Bhakta Swatka - zapytanie

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 01 lut 2008, 11:21

No i BHAKTA SWATKA ruszyła: w piątek (wenus), Anuradha i lagna w byku (wenus).

ANURADHA
Dosłownie chwalić, wielbić, dawać, bogactwo. Miła i łagodnego usposobienia. Mitra (przyjaźń) jest bóstwem tej konstelacji, Saturn planetą, a ziemia żywiołem.

Dzień przyjaźni, pełen kontaktów z miłymi ludźmi. Dobry na wszelkie przyjemności i zabawy. Nadaje się na początek podróży, małżeństwo, pielęgnowanie przyjaźni. Dzień pochwały, dobrze okazać wdzięczność i docenić starania innych.

Ludzie w tej konstelacji są błogosławieni przez los. Bez starań otrzymują pomoc wielkich tego świata. Nie przejmują się budżetem, gdyż głęboko wierzą, że należą im się wszelkie komforty. Chętnie podróżują, kochają nowości i zmiany. Są czasem nieuczciwi i potrafią być okrutni. Los błogosławi ich komfortowymi pojazdami, w Indiach mówi się o nich, że jeżdżą na słoniu. Mężczyźni mają piękne włosy, są obowiązkowi w stosunku do rodziców i honorowani przez wielkich tego świata (Casanova urodził się w tej konstelacji). Panie lubią dobrze zjeść, często pozostają z dala od mężów, same również lubią podróże. Mogą mieć tendencje do chorób kobiecych, zatwardzeń, bólów gardła i problemów trawiennych.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Kumbha
Posty: 93
Rejestracja: 17 sty 2007, 22:32
Kontakt:

Post autor: Kumbha » 01 lut 2008, 11:42

Indulekha pisze: Myślę że życie pokarze co wyjdzie z tego projektu.
Trzymam kciuki.
Ale jeszcze jedno. Lepiej byłoby napisać "pokaże" a nie "pokarze", bo to drugie jest dosyć złowróżbne. :)
Ostatnio zmieniony 04 lut 2008, 11:53 przez Kumbha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Indulekha
Posty: 360
Rejestracja: 24 lis 2006, 22:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Indulekha » 01 lut 2008, 12:13

dzięki za korekte

Awatar użytkownika
Rameśvar
Posty: 43
Rejestracja: 09 gru 2006, 10:56
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Rameśvar » 01 lut 2008, 13:24

Arkadiusz pisze:No i BHAKTA SWATKA ruszyła: w piątek (wenus), Anuradha i lagna w byku (wenus).
Wspaniały projekt! Gratuluję determinacji i konsekwencji w jego realizacji
:D
Gauranga!

Awatar użytkownika
Madhumalati
Posty: 71
Rejestracja: 31 sty 2008, 12:57
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. / Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: Madhumalati » 01 lut 2008, 14:06

hihihi:) Ślicznie:)

:D

Życzę powodzenia w prowadzeniu strony:) I mam nadzieje, że przyda się dla wielu:)

Awatar użytkownika
RafalJyot
Posty: 976
Rejestracja: 23 lis 2006, 13:55
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: RafalJyot » 01 lut 2008, 16:22

Piatek razem z Anuradha to Sarwasiddhi yoga, wiec calkiem pomyslnie.
klim krishna klim

[Jyotish] http://rohinaa.com

mantra has changed our lives

Kumbha
Posty: 93
Rejestracja: 17 sty 2007, 22:32
Kontakt:

Post autor: Kumbha » 01 lut 2008, 16:52

Ale kwadratura Księżyca i Saturna, w dodatku aplikacyjna. Można było odczekać trochę aż przejdzie albo ździebko wcześniej wystartować.
Poza tym prawie całkiem ładnie.
Nie wiem tylko czy start był o 10:00 czy 11:00, bo ten zegar tutaj chodzi jak chce.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 04 lut 2008, 13:05

Już 5 osób się zarejestrowało w Bhakta swatce. Przyznam, że miałem wątpliwości czy naprawdę będzie to potrzebne.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Kumbha
Posty: 93
Rejestracja: 17 sty 2007, 22:32
Kontakt:

Post autor: Kumbha » 04 lut 2008, 13:24

Pochwalę się, że dałem wczoraj namiary dwóm niewiastom, o których wiem, że chętnie zmieniłyby aśram, a dzisiaj jeszcze jednej. Być może wśród tych 5 osób są i one. Nie wiem, bo nie pytałem ich o to czy się zapiszą, a jedynie przekazałem informacje.
Bez wątpienia program Bhakta Swatka to super pomysł. Mam tylko ciągle wątpliwości, czy na tym etapie rozwoju MTŚK przyjęty system jest właściwy.
Ale cóż, co by się nie wymyśliło, to zawsze każde z rozwiązań ma swoje wady i zalety.
Mam nadzieję, że Bhakta Swatka wielu osobom pomoże.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 08 lut 2008, 18:53

13 osób zarejestrowanych w ciągu tygodnia. Informujcie znajomych o takim projekcie, czym więcej osób tym lepiej dla zainteresowanych.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ