Policjanci dostaną mundury o zapachu kwiatów

Co cię porusza, boli, cieszy
Awatar użytkownika
Asikunda
Posty: 117
Rejestracja: 03 gru 2006, 11:29
Lokalizacja: NRR Mysiadło

Policjanci dostaną mundury o zapachu kwiatów

Post autor: Asikunda » 14 mar 2007, 12:02

Policjanci dostan? mundury o zapachu kwiatów


Policjanci z zachodnich Indii zostan? wyposażeni w mundury nasycone zapachem cytrusów i kwiatów.
Pachn?ce uniformy maj? poprawić wizerunek funkcjonariuszy.


- Większo?ć policjantów wygl?da na zmęczonych i przepoconych. Nikt nie chce ich spotykać, ale je?li będ? ładnie i ?wieżo pachnieć, ludzie nie będ? mieli problemów z rozmawianiem z nimi - powiedział Somesh Singh, który zaprojektował nowe mundury.

Uniformy zostan? wprowadzone w ci?gu najbliższych kilku miesięcy. Będ? nie tylko pachnieć, ale także ?wiecić w ciemno?ciach (dzięki wykorzystaniu specjalnych włókien i wzorów). - W ten sposób łatwo będzie zlokalizować policjanta w nocy - wyja?nia Singh.

- Nie chcemy już starych, br?zowych mundurów z grubej wełny. Je?li nowe uniformy będ? nas wyróżniać w tłumie i utrzymywać przyjemny zapach, to z chęci? będziemy je nosić - powiedział przedstawiciel policjantów, R.K. Patel.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 85893.html
Life's a game,
soul is serious

Avi
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2007, 21:23
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Avi » 14 maja 2007, 14:53

Czy ktoś już może dorwał jakieś zdjęcie takiego munduru? :) Hmmm.... Mam w domu jednego policjanta i często obracałam sie w tym środowisku, znajomi znajomych itp. Jakos cieżko by mi było sobie wyobrazić zeby np. wprowadzili cos takiego w Polsce. Chociaż kto wie, niby klimat sie ociepla, więc a nóż, za kilkanascie lat komenda główna nas czyms zaskoczy.
Co do Indii, widocznie problem nieświeżości policji musiał być znaczny, skoro wpadli na pomysł takich mundurów.

ODPOWIEDZ