rangi na forum

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Purnaprajna » 08 gru 2006, 16:42

bhn Magdalena pisze:czy KAPCARZ to nie jest jakies wyzwisko przypadkiem?
CO to znaczy?
Za moich czasów, tzn. ok. 17-u lat temu kiedy to wyjechałem z Polski, nie było to wyzwiskiem i mam szczer? nadzieję, że nie jest nim teraz, bo popełniłbym spore faux pas. "Jeżdzenie na Kapcach" czyli sprz?tanie ?wi?tyni było popularnym tytułem, przyznawanym entuzjastycznie, szczególnie w ?wi?tyni gdańskiej, sk?d przeniosło się i do innych rejonów kraju. "Kapcarz" jest skrótem od powyższego.

PS. Kiedy ludzie zaczyn? prosić o wyja?nienia mojego żartu, to pewny znak, że muszę chyba popracować nad jako?ci? mojego poczucia humoru. :)

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 21 gru 2006, 16:41

Pomy?lałem, że rangi nie maj? żadnego znaczenia, i tak widać kto ile i jak pisze, może zamiast tego wpisywać co? co może powiedzieć o nas innym np. czy kto? jest bhakt?, z jakiej organizacji i czy się utożsamia z ni?. Często jest tak, że kto? mówi, że nie podoba mu się dzialanie kogo? z organizacji a jak docgodzi do czego to tamta osoba mówi, ze ona z żadnej organizacji nie jest, nawet jak jest inicjowana (a jednak pracuje na wizerunek organizacji). Może pisać ulubiony kolor, ksiażkę, mistrza duchowego lub co? innego :) Ja naprzykład jestem leworęczny, mógłbym napisać :lol: Albo wiek! To dużo daje innym o nas.

Awatar użytkownika
Kula-pavana
Posty: 238
Rejestracja: 27 lis 2006, 17:46

Post autor: Kula-pavana » 21 gru 2006, 16:54

Arkadiusz pisze:Pomy?lałem, że rangi nie maj? żadnego znaczenia, i tak widać kto ile i jak pisze, może zamiast tego wpisywać co? co może powiedzieć o nas innym np. czy kto? jest bhakt?, z jakiej organizacji i czy się utożsamia z ni?. Często jest tak, że kto? mówi, że nie podoba mu się dzialanie kogo? z organizacji a jak docgodzi do czego to tamta osoba mówi, ze ona z żadnej organizacji nie jest, nawet jak jest inicjowana (a jednak pracuje na wizerunek organizacji). Może pisać ulubiony kolor, ksiażkę, mistrza duchowego lub co? innego :) Ja naprzykład jestem leworęczny, mógłbym napisać :lol: Albo wiek! To dużo daje innym o nas.
tez prawda. takie informacje dobrze byloby zamieszczac w profilu.

Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 21 gru 2006, 17:06

No to ja zamieszcze, ze jestem praworeczna. To chyba najwiecej o mnie powie. :wink:

Awatar użytkownika
Kula-pavana
Posty: 238
Rejestracja: 27 lis 2006, 17:46

Post autor: Kula-pavana » 21 gru 2006, 17:19

gndd pisze:No to ja zamieszcze, ze jestem praworeczna. To chyba najwiecej o mnie powie. :wink:
praworeczna gopi? z charakteru to mi bardziej pasujesz na ta z partii "leworecznych" :wink:

no chyba ze chodzi o praworeczna tantre...

balarama11
Posty: 337
Rejestracja: 23 lis 2006, 21:23

Post autor: balarama11 » 22 gru 2006, 18:18

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo Gndd przejęła forum , wszędzie moderuje-

Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 22 gru 2006, 21:08

Kula-pavana pisze:
gndd pisze:No to ja zamieszcze, ze jestem praworeczna. To chyba najwiecej o mnie powie. :wink:
praworeczna gopi? z charakteru to mi bardziej pasujesz na ta z partii "leworecznych" :wink:
Hm... Po glebszym zastanowieniu sie przyjme to jako komplement. :wink: Ewentualnie odnosnik do mego imienia. Ale poki co to sie jeszcze z gopi nie utozsamiam. Wspominam tak na wszelki wypadek....
Kula-pavana pisze:no chyba ze chodzi o praworeczna tantre...

A to to juz chyba mozna bylo wykoncypowac jedynie z mojego awatarka. :lol:

Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 22 gru 2006, 21:09

balarama11 pisze:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo Gndd przejęła forum , wszędzie moderuje-
No wlasnie. Wiec prosze mi sie tu teraz zachowywac, bo jak nie.... :wink:

Awatar użytkownika
Trisama
Posty: 254
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:31

Post autor: Trisama » 26 lut 2007, 14:42

Wła?nie zauważyłem, że jestem komisarzem... mam nadzieję, że nie ludowym. W gronie inspektorów jako? czuję się nie wyraĽnie jakie szarże mnie potem czekaj?....

yogamaya

Post autor: yogamaya » 26 lut 2007, 17:11

Trisama pisze:Wła?nie zauważyłem, że jestem komisarzem...
To było dawno, dawno temu, w odległej galaktyce :lol:

ODPOWIEDZ