Szczepionki Broń Masowej Zagłady

Ayur Weda, medycyna, yoga, naturalne metody leczenia. "Naukowcy mogli zrobić postęp w medycynie, ale czy jest jakieś lekarstwo, które pozwoli nam stwierdzić: "Już nie ma więcej chorób?" Czy jest takie lekarstwo? Nie. Na czym więc polega postęp naukowców? Właściwie ilość chorób jedynie wzrasta. Pojawia się tak wiele nowych." - Śrila Prabhupad - Prawda i Piękno rozdz. 29
Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Szczepionki Broń Masowej Zagłady

Post autor: Mathura » 30 kwie 2010, 08:38

Bardzo ciekawy film. Dużo otwierających oczy informacji. Warto obejrzeć.

http://www.youtube.com/watch?v=pnQlNZ4l ... r_embedded#!

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Post autor: Green_lake » 30 kwie 2010, 14:02

Tak, tylko jak ja sie kiedyś krytycznie wypowiadałem m.in. o szczepionkach i w ogóle o tzw zachodniej medycynie to Rosenthali odsądzala mnie od czci i wiary.
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 30 kwie 2010, 15:33

Ciekawe zdania z tego filmu:

Rak był w zasadzie nie znany dopóki nie zaczęto szczepić ludzi.

Ludwik Pasteur pod koniec zycia chciał naprawić błąd i zaczał głosić, że "to nie mikroby, to na stan ciała trzeba uważać". Ale medycyna patentowa już ostro obrała ten kurs i nikt go nie słuchał.

Szczepienia są chemiczną lobotomią.

"Pojedyńcza szczepionka podawana sześciofuntowemu noworodkowi jest ekwiwalentem podania ważacemu 180 funtów doroslemu 30 szczepionek tego samego dnia." Więc jest to napaść na nasze dzieci.

Temat łączy się z wątkiem:

GNM - wirusy wywołujące chorobę nie istnieją!!!

http://forum.nama-hatta.pl/viewtopic.php?t=1614

oraz

Szczepienia niebezpieczne, ukrywane fakty

http://forum.nama-hatta.pl/viewtopic.php?t=745

oraz z innymi w tym dziale.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Visakha
Posty: 33
Rejestracja: 02 lut 2010, 11:07

Re: Szczepionki Broń Masowej Zagłady

Post autor: Visakha » 24 paź 2010, 19:07

Zamieściłam blog lekarza zajmującego się chorobami zakaźnymi jako przeciwwagę argumentów, które są tu poruszane. Rak moi drodzy to choroba opisywana już w starożytnym Egipcie, więc coś chyba nie do końca jest w porządku z teoriami powstania raka po szczepionkach.
Pozdrowienia.
Visakha

http://outsidelando7.blog.onet.pl/Strrr ... 16042795,n

22 października 2010
Strrrraszne szczepienia

Już Stańczyk udowodnił empirycznie,że w Polsce najwięcej jest medyków. Od tamtych czasów niewiele się zmieniło. Co powiedzielibyście o matce, która w tęgi mróz wystawia dziecko na podwórko w tenisówkach i samym sweterku, bo to takie ekologiczne? Czy sądzilibyście, że ma prawo tak postępować, bo to jej dziecko? Nie sądzę, raczej zapłonęlibyście świętym oburzeniem. A byłoby to działanie mniej niebezpieczne niż zaniechanie szczepień, co rozmaici medycy własnego chowu uzasadniają przykładami, wziętymi z internetu, z plotek, lub wprost z powietrza.
Jak co jakiś czas, tak kilka dni temu wypłynął w internecie temat szkodliwości owych szczepień. Wielu domorosłych mądrali udowadnia, jakie to szczepienia są szkodliwe,wręcz zabójcze. Między innymi mają być przyczyną autyzmu - jak to przeczytałam, dosłownie spadłam z kanapy. Autorzy tych rewelacji często powołują się na opinię lekarza, czyli albo kłamią, albo coś przekręcili, albo rozmawiali z kimś, kto tylko podawał się za lekarza. Zwłaszcza w internecie łatwo udawać, kogo się chce. Oliwy do ognia dolewają takie wątpliwe autorytety jak Reni Jusis, która powinna skoncentrować się na tym, co podobno umie, czyli śpiewaniu, i nie wchodzić w cudze kompetencje.
Nie twierdzę, że szczepionki nie mogą mieć skutków ubocznych. Mogą, bo wszystko je ma, choć ewidentną bzdurą jest to, że są przyczyną autyzmu czy nowotworów. Jednak trzeba by rozważyć, czy nie warto zaryzykować. Pisałam to już w różnych miejscach, ale powtórzę tutaj: 18 lat przepracowałam w szpitalu zakaźnym. Na co dzień widziałam dzieci bardzo cierpiące, także umierające lub zostające kalekami na całe życie wskutek powikłań zwykłych chorób wieku dziecięcego, przed którymi nie zostały zabezpieczone przez niepoważnych rodziców. Być może byli to rodzice, którzy dali się przekonać różnym pseudoautorytetom i nie pozwolili dziecka zaszczepić "bo jeszcze zacznie się cofać", "bo szczepionki powodują raka" itd. Ostatnio pediatrzy, dość mając walki z wiatrakami, zaczęli o takich wypadkach powiadamiać prokuraturę jako o przypadkach zaniedbania, prowadzącego do ciężkich uszkodzeń. W chwili obecnej toczy się właśnie jedna taka sprawa - rodzice,notabene prawnicy, więc nie debile - zabronili podania potomkowi szczepionki zintegowanej. Efekt? Dziecko zachorowało na zwykłą odrę, wywiązało się zapalenie rdzenia kręgowego, w konsekwencji paraliż. Lekarz prowadzący zgłosił sprawę do prokuratury...tyle, że dziecku nic to już nie pomoże. A pretensję będzie mogło mieć wyłącznie do rodziców, bo lekarze zrobili więcej niż mogli, by wyciągnąć je grabarzowi spod łopaty.
Chciałoby się powiedzieć: rozumiem,że ludzie nie chcą nabijać kasy koncernom farmaceutycznym. Skoro wolą dać zarobek firmie pogrzebowej lub takiej, co wyrabia sprzęt dla niepełnosprawnych, ich wybór. Tylko że, niestety, nie jest to ich prywatna sprawa, skoro dotyczy istoty ludzkiej, niebędącej ich własnością. Skoro prawo zabrania karania zwykłym klapsem w pupę (co nie ma innych konsekwencji poza uświadomieniem nieposłusznemu brzdącowi, że nie jest nietykalny), powinno również pilnować, by nie wystawiano życia i zdrowia dziecka na niebezpieczeństwo przez zaniechanie, spowodowane zwykłą głupotą.Istnieją wyjątki, rzecz jasna - specyficzne alergie, ale o tym, czy one rzeczywiście są, musi zdecydować pediatra. A informacji na temat zysków i ryzyka, wynikających ze stosowania szczepionek, lepiej szukać u specjalistów niż u plotkarzy - podobnie jak informacji o kursach akcji i prognozach giełdowych szukamy u maklera, nie u nauczyciela chemii.
Niestety, takie podejście do sprawy ma pewną podstawową wadę. A mianowicie byłoby logiczne i miałoby sens.
V.

Awatar użytkownika
padmak
Posty: 730
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:01
Lokalizacja: Birmingham/Milanówek
Kontakt:

Re: Szczepionki Broń Masowej Zagłady

Post autor: padmak » 25 paź 2010, 13:54

Polecam zatem Tobie Vishaka opinię innego lekarza na temat szczepionek: prof. Marii Majewskiej

http://forum.nama-hatta.pl/viewtopic.ph ... 64bac46a25 W wypowiedzi Arkadiusza z dnia 04.09.2009

Artykuł ten jest dla mnie bardzo autorytatywny. Przedstawia go osoba, która ma najwięcej do powiedzenia.
Zaskoczyło mnie w nim wiele niepokojących faktów. Przede wszystkim rtęć ukrywana pod nazwą thimerosal. Rtęć ta jest używana do szczepionek w ogromnych, szkodliwych dawkach (np. 125 razy przekroczenie bezpiecznej dawki).
Inną kwestią jest to, że niemal cały zapas thimerosal-u został wyprodukowany w latach 1930. przez firmę Eli Lilly i przez kilkadziesiąt lat był dodawany jako środek bakteriobójczy i konserwujący.

Wniosek dla mnie jest taki, że szczepionki mają swoje uzasadnienie, ale nie w takiej 'super' szkodliwej postaci.

Widocznie i w tym przypadku wygrały względy finansowe niż etyczne. Taniej jest użyć rtęć niż inne bezpieczne środki do konserwacji szczepionek.

Przy tej okazji tematu "rtęć" to znalazłem wiele informacji o tym, że hitlerowskie Niemcy w latach 1930 (trzydziestych) na masową skalę wykupywały rtęć. Poniżej jeden z przykładów:
Igor Witkowski, niezmordowany badacz i wybitny tropiciel hitlerowskich tajemnic, znalazł informację o transporcie rtęci, który miał opuścić Niemcy wewnątrz U-boota U-859. Okręt ten wypłynął z Niemiec w kwietniu 1944 roku i został zatopiony w cieśninie Malakka. Jego ładunek został wydobyty dopiero w latach siedemdziesiątych i okazało się wtedy, że są to... aż 33 tony rtęci.

Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Re: Szczepionki Broń Masowej Zagłady

Post autor: Mathura » 25 paź 2010, 15:42

Visakha

Jeden ma swoje doświadczenia a inny swoje.

Ciekawe czy lekarze tak chętnie powiadamiają prokuraturę o przypadkach zaniedbań, niewłaściwych diagnoz, błędów w procesie leczenia, popełnianych przez siebie samych jak i ich kolegów po fachu, a z którymi to przypadkami pewnie mają okazję się zetknąć? Następstwem takich zdarzeń nie raz są kalectwo lub śmierć pacjenta.

Ciekawe też czy ten lekarz zaszczepił swoją rodzinę i siebie samego na świńską grypę? Skoro była ponoć pandemia to powinien. Nie chce mi się grzebać w jego blogu aby sprawdzić co pisał w tamtym czasie.
Dziwne, że ta pandemia tak nagle się skończyła. Zniknęła jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Czyżby szczepionki tak zadziałały?
Dlaczego, skoro tak leży lekarzom na sercu dobro ludzi, nie wnoszą za wydaleniem z palestry byłego ministra zdrowia Balickiego, który tak mocno lobbował w sprawie szczepień na świńską grypę? Czyje interesy on reprezentował i nadal reprezentuje? Pacjentów? Środowisko medyczne lepi się od korupcji więc łatwo domyśleć się czyje.
Tak jak wszędzie, są ludzie i ludziska. Są uczciwi, szczerzy lekarze, są konowały jak i tacy, którzy ukończyli studia za łapówki i mają potem czelność brać się za uzdrawianie innych. Mam nadzieję, że autor blogu zalicza się do tych pierwszych. Czego życzę jego obecnym i przyszłym pacjentom

Visakha
Posty: 33
Rejestracja: 02 lut 2010, 11:07

Re: Szczepionki Broń Masowej Zagłady

Post autor: Visakha » 25 paź 2010, 17:10

Przedstawiłam tylko poglądy lekarza specjalisty, które znalazłam na blogu. Chodzi przecież o szczepienia, które posiadają setki badań i obserwacji niezależnych naukowców. Firmy nie są wstanie opłacić wszystkich i załałszować wyniki badań. Wiele z osób wykonujących badania naukowe zarabia dobrze i nie jest zainteresowana korupcją, dlaczego mają ryzykować własną karierą? Co do kupowania dyplomu lekarza. Tylko osoba, która skończyła studia medyczne w Polsce, wie jakiego niesamowitego wysiłku i wytrwałości one wymagają. To jest tysiące godzin spędzonych przy ksiażkach, a podczas specjalizacji oprócz zdobycia bardzo szczegółowej wiedzy teoretycznej, trzeba wiele, wiele godzin spędzić w szpitalu zdobywając wiedzę praktyczną. Jaka by ona nie była, napewno jest większa od wiedzy pseudouzdrowicieli, którzy dla pieniędzy potrafią powiedzieć wszystko, a sami ukończyli "trzy kursy na krzyż". Czy pseudouzdrowiciele zgłaszają się do prokuratury, jesli kolejna oszukana przez nich osoba umiera? Co do ministra - nie wybierają go lekarze, ale rząd. Zwykle medycy są niezadowoleni z pracy kolejnych ministrów zdrowia. Ostatecznie chyba, mimo wad, lekarze przecież nie chcą uśmiercać ludzi, a pomagać im. W XXI wieku, pomimo ogromnego postępu, nie można wyleczyć wszystkich chorych. Ale dlaczego za ten stan wiedzy winni mają być lekarze?
V.

Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Re: Szczepionki Broń Masowej Zagłady

Post autor: Mathura » 25 paź 2010, 17:49

Są jacyś niezależni naukowcy? Może milionerzy hobbyści, których stać na bycie niezależnymi.

Kilka lat temu głośna była sprawa kupowania egzaminów bodajże na Akademii Medycznej w Łodzi. Nie jestem w tej chwili pewny czy to tam. Proceder trwał od dawna. Znane były studentom ceny za poszczególne egzaminy,kto brał i kto załatwiał. Każdy mógł skorzystać jeśli chciał i było go stać. Studia są pewnie i ciężkie, ale można było sobie ulżyć. Sprawa została nagłośniona zdaje się w "Nie" Urbana. Czy ktoś za to beknął? Nie wiem. Czy ktoś beknie za świńską grypę? Pewnie nikt.

Pomimo ogromnego postępu jak to napisałaś, w XXi wieku chorych nie ubywa, a przemysł farmaceutyczny stoi w czołówce najlepiej zarabiających. Czy odpuszczą swoje dochody? Co by to była dla nich za strata gdyby wyleczyli choćby połowę chorych. Nie mówię już, że wszystkich. Jak zaczną zarabiać na naszym zdrowiu a nie chorobie to może zamiast produkować coraz to inne pigułki zadbają o odpowiednią edukację ludzi i profilaktykę. A tak to można sobie tylko pomarzyć.

Właśnie oglądam Panoramę. Pacjentka 6 lat sądziła się z dentystką, która zniszczyła jej zęby. Z 16 powołanych biegłych wszyscy odmówili wydania opinii. Nie chcieli zeznawać przeciwko koleżance po fachu. Sprawę udało się doprowadzić do końca dopiero z pomocą Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.
Jeszcze trochę a sprawa uległa by przedawnieniu i pani dentystka wywinęła by się od odpowiedzialności.
W Polsce jest rocznie ponad 20 000 przypadków błędów lekarskich.
Tylko 2000 z nich trafia do sądów
Tylko 2% spraw udaje się wygrać poszkodowanym.
Klika lekarzy nie lubi zeznawać przeciwko sobie.
Za to jak widać chętnie donosi na innych.

Visakha
Posty: 33
Rejestracja: 02 lut 2010, 11:07

Re: Szczepionki Broń Masowej Zagłady

Post autor: Visakha » 29 sty 2011, 12:57

Pięknie krytykujesz innych - osoby które uratowały życie niejednego człowieka i poświęciły wiele lat, żeby móc pomagać innym (chociaż oczywiście to ich zawód). Swoje wady też umiesz zobaczyć?
V.

ODPOWIEDZ