Bhakta Swatka - zapytanie

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Awatar użytkownika
xmartix
Posty: 21
Rejestracja: 05 gru 2006, 20:43
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: xmartix » 30 sty 2008, 06:45

OFFTOPIC:
co do unijnej kasy, mozna napisac wniosek na cele religijne i dostac dotacje np na Dni Kultury Wedyjskiej..
..: xxx :..

Kumbha
Posty: 93
Rejestracja: 17 sty 2007, 22:32
Kontakt:

Post autor: Kumbha » 30 sty 2008, 10:06

Divya pisze:a ja wam powiem ze w duchowych malzenstawch dzialaja duchowe techniki i intonowanie jest zasadnicze - i jak tego teraz ktos nie rozumie - to zrozumie z czasem :) - nie zebym chial kogos urazic...tylko sa rozne etapy intonowania i wiary w intonowanie i nie ma sie co przejmowac, trzeba isc do przodu
Przecież ja tego nie neguję i jeśli uwaga skierowana była do mnie, to nie czuję się w żadnej mierze urażony.
Chodziło mi jedynie o to, że lepiej jest, kiedy więcej rzeczy w związku pasuje niż mniej.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 30 sty 2008, 11:51

Fajnie z tymi dotacjami, ale ja nie mogę być jednym człowiekiem orkiestrą a jestem.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Kumbha
Posty: 93
Rejestracja: 17 sty 2007, 22:32
Kontakt:

Post autor: Kumbha » 30 sty 2008, 12:39

No ja taką luźną uwagę o tych dotacjach rzuciłem, niekoniecznie w związku z projektem Bhakta Swatka. Nie wiem zresztą do jakiego stopnia mógłbyś być ewentualnie zainteresowany, bo to przecież trzeba albo działalność gospodarczą o odpowiednim profilu mieć lub chcieć założyć, a jeszcze lepiej reprezentować (czyli być w władzach) związek wyznaniowy, stowarzyszenie czy fundację. Osoby prywatne mogą też tworzyć spółdzielnie socjalne, co również mogłoby bhaktów zainteresować, bo na to naprawdę sporo środków można otrzymać. Mieszkańcy wsi mogą coś dostać na działalność rolniczą, agroturystykę, ale też i na pozarolniczą działalność gospodarczą.

Zainteresowanych odsyłam do ---> http://forum.waisznawa.pl/viewtopic.php?p=6487#6487

Awatar użytkownika
Anka
Posty: 26
Rejestracja: 11 sty 2007, 12:07

Post autor: Anka » 30 sty 2008, 14:42

xmartix pisze:OFFTOPIC:
co do unijnej kasy, mozna napisac wniosek na cele religijne i dostac dotacje np na Dni Kultury Wedyjskiej..
To nie jest takie proste jak sie wydaje, wymaga to grupy osob, ktore zaangazuja sie w te dzialalnosc i bodajze <a> stowarzyszenia, ktore ma byc finansowane <a>

Choc nie mowie, ze jest to nie mozliwe ... :D

Awatar użytkownika
Anka
Posty: 26
Rejestracja: 11 sty 2007, 12:07

Post autor: Anka » 30 sty 2008, 14:43

czy te a w nawiasie oznaczaja, ze nie wyswietli sie tresc w nich zawarta .... o nie .... ?!?!?! trudno ...

Kumbha
Posty: 93
Rejestracja: 17 sty 2007, 22:32
Kontakt:

Post autor: Kumbha » 30 sty 2008, 14:50

Anka pisze: To nie jest takie proste jak sie wydaje, wymaga to grupy osob, ktore zaangazuja sie w te dzialalnosc i bodajze <a> stowarzyszenia, ktore ma byc finansowane <a>

Choc nie mowie, ze jest to nie mozliwe ... :D
Jeśli coś jest konieczne i właściwe, to znaczy że jest możliwe. :D
Ale jak już to zaznaczyłem powyżej, lepiej ten temat rozwijać w innym miejscu. ----->http://forum.waisznawa.pl/viewtopic.php?p=6487#6487

Awatar użytkownika
Anka
Posty: 26
Rejestracja: 11 sty 2007, 12:07

Post autor: Anka » 30 sty 2008, 15:30

Oczywiscie, temat dotacji to temat "rzeka". Wracajac do projektu bhakta swatka, czy jest juz wizja wygladu i zawartosci działow dotyczacych projektu ?

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 30 sty 2008, 15:59

Niedługo wszyscy zobaczą jak to wygląda, z czasem może rozwiniemy jakieś działy. Projekt powstał na Festiwalu Nama-Hatta, ale żadnych pieniędzy z zewnątrz nie dostaliśmy. Jak wszyscy zobaczą jak to wygląda to jest nadzieja, że bardziej się zaangażują. Kształt i charakter bhakta swatki był konsultowany w różnymi osobami, min. z Phalini Mataji, żoną Haripada Prabhu, Trisamą Prabhu, oraz innymi bhaktami.

Na festiwalu Nama-Hatta w projekt zostali zaangażowani

1. Porady małżeńskie (z punktu duchowego i materialnego) - Parananda Prabhu

2. Konstrukcja/zarządzanie + neutralny swat - Indulekha Mataji

3. Wywiad antropologiczny (weryfikacja/autoryzacja profilu) + porady antropologiczne + neutralny swat - Anna z Jawora

4. Doradztwo astrologiczne - Rasa Vilasi Mataji

5. Opisy profili, pomoc merytoryczna - Krzysztof

6. Porady "medyczne" po konfliktach - Kamadenu Mataji

Natomiast narazie projekt zrobiłem ja, (wymyślanie jak to ma wyglądać, jakie rubryki, opcje, regulamin, słowo wstępne itp) Indulekha i przede wszystkim Krzysztof z Gorzowa Wlk. (ale inny niż ten powyżej wymieniony), który skonstruował bhakta swatkę.

Wkrótce będzie można działać.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Anka
Posty: 26
Rejestracja: 11 sty 2007, 12:07

Post autor: Anka » 30 sty 2008, 16:56

Indulekha wysylala mi te stronke - projekt bhakta swatki, postanowilam skontaktować się z Krzysztofem, ktory rowniez uczestniczy w projekcie, w celu przedyskutowania kwestii dotyczacych bhakta swatki.

ODPOWIEDZ