Nadchodzi nowa grypa: kozia

Co cię porusza, boli, cieszy
Awatar użytkownika
Indulekha
Posty: 360
Rejestracja: 24 lis 2006, 22:00
Lokalizacja: Kraków

Nadchodzi nowa grypa: kozia

Post autor: Indulekha » 11 gru 2009, 19:09

Nadchodzi nowa grypa: kozia :twisted:
Szykuje się kolejna grypowa panika? Jeszcze nie uporaliśmy się z wirusem tzw. świńskiej grypy, a media informują już o kolejnej odmianie - koziej. W Holandii zmarło na nią sześć osób - donosi niemiecki dziennik "Die Presse" na swojej stronie internetowej.
Z powodu "Gorączki Q", która powoduje grypę u ludzi i kóz holenderski minister zdrowia Ab Klink kazał już zabić klikadziesiąt tysięcy zakażonych zwierząt.

- Wolałbym dostać grypę świńską niż kozią - narzeka Bos Jacqueline van den Bos. 50-latek walczył z chorobą osiem miesięcy. - Wysoka gorączka, którą miałem na początku choroby na szczęście minęła. Ale ja nadal czuję się słaby i zmęczony - opowiada. Wciąż przyjmuje antybiotyki.


http://wiadomosci.onet.pl/2093888,12,na ... ,item.html

Awatar użytkownika
padmak
Posty: 730
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:01
Lokalizacja: Birmingham/Milanówek
Kontakt:

Post autor: padmak » 11 gru 2009, 20:42

Dziś też słyszałem wypowiedź premiera Donalda Tuska, który wypowiadał się w Brukseli że rząd Polski nie kupi szczepionek na świńską grypę. Uzasadnił to, że nie będzie brał odpowiedzialności za produkt za który nawet jego producent nie chce wziąć odpowiedzialności.
Powiedział też, że pieniądze są na zakup szczepionek ale tych nie będzie kupował.
Poza tym już cztery kraje Unii Europejskiej chce odsprzedać swoje nadwyżki szczepionek do Polski. Po prostu ludzie nie chcą się szczepić. Kasa została wydana, koncerny zarobiły a ludzie tego jakoś tego nie doceniają :)

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Nadchodzi nowa grypa: kozia

Post autor: Purnaprajna » 12 gru 2009, 20:30

Indulekha pisze:Nadchodzi nowa grypa: kozia :twisted:
Dziękuję, poczekam na jeżą! :twisted:

Awatar użytkownika
Yogi Krishnaram
Posty: 223
Rejestracja: 16 cze 2007, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yogi Krishnaram » 12 gru 2009, 20:53


Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 18 gru 2009, 08:43

Jak będzie grypa Prezydencka to może się zaszczepię.
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Bolito
Posty: 839
Rejestracja: 17 lut 2008, 21:06
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bolito » 19 gru 2009, 20:43

Moja szczurka niedawno kichnęła mi prosto w nos. Jeżeli to szczurza grypa, to podzielę się wrażeniami :D
Nie jedz na czczo (grafitti)

Gauri
Posty: 313
Rejestracja: 29 lis 2006, 16:49

Re: Nadchodzi nowa grypa: kozia

Post autor: Gauri » 21 gru 2009, 05:17

Indulekha pisze:Nadchodzi nowa grypa: kozia :twisted:
Szykuje się kolejna grypowa panika? Jeszcze nie uporaliśmy się z wirusem tzw. świńskiej grypy, a media informują już o kolejnej odmianie - koziej. W Holandii zmarło na nią sześć osób - donosi niemiecki dziennik "Die Presse" na swojej stronie internetowej.
Z powodu "Gorączki Q", która powoduje grypę u ludzi i kóz holenderski minister zdrowia Ab Klink kazał już zabić klikadziesiąt tysięcy zakażonych zwierząt.

- Wolałbym dostać grypę świńską niż kozią - narzeka Bos Jacqueline van den Bos. 50-latek walczył z chorobą osiem miesięcy. - Wysoka gorączka, którą miałem na początku choroby na szczęście minęła. Ale ja nadal czuję się słaby i zmęczony - opowiada. Wciąż przyjmuje antybiotyki.


http://wiadomosci.onet.pl/2093888,12,na ... ,item.html
Holandia to najbardziej zmutowany kraj w uni,wiec nie dziwie sie ze kozy odpłacają sie pieknym za nadobne :lol:
Podejrzewam ze minister zdrowia tamtejszego rządu jest ukrytym sympatykiem bogini kali i to dla niej wykonał egzekucje tylu koz. :evil: :wink:
a mnie juz te informacje i nowinnki chorobowe ze swiata tak nudzą ze ja chyba otworze kopalnie koz :oops: :D a fuuuuuuuuuuuu :oops:

Awatar użytkownika
Indulekha
Posty: 360
Rejestracja: 24 lis 2006, 22:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Indulekha » 12 sty 2010, 14:29


Awatar użytkownika
Draupadi dd
Posty: 100
Rejestracja: 05 cze 2008, 18:25

Post autor: Draupadi dd » 12 sty 2010, 17:21

Hare Krishna,
nie ma to jak manipulowanie spolecznosciami-kiedyś było tzw: morowe powietrze; a co jak będzie "kacza" grypa? :lol:
pokłony

yogamaya

Post autor: yogamaya » 12 sty 2010, 18:00

Draupadi dd pisze:a co jak będzie "kacza" grypa? :lol:
pokłony
już była ale szybko mu przeszła

ODPOWIEDZ