Głosuj na blog Lakshmi!

Przepisy, porady kulinarne. "Błędem byłoby jednak sądzić, że wystarczy zostać wegetarianinem, by żyć w zgodzie z prawami natury. Rośliny to także żywe stworzenia. Nie wystarcza też świadomość, że zgodnie z prawem natury jedna żywa istota służy za pokarm innej. Dla człowieka sprawą zasadniczą jest poznanie Najwyższego Pana. Sam ścisły wegetarianizm nie jest jeszcze powodem do dumy. Człowiek musi poświęcić wszystko służbie dla Pana i spożywać tylko resztki pożywienia Mu ofiarowanego. W ten sposób właściwie wywiąże się ze swych obowiązków." - – Sri Isopanisad tekst 1 zn.
Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Głosuj na blog Lakshmi!

Post autor: Purnaprajna » 05 kwie 2012, 23:55

Głosuj na wegetariański blog Lakshmi "Pure" (Pure Vegetarian) w kategorii "Best Special Diets Blog", który został nominowany do finału przez renomowany magazyn The Saveur spośród 40 tysięcy blogów!

W celu oddania głosu należy:

1) zarejestrować się na stronie http://www.saveur.com/article/kitchen/2 ... -Finalists (zajmuje to 30 sekund i nie wymaga potwierdzenia e-maila)

2) Kliknij na http://www.saveur.com/food-blog-awards/ ... 1000013350 (jest to bezpośredni link do kategorii "Best Special Diets Blog"/ "Najlepszy Blog Specjalnej Diety"), potem na zdjęcie prasadam z blogu "Pure", a następnie "Vote"

PS. Autorką blogu "Pure Vegetarian" jest moja ulubiona żona Vairagya-lakshmi devi dasi! :D

Awatar użytkownika
padmak
Posty: 730
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:01
Lokalizacja: Birmingham/Milanówek
Kontakt:

Re: Głosuj na blog Lakshmi!

Post autor: padmak » 15 maja 2012, 20:04

Zalogowałem się
Znalazłem odpowiednią kategorię
Zaznaczyłem "czyste jedzonko" PURE
Wyskoczyła czerwona fajeczka.
Jednak nie znalazłem VOTE
vote tylko wyskakuje jak się nie jest zalogowanym.

Obrazek

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Głosuj na blog Lakshmi!

Post autor: Purnaprajna » 15 maja 2012, 21:46

Dziękuję. Konkurs zakończył się 2 tygodnie temu.

ODPOWIEDZ