęcia szczepionki na to, prawda? A więc myślę, że znaleziono bardzo sprytne rozwiązanie. Czytałam również wypowiedź dyrektora VOLK (?) INSTITUTE z Norwegii, że nigdy nie rozważano przymuszania ludzi [do szczepień], ale ludzie mogą się zaszczepić [jeśli zechcą], ale ja mam nadzieję że NIKT się nie zaszczepi, a zwłaszcza nie dzieci, nie kobiety i w ogóle nikt.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 18 lis 2009, 17:46

Tak sobie myślę, czemu dalaś linka do dyskusji na stronie bhaktowskiej, dotyczącej ogólnoswiatowego problemu? Czyżby bhaktowie byli tylko autorytetami dla bhaktów nawet w dziedzinach pozareligijnych? Czy bhaktowie są ekspertami w tym temacie, czy też bazowali tam na innych informacjach? To nie wolno zwykłych sluchać zjadaczy chleba bo nie należą do HK, a my mamy sluchać tylko naszych autorytetów, czy dyskutantów z innej strony? Czy są oni nieomylni w tych sprawach? Jakie mieli informacje a jakich nie mieli? Dla mnie nie ma problemu posłuchać zjadacza mięsa, jeżeli mówi sensownie. Taki ukryty szowinizm w tej sprawie jest zastanawiający. Dyskusja, przynajmniej w tamtym momencie była wygodna, więc link, i automatyczna sugestia, że tu dyskusja jest jakaś nie taka. Teraz informacji jest o wiele więcej. Zapewne ich nie mieli wtedy. Kreujesz się, że promujesz rozsądkowe podchodzenie do tematow. Twoj rozsądek, w tym tylko przypadku oznacza usypianie czujności innych, ignorancję, (przykład z kurami). Bądźmy spokojni, nie działajmy pochopnie, poczekajmy aż przyjadą do nas ze szczepionką, nie ma paniki, szczepionka nas ocali. Mylisz rozsądek z ignorancją, z naturalną ludzką reakcją. Mylisz albo i nie. Obojętność, brak zdania? Zaniechanie też jest działaniem. A takie działanie też ma swoje konsekwencje (przykład z kurami). Tak więc, ten rozsądek nie jest rozsądkiem. Jest to zachowanie nawykowe co najwyżej. Wynika z natury, z wychowania (wpojenia) bądź z wyrachowania. Ponieważ coś mi się tu nie klei, mam prawo mieć wątpliwości. Ze też nie interesuje cię, czy nie otrzymasz czasem szczepionki, która cię może zabić... A jak ktoś docieka, to po nosie mu... I wytknąć zły link, a nie podać prawdziwego w zamian. Jak wyglada prawdziwy link? Co jest za nim?

Patrząc religijnie, już wyjaśniałem. Udowodniono, ze wirus jest sztuczny, ktoś go wymyślił. I wymyślił zapewne ten sam szczepionkę na niego, bo po co by wymyślał wirusa? Czego wirus nie zrobi to szczepionka doprawi.
Podstawą jest dobra odporność organizmu. Jak np. mój brat chorował na ospę, ja dzieliłem z nim pokój, nie zachorowałem. Rodzice mowią, że się mnie choroby zakaźne, te ostre, nie imają. Robili tak abym zachorował i miał z głowy ale nie dało się. Dobrze się odżywiajcie, regularny tryb życia i minimum problemów (strachu, horrorów, itp). Grypa zawsze się mutuje i nikt nie wnika jaki typ, po prostu leczy się jak zawsze i ludzie zdrowieją.

Ciekawostka. Dawniej jak były zarazy to zwyczajem cały czas biły dzwony w Rosji. I tam było najmniej chorób. Naukowcy rosyjscy zbadali temat i odkryli, że pewne wibracje dzwonów zabijają bakterie w jakims tam promieniu. Opracowali też rożne terapie na podstawie różnych tonów.


NIE MA ZAGROŻENIA, ŻOŁNIERZE SĄ ZBYTECZNI, MOGĄ PRZYJĄĆ SZCZEPIONKĘ:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nGo2QkcwhTM[/youtube]
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 18 lis 2009, 18:38

A może chcesz wykorzystać kontrowersyjny temat, ktorego jesteś pewna i mnie ośmieszyć (ktoś mi zasugerował). Zgadłem? Twoje feministyczne podejście każe ci zwalczać takich jak ja? I wykorzystujesz temat do tego? To tym bardziej źle o tobie świadczy jeżeli tak jest, aby taki temat wykorzystywać do własnych celów. Naprawdę mnie to żenuje, niezależnie od motywacji. W Polsce sprawy potoczyły się inaczej, mozesz nie wiedzieć mieszkając w Szwecji, tu trochę inny etap. Pewne argumenty są już przestarzałe. Podkopywac mozemy bez końca i wszystko. Do niczego nie dojśc w ten sposób. Czyli rozproszenie działań co jest podobne zaniechaniu, o ktorym pisałem przed chwilą. Czyli uzyskuje się efekt podobny. Logika znana od lat. Prabhupad mówił, że jeśli od środka się nie rozwalimy to nic nas nie rozwali. Dlatego jak chcesz cos rozwalić to wejdź do srodka.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ