Czym jest Aids - naukowe oszustwo?

Ayur Weda, medycyna, yoga, naturalne metody leczenia. "Naukowcy mogli zrobić postęp w medycynie, ale czy jest jakieś lekarstwo, które pozwoli nam stwierdzić: "Już nie ma więcej chorób?" Czy jest takie lekarstwo? Nie. Na czym więc polega postęp naukowców? Właściwie ilość chorób jedynie wzrasta. Pojawia się tak wiele nowych." - Śrila Prabhupad - Prawda i Piękno rozdz. 29
Visakha
Posty: 33
Rejestracja: 02 lut 2010, 11:07

Re: Czym jest Aids - naukowe oszustwo?

Post autor: Visakha » 09 lut 2011, 23:03

Wolę mieć otwaty umysł na Bhakti. Pozostałe dylematy, to dla mnie strata cZasu, któregto mam i tak mało. Nie wiem z czego będą się śmiać, a co podziwiać za 100 lat, ale mnie to specjalnie nie martwi. Nie wiem, co będę robić za 100 lat.
V.

Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Re: Czym jest Aids - naukowe oszustwo?

Post autor: Mathura » 10 lut 2011, 08:37

Zatem po co tracisz czas wklejając te same cytaty z GW w różnych watkach. Masz go jak twierdzisz mało więc szanuj go.
My nie uważamy, że wszystko co oferuje współczesny system medyczny jest be, ani też nie uważamy, że wszystko to co oferuje współczesna medycyna alternatywna jest cacy. Ludzie, którzy kantują są i tu i tu.
Jednak większymi kanciarzami są ci co mają większe możliwości i bez skrupułów je wykorzystują. Większe możliwości (kasę) mają firmy farmaceutyczne, które jak widać przekupić mogą niemal każdego. Ich wpływy są ogromne. Manipulują badaniami, okłamują, sieją nieprawdę, wprowadzają w błąd lekarzy i środowisko medyczne w ogóle. Jest to prowadzone na tak szeroka skalę, że trudno za tym nadążyć i rozeznać się. Nie nadążają specjaliści a co dopiero zwykły człowiek. Natłok reklam, informacji, opinii "ekspertów" wciskanych w "Kawa czy herbata", "Witaj Polsko", "Pytanie na śniadanie", "Dzień dobry TVN" i innych tego typu wiarygodnych programach, w prasie kobiecej, otumania i o to właśnie chodzi. Masz być jak ciele, iść do apteki i kupować produkty. Jakieś cud lekarstwa na wszystko.
Nie martw się mieszkańcu ziemi. WHO czuwa nad twoim zdrowiem. Ufaj nam.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Czym jest Aids - naukowe oszustwo?

Post autor: Vaisnava-Krpa » 23 paź 2012, 12:00

I człowiek stworzył HIV

Obrazek

AIDS – zmora XX wieku, stało się przedmiotem wielu teorii spiskowych. Nagłe i tajemnicze narodziny choroby skłoniły niektórych do wniosku, że wywołujący ją HIV wcale nie wyewoluował w afrykańskich tropikach. Jego domem mają być amerykańskie laboratoria wojskowe. Czego jeszcze nie wie społeczeństwo?

http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-sp ... tykul.html


I jeden z komentarzy:

~Adam W.: Faktem jest, ze wirus nigdy nie zostal zidentyifikowany. Przez zaden instytut. Faktem jest, ze tzw. testy nie sa specyficznymi testami na HIV, tylko pokazuja "nadmiar" przeciwcial w organizmie. Faktem jest, ze nadmiar tych przeciwcial maja (co jest naturalne) np. kobiety ciezarne.
Faktem jest, ze to tzw. "leki" na AIDS powoduje te symptomy, ktore przypisuje sie HIV.
Faktem jest, ze gdyby ludzie wreszcie uzywali swoje wlasne tkanki mozgowe do myslenia, a nie uwazali mediia i biale kitle za Bogow, to mozna byloby wiele istnien ludzkich ocalic.
Polecam dokumentacje na stronie internetowej :
I won't go quietly (w jezykach: angielskim, niemieckim lub rosyjskim). Polska wersja filmu dokumentalnego na ten temat tez juz istnieje.
Pozdrawiam bardzo serdecznie.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ