Jest coraz lepiej a będzie jeszcze lepiej....

Co cię porusza, boli, cieszy
Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Jest coraz lepiej a będzie jeszcze lepiej....

Post autor: Green_lake » 30 cze 2011, 12:42

Świat się kończy, polecam lekturę i ciekaw jestem Waszej opinii:

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obc ... _plci.html
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

Arleta
Posty: 514
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:05
Lokalizacja: Katowice

Re: Jest coraz lepiej a będzie jeszcze lepiej....

Post autor: Arleta » 03 lip 2011, 16:34

W sumie to jest takie typowe wykorzystywanie głupich rodziców przez lekarzy-szarlatanów. Produkowanie fizycznych i psychicznych kalek za duże pieniądze.

To jest tak idiotyczne, że aż trudno w to uwierzyć..., chociaż, kto wie?- ludzka głupota nie ma granic.
Najważniejszy jest człowiek, a nie idea.

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Re: Jest coraz lepiej a będzie jeszcze lepiej....

Post autor: Green_lake » 05 lip 2011, 08:34

Arleta pisze:W sumie to jest takie typowe wykorzystywanie głupich rodziców przez lekarzy-szarlatanów. Produkowanie fizycznych i psychicznych kalek za duże pieniądze.

To jest tak idiotyczne, że aż trudno w to uwierzyć..., chociaż, kto wie?- ludzka głupota nie ma granic.
Nie wiem, kto kogo wykorzystuje. Sądzę, że gdyby nie zachłanność i pazerność oraz brak świadomości wyrządzania dziecku szkody przez rodziców to lekarze lekarze mogliby sobie jedynie proponować. Lekarze wyłącznie spełniają zachcianki, a że to z drugiej strony jest niemoralne... ale czy lekarze zawsze się kierują moralnością?

Kolejny fajny temat odnośnie lekarzy i naukowców. A czy dziś jest inaczej? Kto wie czy za 50 lat nie okaże się, że masa substancji dziś uważanych za cudownych jest po prostu szkodliwa, tak jak to było z radem: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... ntarz.html
Ale też czytałem również o heroinie, która przez wiele lat była przepisywana jako cudowny środek prawie na wszystko :) Np znana firma BAYER zarobiła na niej krocie!
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

Arleta
Posty: 514
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:05
Lokalizacja: Katowice

Re: Jest coraz lepiej a będzie jeszcze lepiej....

Post autor: Arleta » 05 lip 2011, 21:24

Green_lake pisze: Nie wiem, kto kogo wykorzystuje. Sądzę, że gdyby nie zachłanność i pazerność oraz brak świadomości wyrządzania dziecku szkody przez rodziców to lekarze lekarze mogliby sobie jedynie proponować. Lekarze wyłącznie spełniają zachcianki, a że to z drugiej strony jest niemoralne... ale czy lekarze zawsze się kierują moralnością?
Jest jasne, że większa wina jest po stronie lekarzy i naukowców, bo są to ludzie, którzy (przynajmniej teoretycznie) mają większą wiedzę niż inni ludzie. Ale chęć zarobku jest większa niż moralność. Osobiście nie mam żadnego zaufania do lekarzy.

Cała ta sytuacja jest nierozwiązywalna dla przeciętnych ludzi (bo dla bhaktów bardzo łatwa do rozwiązania) i wynika z warunków kali yugi. :cry: :?
Najważniejszy jest człowiek, a nie idea.

ODPOWIEDZ