Prawda o leczeniu kanałowym zębów

Ayur Weda, medycyna, yoga, naturalne metody leczenia. "Naukowcy mogli zrobić postęp w medycynie, ale czy jest jakieś lekarstwo, które pozwoli nam stwierdzić: "Już nie ma więcej chorób?" Czy jest takie lekarstwo? Nie. Na czym więc polega postęp naukowców? Właściwie ilość chorób jedynie wzrasta. Pojawia się tak wiele nowych." - Śrila Prabhupad - Prawda i Piękno rozdz. 29
Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Prawda o leczeniu kanałowym zębów

Post autor: Waldemar » 22 paź 2023, 08:44

Dużo cennych informacji o leczeniu kanałowym zębów :

Balaram das mówi:
19. października 2023 o 23:48

Jeśli musisz udać się do dentysty, upewnij się, że jest to dentysta „holistyczny”, który nie leczy „kanałowo”. Przynoszą ogromne zyski branży, ale udowodniono, że powodują infekcje prowadzące do chorób, w tym raka, w całym organizmie.

Wyciągając nerw z korzeni, zabili ząb, pozostawiając jednak osłonkę nerwu, którą następnie wypełnili „środkami antyseptycznymi”, które miały krótkotrwały efekt. To jak zabicie drzewa i pozostawienie martwego pnia w ziemi.. będzie powoli gnić i rozkładać się.

Każdy z 32 zębów ma meridian prowadzący do różnych narządów i funkcji organizmu, a infekcja odpowiedniego dziąsła może prowadzić do raka, zwłaszcza raka piersi.

Oto instruktażowy film na temat „Toksyczności kanałowej”. https://youtu.be/FfVjAUfgSNs?list=PLERp ... dlJclF5vav

Również wideo na temat „Meridiany.. Połączenie ząb/ciało” https://youtu.be/3AicWRT9TaA?list=PLERp ... i1TVXDEF5H

"Dr. Thomas Rau, który prowadzi Klinikę Paracelsus (klinikę onkologiczną od 1958 roku) w Szwajcarii, sprawdził dokumentację ostatnich 150 pacjentek z rakiem piersi leczonych w jego klinice. Odkrył, że 147 z nich (98%) miało jeden lub więcej zębów kanałowych na tym samym południku, co pierwotny guz raka piersi.
W jego klinice znajduje się oddział stomatologii biologicznej, gdzie wszyscy pacjenci chorzy na raka po zgłoszeniu się najpierw oczyszczają jamę ustną, a zwłaszcza usuwają wszystkie zęby kanałowe.
Co roku w samych Stanach Zjednoczonych przeprowadza się około 24 milionów zabiegów leczenia kanałowego. W 1925 roku w badaniu przeprowadzonym przez dr Westona Price'a i 60 wybitnych badaczy udowodniono, że są one śmiercionośnymi czynnikami chorobotwórczymi.
Od tego czasu ADA i Amerykańskie Stowarzyszenie Endodontów (AAE) ukrywają wyniki tego badania.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Prawda o leczeniu kanałowym zębów

Post autor: Vaisnava-Krpa » 01 lis 2023, 13:50

Ostatnio leczyłem zęba, bo musiałem mieć zaświadczenie przed operacją, że są zdrowe, a okazało się, że pod leczonym kiedyś kanałowo zębem jest źródło bakterii, które mogą utrudniać gojenie ran pooperacyjnych. Zapłaciłem za to 3200 zł, za jednego zęba (ząb trzykanałowy). Biznes, że tylko iść na dentystykę. Polecam :)
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Prawda o leczeniu kanałowym zębów

Post autor: Vaisnava-Krpa » 01 lis 2023, 20:49

730620 - Wykład SB 01.10.05 - Mayapur

Prabhupāda: Zatem wszystko w naturze musi coś dawać. Taka jest kolejność. Wszystko, co widzimy, nadyah, rzeka. . . dlaczego Bóg stworzył rzekę? Posiada funkcję. Podobnie samudrah, oceany; podobnie wzgórza, góry, girayah; savanaspati, warzywa. Wszystkie te warzywa, które rosną, każde warzywo, pnącze, ma jakąś funkcję, nie wiemy. Ponieważ nie znamy zastosowania tych warzyw, pnączy, idziemy do lekarza, lekarza. W przeciwnym razie, jeśli ktoś jest chory, lekarstwo jest tam. Nie wiemy jak to wykorzystać.

Jeszcze w odległych wioskach, w lasach, nie przychodzą do lekarza, do lekarzy. Bhillowie, aborygeni, znają tak wiele leków. Z bólem zęba idziemy do dentysty i usuwają zęby, ale czytałem w medycynie ajurwedyjskiej, jest lek, korzeń, tylko jeśli dotkniesz tej strony jamy ustnej, wszystkie zarazki zgromadzone w zębach wyjdą na zewnątrz . Widziałem to. Czasami w roku 1931 lub '32 odczuwałem bardzo silny ból zęba. Zostałem więc zabrany przez mojego sługę do jakiejś dżungli. . . ta waidja. Wyleczyli mnie, a dentysta nie. Tyle razy chodziłem do dentysty. Mam swoje praktyczne doświadczenie. A w literaturze ajurwedyjskiej jest wzmianka o jakimś leku, korzeń tylko jeśli się tu dotknie, zarazki zebrane w zębach, wyjdą w kącikach zębów, jakieś zarazki – czasem swędzi; są wszystkie zarazki — więc wyjdą.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Re: Prawda o leczeniu kanałowym zębów

Post autor: Waldemar » 09 lis 2023, 11:07

W 2017 r. miałem leczoną 3 kanałową 8. Po pół roku miałem od niej początek sepsy. Ledwo zdążyłem ją wyrwać. Jeden korzeń na końcu był zgięty pod kątem prostym.

ODPOWIEDZ