Tajemnica Tajemnych Stowarzyszeń - Obejrzyjcie ten film

Co cię porusza, boli, cieszy
Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Tajemnica Tajemnych Stowarzyszeń - Obejrzyjcie ten film

Post autor: Mathura » 10 cze 2012, 10:48


Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Obejrzyjcie ten film

Post autor: trigi » 10 cze 2012, 14:41

Jak zwykle naginanie faktów dla swojej wygody (Visnu, Kryszna, Isi,Devaki, kult natury) ale cos tam sie zgadza, okultyzm, materializm szaleje. Facet twierdzi ze jest w królestwie swego Pana i tam jego serce. Wspaniale, nic tylko przyklasknąć. Vaisnavów też więc czym się przejmować?
Retoryka jak u Jehowców, KK demonem zła, nierządnica i wieża Babel. Protestanckie kraje oazą wiary w Boga, jasne ja tam widze tony materializmu w Szwecji czy Danii (czyżby tam nie było rzeżni i aborcji, rozwodów toksykacji i morderstw??? Czy to tylko przyjezdni katol - iccy polaczkowie lub muzułmani z kebebem?). Dania : (luteranizm: 77,46% - z czego tylko 2-3% regularnie praktykuje)wiki.
Kult natury jest kultem diabła? Chyba wyrazenie szacunku dla Ziemi - Bhumi, Słońca i Księżyca jako wielbicieli Visnu to nie okultyzm. Pod warunkiem ze przestrzega sie 4 zasady, a Visnu jest w centrum.
Takie moje wrazenia.

Awatar użytkownika
padmak
Posty: 730
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:01
Lokalizacja: Birmingham/Milanówek
Kontakt:

Re: Obejrzyjcie ten film

Post autor: padmak » 10 cze 2012, 16:16

Zgodnie z instrukcją - obejrzałem do końca. Jedyny element Vaisnawa to przyrównanie Krsny do matki jako trójcy: Ojciec, Matka i Syn. Na jakiej podstawie? Jakiejś spekulacji?
Film może ciekawy, dla osób zainteresowanych historią. Ale co (lub kogo) reprezentuje profesor Walter J. Veith? Znalazłem, ze jest ornitologiem a prywatnie Adwentystą.
To tyle z mojej strony.

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Obejrzyjcie ten film

Post autor: trigi » 10 cze 2012, 20:29

Czy aby tylko żydzi - illuminaci - KK - i inni masoni narobili takiego bajzlu?
http://www.youtube.com/watch?v=aJDtES0i4GA

Stany Zjednoczone nie mają oficjalnej religii państwowej. Według American Religious Identification Survey, w 2001 r. 81,1% Amerykanów określiła się jako chrześcijanie. 52% Amerykanów należało do różnych Kościołów protestanckich. Amerykański protestantyzm jest bardzo podzielony, w USA istnieją setki Kościołów, które działają lokalnie. W 2001 r. największą wspólnotą protestancką była Południowa Konwencja Baptystów (17,2%), a dalej: metodyści (7,2%), luteranie (4,9%), prezbiterianie (2,8%) i zielonoświątkowcy (2,2%). Do Kościoła katolickiego należało 25,9% społeczeństwa i jest to tym samym największa wspólnota religijna w Stanach Zjednoczonych. Amerykańscy katolicy są przede wszystkim potomkami Włochów, Irlandczyków, Polaków i Niemców. Współcześnie, do gwałtownego wzrostu liczby katolików, w założonym przez protestantów kraju, przyczyniła się imigracja z krajów Ameryki Południowej.wiki

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Obejrzyjcie ten film

Post autor: trigi » 11 cze 2012, 08:31

Do tego filmu mozna dorzucić ten:
http://www.youtube.com/watch?v=BwYQtQlG ... re=related
Otruli MJ bo chciał wyrwać się z koła illuminati i przemysłu muzycznego...
Jedno jest faktem działanie jednocześnie na dwóch frontach, tak po prostu jest szybciej niż na jednym. Zeby skutecznie zgnieść lub skleić trzeba ściskać z dwóch stron.

Tak z przymróżeniem oka, niektórzy w byłych ex bez tak dogłębnych studiów widzą wężowe żmije i gady, śmieszą mnie takie filmiki:
http://www.youtube.com/watch?v=Yd6COlRY ... re=related
05.17.12 Znaczenie: (...)
Innym istotnym punktem w tym wersecie jest to, że na wszystkich tych 8 niebiańskich varsach mężczyźni i kobiety doznają przyjemności seksualnej, ale mimo to nie ma tam brzemienności. Brzemienność istnieje tylko w życiu na niższym etapie. Na przykład zwierzęta takie jak psy i świnie zachodzą w ciążę dwa razy do roku i za każdym razem wydają na świat przynajmniej pół tuzina młodych. Jeszcze niższe gatunki życia, takie jak żmije, rodzą za jednym razem setki młodych. Werset ten informuje nas, że na etapach życia wyższych od naszego brzemienność pojawia się jedynie raz w życiu. Ludzie nadal mają życie seksualne, ale nie ma brzemienności. A w świecie duchowym – z powodu wzniosłego oddania – ludzie nie są bardzo przyciągani do życia seksualnego. Praktycznie mówiąc, w świecie duchowym nie ma seksu, a nawet jeśli czasami ma miejsce, nie ma w ogóle brzemienności.
Ale trzeba uwazać na takie reptorianki bo będzie dużo dzieci do wykarmienia. :D Setki !!!

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tajemnica Tajemnych Stowarzyszeń - Obejrzyjcie ten film

Post autor: Vaisnava-Krpa » 11 cze 2012, 09:45

Prahlad Nrsimha Prabhu
Bóg w trzech aspektach to nie Trójca Święta

http://www.nama-hatta.pl/news.php?readmore=1513
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Tajemnica Tajemnych Stowarzyszeń - Obejrzyjcie ten film

Post autor: Purnaprajna » 11 cze 2012, 11:21

Vaisnava-Krpa pisze:Bóg w trzech aspektach to nie Trójca Święta
Nie kłóćmy się o szczegóły. Dodajmy do Świętej Trójcy samego siebie i już będzie Bóg, jako Święta Czwórca. Lepiej? ;)

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Tajemnica Tajemnych Stowarzyszeń - Obejrzyjcie ten film

Post autor: trigi » 15 cze 2012, 20:17

Fajnie, ale ja proponuje aby każdy sobie wybrał z możliwych opcji i dopisał - tattva
(moje typy tri i panca :D)
śūnya-,
éka-,
dvi-,
tri-, (HARE,KRYSZNA,RAMA)
catúr-,
pañca-,
sás-,
saptá-,
astá-,
náva-

ODPOWIEDZ