Redaktorzy, administratorzy, tłumacze poszukiwani

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Redaktorzy, administratorzy, tłumacze poszukiwani

Post autor: Vaisnava-Krpa » 13 sty 2008, 18:26

Ponawiam prośbę pisaną kiedyś: poszukujemy redaktorów, administratorów, informatyków, tlumaczy, reporterów itp. którzy chcą tworzyć redakcję. Najlepiej zgłaszać się prywatnie.

Szczególnie ważni są dla mnie w tej chwili redaktorzy, którzy by poprawiali blędy. Dostaję często cenne materiały ale od osób, które piszą dyslektycznie i poprawa takiego tekstu jest trudna, tyle do poprawiania, że oko nie wyłapuje wszystkiego nawet po kilku czytaniach i poprawianiach nieraz. Jest to męczące a też przyzwyczaja mnie do popełniania prostych błędów przez oswojenie z nimi czy do niedokładności czasami. Poza tym "stoję w miejscu", zajmuję się wieloma sprawami społecznie, a nie mam czasu na samorealizację, czytanie tego co chciałbym poczytać, chciałbym rozwinąć inne gałęzie portalu, ale nie mam czasu albo jestem zbyt rozkojarzony wielością zadań tu, w życiu prywatnym i zawodowym.


Strona jest poczytna, więc warto się zaangażować. Zajęcie dobre dla domatorów, szczególnie dla uzależnionych od internetu.
_________________
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ