Pandemie, epidemie, zarazy.

Ayur Weda, medycyna, yoga, naturalne metody leczenia. "Naukowcy mogli zrobić postęp w medycynie, ale czy jest jakieś lekarstwo, które pozwoli nam stwierdzić: "Już nie ma więcej chorób?" Czy jest takie lekarstwo? Nie. Na czym więc polega postęp naukowców? Właściwie ilość chorób jedynie wzrasta. Pojawia się tak wiele nowych." - Śrila Prabhupad - Prawda i Piękno rozdz. 29
Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pandemie, epidemie, zarazy.

Post autor: Vaisnava-Krpa » 29 sie 2020, 10:12

Z Facebooka:
"Wyznanie pani ratownik!..SZOK!!! " Ok...Jestem ratownikiem i orientuję się w temacie. Chciałabym odnieść się do śmierci z powodu Covid-19. Otóż sprawa wygląda tak: Po pierwsze, testy nie są przeznaczone do diagnostyki, lecz do badań naukowych. Wyniki są jak w rosyjskiej ruletce - zależy, jak trafi więc są zupełnie niewiarygodne. Po drugie, za stwierdzenie u pacjenta Covid -19 szpitale dostają dość wysokie dodatki. I po trzecie, za podłączenie do respiratora jest już konkretna kasa. I tutaj mamy problem. Pacjenci z zapaleniem płuc podłączani są do respiratorów wysokociśnieniowych. Często mają zakrzepicę płucną.

Co robią lekarze? Podkręcają ciśnienie , a ponieważ w płucach nie ma wymiany gazów, tkanka płucna zostaje rozrywana. Pacjent strasznie wówczas cierpi. Umiera. W mediach zostaje okrzyknięty jako ofiara koronawirusa. Bzdura !!! Jest ofiarą respiratora i lekarzy. Krąży fama, że korona tak niszczy płuca, że nic z nich nie zostaje. Tak, nic nie zostaje, gdyż właśnie respirator je zniszczył.

W takich przypadkach zalecana jest TLENOTERAPIA. Wówczas Zdecydowana większość by przeżyła. Premier UK i inni "wielcy" tego świata, u których stwierdzono Covid, zostali poddani właśnie tlenoterapii...Dlaczego? Nie do mnie pytanie. Jestem wściekła na to, co się dzieje i na to, że wszelkie próby uświadamiania ludzi kończą się obrażaniem mnie i nazywaniem putinowskim trollem, antyszczepionkowcem, płaskoziemcem, ect. To wszystko, co mam do powiedzenia. Dziękuję za uwagę."
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pandemie, epidemie, zarazy.

Post autor: Vaisnava-Krpa » 09 wrz 2020, 12:03

"TESTY PCR SĄ FAŁSZYWIE dodatnie - alarmują naukowcy w UK. Część z nich wykrywa martwy, niezakaźny patogen. Człowiek zakażony zaraża przez ok tydzień. Potem wirus u bezobjawowych jest martwy, nieaktywny lub nie umie się rozmnożyć, więc ten człowiek... nie zaraża.
A testy wychodzą DODATNIE.
I statystyki lecą w górę, a ludzie siedzą tygodniami w kwarantannie. To szaleństwo ze zmiennie dodatnimi i ujemnymi testami u zdrowych ludzi, teraz zobaczyli naukowcy. I CO DALEJ???"

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... 0TsPthbq48
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pandemie, epidemie, zarazy.

Post autor: Vaisnava-Krpa » 13 paź 2020, 13:34

Aktualna wiadomość od Bhaktivinoda Thakura:

„Bać się zarazy nie przystoi Vaisnavie. Spójrzcie tylko, bracia! Jaka plaga może wam zaszkodzić? Czy zaszkodzi wam, odbierając wasze bezużyteczne życie? Jeśli pragniesz korzyści dla siebie, niech epidemia dżumy będzie lekcją. Jeśli jutro dopadnie cię plaga, wyobraź sobie, że znikniesz, a całe twoje bogactwo i szczęście znikną.
Dlatego nie trać czasu, musisz nieustannie i szczerze z oddaniem intonować święte imię Hari! ”
(Śrila Bhaktivinod Thakur, Śri Sajjana Toshani, 10.2)

120896313_3962850530397473_3639782137380078394_o.jpg
English: "To fear the plague is not befitting to Vaishnava. Just look, O brothers! What plague can do to you? Will it harm you by taking away your useless life? If you wish a benefit for yourself, let the plague epidemic be a lesson for you. If tomorrow, the plague will get you, just imagine, you'll disappear and all your riches and happiness will vanish.
That's why, do not waste your time, you have to constantly and sincerely with devotion chant the holy name of Hari!"
(Srila Bhaktivinod Thakur, Sri Sajjana Toshani, 10.2)
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ