Prośba o sPODCASTowanie radiokryszna

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Harry
Posty: 95
Rejestracja: 30 sty 2008, 01:12

Prośba o sPODCASTowanie radiokryszna

Post autor: Harry » 21 lut 2008, 19:48

Haribol,

jak w tytule: czy jest możliwe by audycje Radiokryszna (zwłaszcza wykłady) dało się zapakować do pudełka i zabrać ze sobą w drogę?

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 21 lut 2008, 21:53

Nie wiem jak to technicznie moglibyśmy zrobić, dać każdemu dostęp do serwera to może wrzucić coś w ramach kawału lub wykasować wszystko, więc odpada. Gdyby była możliwośc tylko ściągania nie byłoby problemu. Pracujemy nad wykładami Prabhupada, w zasadzie miały już wystartować, ale dporacowujemy i lada dzień zaczniemy je udostępniać i do odsluchania i do ściągnięcia.

Rozwiązaniem jest zamówić u mnie kilka płyt wykładów, w ciągu mniej lub bardziej odległego terminu jestem w stanie je nagrać. (niektóre, bo nie ma czasu). Wczoraj akurat myśleliśmy optymistycznie, żeby wrzucić wszystkie wykłady Prabhupada na stronę, ale utrzymanie samych wykładow kosztowałoby 1520zł rocznie plus praca jaką trzeba wykonać aby to podpiąc wszystko. Nie ma takiego zapotrzebowania szeroko społecznego, aby warto było wydawać na to tyle pieniędzy. Zaczniemy natomiast zamieszczać co ciekawsze wykłady Prabhupada, będzie je można odsłuchać na stronie lub ściągnąć.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ